Reiter

Яка шліфмашинка підійде під задачі?

42 повідомлення у цій темі

Доброго дня. Є необхідність в шліфмашинці. Задачі:

- зішліфувати зайве на підлозі - листи дсп, між ними зашпатньовані шви, потрібно підрівняти. 

- пошліфувати дерев'яні підвіконня

- пошліфувати під фарбування дерев' яні двері

 

Яка шліфмашиека краще підійде під ці задачі? Орбітальна не дуже підходить. Дивлюсь або на вібраційну або на стрічкову

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дерево потрібно по волокнам, інакше будуть темні риски. Навіть, танчик при швидкому перемішені поперек волокон поцарапає і під лаком чи маслом буде дуже проявлятись. 

Вібраційна простіше і практичніше, та для якості більш піде танчик. Під фарбу - дешевше вібраційною.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Reiter написав:

Яка шліфмашиека краще підійде під ці задачі?

Одной не обойдётесь.

Нужна ЛШМ и вибрационная. 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, Bogdan написав:

Дерево потрібно по волокнам, інакше будуть темні риски. Навіть, танчик при швидкому перемішені поперек волокон поцарапає і під лаком чи маслом буде дуже проявлятись. 

Вібраційна простіше і практичніше, та для якості більш піде танчик. Під фарбу - дешевше вібраційною.

 

 

А вібраційна є просто прямокутна і трикутничком. Та наскілька я розумію для важкодоступних місць. Мабутт по хорошому потрібні обидві? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З трикутником - я взяв "універсальну", в нас її ніби "реноватор" називають. На ній є липучка, окремо наждачка з липучкою коштує неслабо, я беру з круглих вирізаю, з нових і вживаних.

Якщо є з трикутником - то буде зручніше.

Але купувати дельта-шліфувальну вже не сильно практично, отой реноватор мені рідко потрібен, але зручна штука.

Простих вібраційних в мене кілька. В основному фіолентовські, працюють достатньо добре, але не дуже живучі. 

Танчик мені не такий зручний і в роботі програє, але якщо мова про лак чи масло - то або руцями або стрічкою (станок або танчик).

Орбіталкою я в основному шпатлівку і т.п. дер - там витяг і т.д. 

До слова, якщо потрібно буде "матувати" (прошліфовувати фарбу перед наступним слоєм), то мені найзручніше сіточка для орбіталки - вручну працювати. Можна брати і сіточку для гіпсу, але підбирати номера ("крупність")

Змінено користувачем Bogdan
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробити самому.

Взяти болгарку зі стабілізацією обертів ,зробити кожух у вигляді стола,щоби була суцільна площина прилягання.Поставити насадку для липучок.

Колись,сусід по гаражу,робив дерев'яні двері на продаж.Так він шліфував саморобною приспособою,яка складалася з двигуна і стола,прикрученого до мотора.на вал прикручував декілька кругів наждачки,які поступово викидав.

З виду ця приспособа нагадувала фрезер по дереву,але з троха більшим столом і отвором.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Або просто руками.

Взяти рівну дощинку,на ню наждачку і терти.Довго,але надійно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Yunytexnik написав:

Або просто руками.

якщо підлога - паркет ясеновий, то руцями там стертися самому можна... 

Самому робити ручний інструмент зараз не дуже практично - валом дешевого і вживаного. Можна дешевше купити краще.

Диск під липучки швидко викатується, він завжди поганенької якості і на довго не вистачить на такі роботи, зате недорогий і замінити - не проблема.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В першому повідомленні написано:

зішліфувати зайве на підлозі - листи дсп, між ними зашпатньовані шви, потрібно підрівняти. 

Підвіконники і двері - то вже все залежить в якому вони стані,пофарбовані,подаровані,.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години тому, Yunytexnik написав:

Зробити самому.

Взяти болгарку зі стабілізацією обертів ,зробити кожух у вигляді стола,щоби була суцільна площина прилягання.Поставити насадку для липучок.

Колись,сусід по гаражу,робив дерев'яні двері на продаж.Так він шліфував саморобною приспособою,яка складалася з двигуна і стола,прикрученого до мотора.на вал прикручував декілька кругів наждачки,які поступово викидав.

З виду ця приспособа нагадувала фрезер по дереву,але з троха більшим столом і отвором.

Маю метабо зі стабілізацією. Маєте фото приспособи про яку кажете, для наглядності? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щось типу цього? 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 години тому, Bogdan написав:

якщо підлога

То там простите только циклёвочная машина, всё остальное от лукавого. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ця приспособа ,що на відео,підійде для ваших потреб.

Підкладаючи між двома листами цієї приспособи листи паперу,добийтися оптимального зазору між дисками і одроблювальною повершнею.

Використовуйте круги різноі зернистоскі,різно швидкість обертання.Спробуйте спочатку на непотрібному кускові дошки і гляньте чи буде видно полоси від зерна.

Якщо поверхня дверей і підвіконника не фарбована ,то добре,якщо фарбована,то бажано зняти фарбу.(підвіконники зняті,чи ні).

Скажіть, ДСП ви будете використовувати як основу (під паркет,ламінат,дошку)

А можна фото дверей.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Stebium1 написав:

циклёвочная машина

це великий фуганок. Таке вже рідко де використовують, тим більше на неновій підлозі. 

В мене був такий апарат, я з нього рейсмус зробив. Зараз розібрав, можна було б відновити як циклювальний - зараз вони подорожчали помітно - та робота йому тільки на нових підлогах "совкового" типу, де 20% матеріалу перетворюють на тирсу - зараз мало хто таке буде робити при нинішніх цінах і технологіях. 

 

Якщо ж мова була про велику шліфувалку - то це супер-штука. Але потрібно правильно настроювати.

Змінено користувачем Bogdan
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Можу позичити автору теми простеньку шліфувалку (вібраційну), щоб з болгаркою не морочився. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

 

Можу позичити автору теми простеньку шліфувалку (вібраційну),

Вібраційна шліфувала,якщо уважно придивитися,залишає після себе невеличкі,2-3 мм в діаметрі, кружки.А от з трикутною насадкою добре підійде для підвіконника,якщо він не знятий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Bogdan написав:

 

Можу позичити автору теми простеньку шліфувалку (вібраційну), щоб з болгаркою не морочився. 

Дякую, але не люблю користуватись чужим інструментом

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Yunytexnik написав:

Ця приспособа ,що на відео,підійде для ваших потреб.

Підкладаючи між двома листами цієї приспособи листи паперу,добийтися оптимального зазору між дисками і одроблювальною повершнею.

Використовуйте круги різноі зернистоскі,різно швидкість обертання.Спробуйте спочатку на непотрібному кускові дошки і гляньте чи буде видно полоси від зерна.

Якщо поверхня дверей і підвіконника не фарбована ,то добре,якщо фарбована,то бажано зняти фарбу.(підвіконники зняті,чи ні).

Скажіть, ДСП ви будете використовувати як основу (під паркет,ламінат,дошку)

А можна фото дверей.

Там лежав ковролін, кластиму інше покриття. Під ковроліном виявилось фарбоване ДВП. То воно буде як основа тепер. 

 

Підвіконник не знятий, зараз спішу замінити вікна до морозів. Було б добре прошліфувати, поки вийняті вікна, але буду вже потім робити, бо не встигну. 

 

Двері отакі. Вони красиві, але хочу світлий колір :)

IMG_20231120_144239.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вибачаюся,у вас на підлозі ДСП,чи ДВП.

В себе, в хаті, я поверх  ДСП поклав ламінат,на підкладку з спіненого поліетилену.Підкладку поклав у два ряди,навхрест.Ходжу,як  по хвилях.Вже пройшло 12 років,а ламінат під ногами прогинається.

ДСП не малював і стики не шпаклював.

Підвіконник можна порівняти реневатором з трикутною насадкою,вона повинна зайти  під віконні рами тай під самі відкоси.Або руками,наждачка ,зверху рівна дощищка і вперед.

Двері красиві.Я б їх не рухав,зовсім..На них є виїмки,рейки Ви їх рівномірно ніяк ни почистите.І вони ,скоріше за все, не пофарбовані,а вкриті шпоном.(спеціальною клеючою плівкою,під тиском при нагріванні).Моя Вам порада,НЕ РУХАЙТЕ.Хіба що замініть обналічники під колір дверей.

Світлий колір швидко забруднбється.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Yunytexnik написав:

Вибачаюся,у вас на підлозі ДСП,чи ДВП.

В себе, в хаті, я поверх  ДСП поклав ламінат,на підкладку з спіненого поліетилену.Підкладку поклав у два ряди,навхрест.Ходжу,як  по хвилях.Вже пройшло 12 років,а ламінат під ногами прогинається.

ДСП не малював і стики не шпаклював.

Підвіконник можна порівняти реневатором з трикутною насадкою,вона повинна зайти  під віконні рами тай під самі відкоси.Або руками,наждачка ,зверху рівна дощищка і вперед.

Двері красиві.Я б їх не рухав,зовсім..На них є виїмки,рейки Ви їх рівномірно ніяк ни почистите.І вони ,скоріше за все, не пофарбовані,а вкриті шпоном.(спеціальною клеючою плівкою,під тиском при нагріванні).Моя Вам порада,НЕ РУХАЙТЕ.Хіба що замініть обналічники під колір дверей.

Світлий колір швидко забруднбється.

На підлозі саме ДВП. Бетонна плита, далі настелені дошки ізверху прибите ДВП. Дуже великою кількістю цвяхів :)

 

А двері без шпону. Це цільне дерево

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По підлозі,все буде залежати від того,що буде лежати поверх ДВП.

По дверям:зараз так навчилися робити,що дуже важно зрозуміти,суцільне воно,чи ні.

Спробуйте їх підняти,простукайте дерев'яним брусочком в різних місцях,чи однаковий звук.

P.S.Зять декілька років працював на фірмі,яка виробляла двері,відправляли навіть за кордон.

Він такого нарозповідав,що вуха в'януть.

Зніміть ручку і гляньте,що всередині.

P.P.S.Навіть якщо вини і з цільного дерева,вам тяжко буде досягти рівномірного забарвлення при шліфовці.

Двері тоновані ,у різний тон,.Невідомо на яку глубину проникла фарба.

P.S.P.Дивіться попередне повідомлення.

Двері і так дуже гарні.:10baliv:

Змінено користувачем Yunytexnik
доповнення
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, Bogdan написав:

це великий фуганок

Нет, не та, я говорю о той что с набором наждачной бумаги. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, Bogdan написав:

Якщо ж мова була про велику шліфувалку - то це супер-штука.

 

5 годин тому, Bogdan написав:

Якщо ж мова була про велику шліфувалку - то це супер-штука.

Да, только не лента, а листы зажатые как странцы книги, на барабане. 

Если я правильно понял что имеете ввиду под шлифмашиной, хотя ленточные то же достойные

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Великі "шліфувалки" для підлоги  - іноді їх циклювальними називають, але то помилково. Я знаю дискові і барабанні. Працював кілька раз барабанною - суперська штука. Краще таку взяти в аренду і не мучатись ручною - я це точно знаю )))) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Yunytexnik написав:

Двері красиві.Я б їх не рухав,зовсім..

👍

А то получится, выкрасил и выбросил!

И двери не похожи на дерево, скорее на МДФ с бумагой или шпоном. 

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку