Reiter

Електронна гітара

35 повідомлень у цій темі

Вирішив відкрити окрему тему. Зараз обираю деталі для замовлення на аліекспресі. Колись давно купив так званий "шилд" платку-перехідник, на яку підключались всі компоненти, а вона вже вставлялась в ардуіно. Але наскільки зрозумів з цього відео і списку компонентів в описі, то можна обійтись без цієї плати-перехідника і все підключати напряму до плати ардуіно. Хтось так робив? Не хочеться провтикати якісь компоненти при замовленні і потім знову чекати. 

https://youtu.be/Cs1eEMwPBGE?si=_U-IvQaNAkcUtnQn

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не наступайте на мої граблі. Купіть готову плату: https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/elektronnaya-gitara-dlya-tokarnogo-stanka-IDOCbaY.html

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Wemas написав:

Не наступайте на мої граблі. Купіть готову плату: https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/elektronnaya-gitara-dlya-tokarnogo-stanka-IDOCbaY.html

Дякую за пораду, але то задорого. Ардуіно 500 грн кошиує на алі. Немає з чого переплачувати, тосу буду розбиратись

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

, Wemas написав:

Не наступайте на мої граблі. Купіть готову плату: https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/elektronnaya-gitara-dlya-tokarnogo-stanka-IDOCbaY.html

Вариант номер 2, ещё проще на одном модуле.

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/elektronnaya-gitara-na-tokarnyy-stanok-versiya-7e2-elektronnaya-gitara-IDP65j3.html

У самого такой рекомендую.

Рекомендую с большим дисплеем. Так что если будете сами собирать возьмите побольше.

Змінено користувачем Владислав
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Без шильда хіба 2-гу версію, але енкодер я так і не зміг підключити (розуму не хватило). Псіханув і зібрав 7 версію.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Енкодер брав такий

IMG_20231002_170820.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таксь. Я мабуть туплю. Знаю, що завжди збирали через шилд. В мене навіть є такий як в нас в барахолці (колись давно купував) 

Просто дивився свіже відео по зборці гітари і чомусь подумав, що там зборка без шилда, бо в списку компонентів його нема і в відео він про шилд нічого не казав. 

 

А ще на олх наткнувся на повний набір для гітари (мотори, блок живлення, енкодери та всі інші елементи), продавець казав, що продає за ціною алішки (я перерахував, з алі дешевше таки :)) 

То він стверджував, що шилд не потрібен, що все підключається напряму в плату ардуіно.... 

 

Це дурня виходить? :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 години тому, Владислав написав:

 

Вариант номер 2, ещё проще на одном модуле.

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/elektronnaya-gitara-na-tokarnyy-stanok-versiya-7e2-elektronnaya-gitara-IDP65j3.html

У самого такой рекомендую.

Рекомендую с большим дисплеем. Так что если будете сами собирать возьмите побольше.

За 700 грн взагалі халява

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Wemas написав:

За 700 грн взагалі халява

Де Ви там таку ціну побачили? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Певно шось не туда подивився

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, з шилдом розібрався. Тепер формую замовлення на алі. Головне питання - мотори. Не хочеться переплачувати, але й щоб не вицшло так, що слабий. Мотори типорозміру nema 34 5А наскільки бачив, працюють на великих станках типу 1а616.  Отже га станочок габаритів 1604,16б05п по логіці має вистачити nema 23. 

 

На поздовжню я братиму nema 23, 4,2 A. Має вистачити. А ось на поперечку вагаюсь чи взяти такийсаммй чи зекономити і взяти ось такий Nema 23 23HS5628 Stepper Motor 57 motor 2.8A with DM542 4.2A stepper motor driver NEMA17 23 for CNC and 3D printer
https://a.aliexpress.com/_ms5AWXy

 

Він на 2,8 А, але разом з драйвером ціна всього 1000 грн. 

 

Поперечка в мене ходить легенько, не приклинює

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я не спец по моторам, але на китайців ставлять потужніші на поперечку, а тут як не як верстат поважче.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, Reiter написав:

Так, з шилдом розібрався. Тепер формую замовлення на алі. Головне питання - мотори. Не хочеться переплачувати, але й щоб не вицшло так, що слабий. Мотори типорозміру nema 34 5А наскільки бачив, працюють на великих станках типу 1а616.  Отже га станочок габаритів 1604,16б05п по логіці має вистачити nema 23. 

 

На поздовжню я братиму nema 23, 4,2 A. Має вистачити. А ось на поперечку вагаюсь чи взяти такийсаммй чи зекономити і взяти ось такий Nema 23 23HS5628 Stepper Motor 57 motor 2.8A with DM542 4.2A stepper motor driver NEMA17 23 for CNC and 3D printer
https://a.aliexpress.com/_ms5AWXy

 

Він на 2,8 А, але разом з драйвером ціна всього 1000 грн. 

 

Поперечка в мене ходить легенько, не приклинює

 

Однозначно, це гроші, спущені в унітаз! Така нема-23 сама по собі зможе хіба що (а може й не зможе) тягати тільки подачі вхолосту, бо коли треба буде щось точити, а не просто гратися, ганяючи їх туди-сюди, вона гарантовано вріже дуба, тому що потрібний для точіння момент зростає на ПОРЯДКИ і не завжди навіть нема-34 яка-небудь 8-амперна справляється з таким навантаженням. Тому обов'язково треба ставити ще і редуктор 1:5... 1:10, бо оберти на гвинтах більше чим 200...300 на хвилину - це для таких верстатів повний дебілізм...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, vzilk написав:

 

Однозначно, це гроші, спущені в унітаз! Така нема-23 сама по собі зможе хіба що (а може й не зможе) тягати тільки подачі вхолосту, бо коли треба буде щось точити, а не просто гратися, ганяючи їх туди-сюди, вона гарантовано вріже дуба, тому що потрібний для точіння момент зростає на ПОРЯДКИ і не завжди навіть нема-34 яка-небудь 8-амперна справляється з таким навантаженням. Тому обов'язково треба ставити ще і редуктор 1:5... 1:10, бо оберти на гвинтах більше чим 200...300 на хвилину - це для таких верстатів повний дебілізм...

Я так розумію це Ви про отой другий, що на 2,8А? Тобто краще переплатити і взяти 2 шт на 4,2 А? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vzilk написав:

 

Однозначно, це гроші, спущені в унітаз! Така нема-23 сама по собі зможе хіба що (а може й не зможе) тягати тільки подачі вхолосту, бо коли треба буде щось точити, а не просто гратися, ганяючи їх туди-сюди, вона гарантовано вріже дуба, тому що потрібний для точіння момент зростає на ПОРЯДКИ і не завжди навіть нема-34 яка-небудь 8-амперна справляється з таким навантаженням. Тому обов'язково треба ставити ще і редуктор 1:5... 1:10, бо оберти на гвинтах більше чим 200...300 на хвилину - це для таких верстатів повний дебілізм...

Мені вже стало цікаво - а який крутний момент потрібний для робочого руху (різцем по деталі) поперечної подачі? В цифрах. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, ttnd3d написав:

Мені вже стало цікаво - а який крутний момент потрібний для робочого руху (різцем по деталі) поперечної подачі? В цифрах. 

 

Вероятно єто можно померять,  весами за ручку подачи, потом умножить на передаточное число.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нема 23 з енкодером не такий вже й слабкий. На фото момент 16 кг см на затягнутій осі 3.

Двигун 2.5 н.м, редукція 1:2,5 ; вага стола 50...60 кг додаткова вага  на столі 110 кг рухається доволі швидко без пропусків.

Снимок555.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, V G написав:

Нема 23 з енкодером не такий вже й слабкий. На фото момент 16 кг см на затягнутій осі 3.

Двигун 2.5 н.м, редукція 1:2,5 ; вага стола 50...60 кг додаткова вага  на столі 110 кг рухається доволі швидко без пропусків.

 

 

А який буде потрібен момент, коли з цих 110 кг знімається стружка в пару міліметрів, причому при постійній зміні траєкторії руху і прискореннях? А якщо ще урахувати двохкратний запас по моменту (як мінімум) для надійної роботи без збоїв? Думаю, що і нема34 13нм може не вистачити - на фрезерних типу 675(6) це вже перевірено неодноразово...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vzilk написав:

А який буде потрібен момент, коли з цих 110 кг знімається стружка в пару міліметрів

 

Интересный режим для токарного ЧПУ. Интересно услышать мнение автора темы, часто ли у него такой режим будет возникать (в том числе и по ошибке).

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vzilk написав:

 

А який буде потрібен момент, коли з цих 110 кг знімається стружка в пару міліметрів, причому при постійній зміні траєкторії руху і прискореннях? А якщо ще урахувати двохкратний запас по моменту (як мінімум) для надійної роботи без збоїв? Думаю, що і нема34 13нм може не вистачити - на фрезерних типу 675(6) це вже перевірено неодноразово...

То мова йде про фрезерний чи про токарний? 

Про який режим роботи мова йде: врізання в деталь на довжину різця по самий різцетримач, чи нарізання різьби, коли подача інструмента здійснюється за межами деталі?

Ну і цифри. Яке зусилля потрібне для переміщення поперечної подачі на токарному станку на маховику або на гвинті (якщо є редукція передачі з маховика на гвинт)?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Wemas написав:

Не наступайте на мої граблі. Купіть готову плату: https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/elektronnaya-gitara-dlya-tokarnogo-stanka-IDOCbaY.html

????? Так  Там тільки перехідний шилд!!!!!!! 1400грн.....!!!!!! І Більше нічого.... Дисплей може продати за 1700....то вже занадто дохрена хоче... (у Китайців він мабуть гривень500 коштує,)   Та і ардуино з прошивкою не продає, а відправляе на ворожий сайт за прошивкой!!!!!!!  За Що там дарувати такі кошти продавцю??? (краще На ЗСУ перерахувати) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Screenshot_2023-10-06-15-23-17-680_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Screenshot_2023-10-06-15-39-13-606_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, DSDDSD написав:

????? Так  Там тільки перехідний шилд!!!!!!! 1400грн.....!!!!!! І Більше нічого.... Дисплей може продати за 1700....то вже занадто дохрена хоче... (у Китайців він мабуть гривень500 коштує,)   Та і ардуино з прошивкою не продає, а відправляе на ворожий сайт за прошивкой!!!!!!!  За Що там дарувати такі кошти продавцю??? (краще На ЗСУ перерахувати) 

Це якщо вистачає знань і навичок самому виготовити шилд. В барахолці продаєттся набір для його зборки (плата і компоненти, які треба правильно зпаяти) за 1000 грн. Ну і екран, який Ви скинули не той. Такий коштує на алі 800 грн. Звісно 1700 то загон, краще замовити з алі. Але особисто я вже морально готовий заплатити за той шилд, позбавитись "геморою" з його зборкую і залишити для себе лише правильне підключення всіх компонентів. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку