Rat_stainless_steel

Выбор грунтовки для нанесения кистью и с пульта

28 повідомлень у цій темі

, Ivan1 написав:

рекомендують по типу хв-124, эп-1294

Так так і робіть.

Тільки зважайте, що грунтувати треба відповідним матріалом. Під эп-1294 я б як варіант взяв ЕП-0010, нею і шпаклювати і грунтувати можна.

Ну і важливо знайти дрібний розлив, тому що промислові фарби фасуються звичайно бочками, а вам пари літрів вистачить.

ЕП-0010 літр придбати не проблема.

1 година тому, Ivan1 написав:

буду вдячний за технологію

Розсказую.

Шукаєте фарбу потрібного вам кольору і щоб вам продали не бочку, а хоча б 5 літрів фасування.

Маючи фарбу - там само шукаєте під неї грунт. В тому ж місці, де знайшли фарбу.

Далі читаєте технічку на своє придбане і згідно рекомендацій і наявного інструменту фарбуєте своє обладнання.

 

Стосовно шпаклювання - шпаклівка з автомагазину не айс. Як дуже хочеться, то можете і її, звісно викристати, та...

Якщо вирішили використати як шпаклівку ЕП-0010, то під неї треба її розчинник (Р-4, Р-5), якісь ваги для відмірювання затвердника, наповнювач типу мікросфери. І технологія далі десь така - замішуєте з затвердником грам 200-300 ЕП-0010, розбавляєте трохи розчинником, грунтуєте весь свій верстат, чекаєте півдня, дивитесь чи потрібно шпаклювати, як потрібно - знов замішуєте з затвердником, додаєте мікросфери, щоб було густіше, шпаклюєте, чекаєте півдня, шукаєте огріхи, виправляєте, чекаєте добу, чухаєте наждачкою,фарбуєте.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, break написав:

ЕП-0010 літр придбати не проблема

погуглив то 1кг коштує від 150грн до 1500 грн(можливо й більше, дуже не шукав)

підкажіть будьласка якусь перевірену марку чі фірму з помірною ціною

теж хочу токарний і сверлільний пофарбувати.

і ще питання, чі можна по цій шпаклівці фарбувати звичайною фарбою з молотковим ефектом?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://epoxy-polymer.in.ua/katalog.html#all

260грн. Я тут брав.

Можна хоч чим, якщо перетрете наждачкою 240/400 гріт.

 

Додам - по консистенції вона не як шпаклівка, а десь як рідкий мед. Тобто - дрібні огріхи воно типу шпаклює. Для каверн розміром в горох і більше треба додавати наповнювач. Будь-який без вологи. Від фірмових мікросфер до цементу чи сухого піску з узбіччя дороги.

Змінено користувачем break
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку