jenkins

міні-сверлилка ( реставрація )

85 повідомлень у цій темі

, jenkins написав:

Отримав нарешті сверлильний патрон llambrich CL-06 B10, зажимає по паспорту від 0.8 до 6.5мм

А де брали? Якщо не тяжко дайте ссиль

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Stebium1 написав:

А де брали? Якщо не тяжко дайте ссиль

 

https://sverla.com.ua/ua/stanki-i-osnastka/patrony-sverlilnye/sverilnyj-patron-pod-klyuch/?rdrf[attr][41][]=B-10

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мав трохи часу та натхнення, вирішив поправити шків.

Як раніше уже писав, давно пробував зажати його в токарному патроні з обох сторін по всякому, проте рівно зажати ніяк не виходило, не зрозуміло було на що конкретно дивитись, всі поверхні так чи інакше виляли. Але на двигуні було видно що канавки ременя крутились доволі рівно (візуально). Тому єдиний вірний варіант для проточки - закріпити на оправці імітації валу двигуна. Так і зробив: на невеличцій болванці проточив діаметр під "тугу" посадку шківа, з торця нарізав різьбу і закрутив гвинтик з шайбою. Уже по завершенню до мене дійшло що треба було нарізати різьбу не під гвинт а навпаки поверх валу для гайки М10, а в торці зацентровку і підперти заднім центром. Так була б краща жорсткість. Ну але вже зробив орієнтуючись на те як воно на двигуні сиділо. 

Через малу жорсткість доводилось проточувати по волосині, інакше звеніло. Причому навіть помаленьку, по краю де тонка стінка від канавки під ремінь як не намагався - звеніло. Там далі де тіла було більше точилось краще. Ну зате вийшов гарний візерунок на торці, наче так і було задумано :)

По проточці було видно що різниця ширини шківа була явно більше 0.5мм. Після проточки візуально все крутилось достатньо рівно (на оправці).

Ну а далі треба було перевірити на двигуні, що і зробив. Що можу сказати - вібрації значно зменшились, не закріплений двигун стоячи вертикально на столі на тряпочці раніше при 50Гц уже думав кудись їхати і потребував трошки притримувати його, а більше 50Гц я його навіть не крутив - явно треба було б добре тримати. А зараз на 50Гц він крутиться з ледь відчутною вібрацією і стоїть на місці сам. Ну з цікавості хотілося б відбалансувати ще краще. Для цього пробував клеїти ізоленту в якості груза методом научного тику - приклеїв, включив, порівняв стало більше чи менше вібрацій по відчуттям, далі переклеював трошечки далі по окружності і знову перевіряв.знайшов місце в якому вібрації ще зменшились майже близько до ідеалу. Було б класно придумати як відбалансувати ще точніше, але на даний момент я довольний результатом на 4 з 5. А було на 3 з 5. З ізолентою десь 4+ з 5.

20240425_012325.jpg

20240425_012139.jpg

20240425_000034.jpg

20240424_223958.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Резцы должны быть правильно заточены, тогда не будет "декоративной поверхности. Оправка из цельной балванки. Балансировку производят выбирая сверлом метал.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, jenkins написав:

Дякую!

И які від нього враження?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, jenkins написав:

Причому навіть помаленьку, по краю де тонка стінка від канавки під ремінь як не намагався - звеніло.

А це могло буди не за верстата, а за самого шківа.

Треба було в струмок намотати канат. 

Ну і той різець треба покрасити...

Змінено користувачем Stebium1
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Ну і той різець треба покрасити...

Фарба не візметься, бо замащений.

Краще оксідацію зробити ...:D

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, технократ написав:

Фарба не візметься, бо замащений.

Краще оксідацію зробити ...:D

Без різніці, все одно викидать.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Дякую!

И які від нього враження?

свої попередні враження я уже описав тут http://chipmaker.com.ua/index.php?/topic/21823-міні-сверлилка-реставрація/&do=findComment&comment=342667

Але ж я ще нічого ним не просверлив, тому на практиці сказати ще не можу. Ну загалом враження гарне на даний момент. 

Про канат хороша ідея, я не знав.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, jenkins написав:

Ну загалом враження гарне на даний момент. 

Дякую!

 

, jenkins написав:

Про канат хороша ідея, я не знав.

Це не моя, суть в тому щоб шось поглинало коливання тонкої поверхні.

Те саме робимо коли трубу точимо, ганчирку набити в середину, або обматати зовні, в залежності що боробляемо.

Якшо ріжемо тонкий металл УШМ, так само обкладаемо картоном щоб не вібрувал. 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку