vespertinus

16Б05А попытка запустить

216 повідомлень у цій темі

1 час назад, belfagor сказал:

Підкажіть, чого жре приводні ремні, виставив по уровню, за 20-30сек. нагріваються до 50град. так же і шків на варіаторі.

У мене норм, нічого не жере і не нагрівається. Може перетягнуті?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Натягував по різному, результат один і той же

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, belfagor сказал:

Натягував по різному, результат один і той же

Ну дива на світі не буває. Або перетягнуті ремені, або вони мають інший профіль.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ремінь варіатора взагалі не повинен нагріватися, він стає так би сказати "автоматично" на своє місце. Сила натягу варіаторних тарілок регулюється пружиною.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приводні ремні шпинделя 3шт

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@belfagor Добре, якщо виставив по рівню, то більш менш рівні по довжині ремені натягнуться однаково. А як на рахунок перекосу ременів? Маю на увазі подачу взад-вперед варіатора.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Двигав вперед, назад іпорбував крутить вправо і ліво, всеодно гріюця

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

буксуют это шпиндель перетянут вот и греется попробуйте послабить ремни и попробовать как ведет шпиндель .может масло попало  протрите спиртом

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, ssf сказал:

буксуют это шпиндель перетянут вот и греется попробуйте послабить ремни и попробовать как ведет шпиндель .может масло попало  протрите спиртом

В этом же станке шпиндель разгружен от привода? Шкив у меня на 2 независимых подшипниках. Только что проработал станочек где то час, ремни холодные. Даже нет намёка на нагрев. Это  скорее что то с натяжением ремней.

А может ремни не того профиля?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Собрал все назад и запустил автоподачу. Теперь имею такой результат торцовки. Что скажете? Почему разная поверхность?

IMG_20200507_173911.jpg

Снаружи и в конце чистота хуже чем в середине диаметр заготовки 60 мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо на зовнішньому діаметрі різець сприймав забагато навантаження, дробив чи якось так. В середині, де блистить була і прийнятна швидкість різання, і навантаження на СПІД прийнятне. Внутрішній шорсткий діаметр це вже низька швидкість різання. Я так думаю.

На яких обертах шпінделя різав?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Наливайко сказал:

Можливо на зовнішньому діаметрі різець сприймав забагато навантаження, дробив чи якось так. В середині, де блистить була і прийнятна швидкість різання, і навантаження на СПІД прийнятне. Внутрішній шорсткий діаметр це вже низька швидкість різання. Я так думаю.

На яких обертах шпінделя різав?

Обертки не знаю. На верхньому переборі ручка варіатора на нижній передачі. Тобто на максімалках самі маленькиі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

20200507_185258.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот проточил на автоподаче, съём 4 сотки на диаметр, обороты большие. Нижняя часть заготовки к патрону. Все равно видны риски, хотя меньше. По штангелю диаметр одинаков. Может суппорт где то все таки люфтит и гуляет?

IMG_20200507_195707.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
48 минут назад, belfagor сказал:

20200507_185258.jpg

Как по мне, ремни шире канавок.

Вот мои, вид сверху

IMG_20200507_200533.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vespertinus написав:

Вот проточил на автоподаче, съём 4 сотки на диаметр, обороты большие. Нижняя часть заготовки к патрону. Все равно видны риски, хотя меньше. По штангелю диаметр одинаков. Может суппорт где то все таки люфтит и гуляет?

IMG_20200507_195707.jpg

4 сотки дуже мало, різець лиже а не ріже заготовку. Різання має бути на глибину не менше радіусу пластинки, і з подачею теж не меншою. Ріжеш пластинками чи напайними різцями?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Взагалі раджу почитати літературу про різання металів, хоча б найпростіші конспекти. Подивитись відео Віктора Лєонтєва, в нього дуже хороші відеоуроки, професійно змонтовані, без води. Один присвячений саме чистоті при токарній обробці. Бо це звичайні помилки вибору режиму різання, далі буде більше помилок і дорожчих, якщо не освоїти теорію хоча б поверхнево. На сайті сендвіку є дуже класний навчальний курс по різанню із екзаменами, безкоштовний. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, Наливайко сказал:

4 сотки дуже мало, різець лиже а не ріже заготовку. Різання має бути на глибину не менше радіусу пластинки, і з подачею теж не меншою. Ріжеш пластинками чи напайними різцями?

Так верстат для чистового точіння! Поки використовую різці з мехкріпленням змінних пластин. Взагалі то мене поки все влаштовує, але поверхня, якщо подивитись фото на збільшенні неоднорідна. Я думаю так не повинно бути... І зараз я намагаюсь знайти в чому справа? Якщо це шпіндель то він би на всій довжині давав би хрен зна що? Конусив би та чи якусь овальність давав? По штангелю все ок. Треба мікрометром зробити заміри, але є тільки 50-75. Вот думаю якесь вимірювання індикатором провести, на ходу. Вперти індикатор в різцетримач і подивитись, що відбувається при протичці? Як гадаєте?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, vespertinus написав:

Так верстат для чистового точіння! Поки використовую різці з мехкріпленням змінних пластин. Взагалі то мене поки все влаштовує, але поверхня, якщо подивитись фото на збільшенні неоднорідна. Я думаю так не повинно бути... І зараз я намагаюсь знайти в чому справа? Якщо це шпіндель то він би на всій довжині давав би хрен зна що? Конусив би та чи якусь овальність давав? По штангелю все ок. Треба мікрометром зробити заміри, але є тільки 50-75. Вот думаю якесь вимірювання індикатором провести, на ходу. Вперти індикатор в різцетримач і подивитись, що відбувається при протичці? Як гадаєте?

Ти мене не почув. Різець твій не ріже, а лиже. В звичайної ріжучої кромки не лезо молекулярної товщини, а скажімо маленька сфера. Картинка для іллюстрації

різець.jpg

Глибина врізання повинна бути більшою за радіус цієї сфери. Станок для чистового, але даний різець я впевнений що ні. Зйоми від 3-х соток можуть дозволити тільки суперфінішні пластинки з бритвенною заточкою. Наприклад

різець фініш.jpg

Твоя пластинка раптом не радянська?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Наливайко сказал:

Ти мене не почув. Різець твій не ріже, а лиже. В звичайної ріжучої кромки не лезо молекулярної товщини, а скажімо маленька сфера. Картинка для іллюстрації

різець.jpg

Глибина врізання повинна бути більшою за радіус цієї сфери. Станок для чистового, але даний різець я впевнений що ні. Зйоми від 3-х соток можуть дозволити тільки суперфінішні пластинки з бритвенною заточкою. Наприклад

різець фініш.jpg

Твоя пластинка раптом не радянська?

Звичайно радянська! Поки інших немає (((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, vespertinus написав:

Звичайно радянська! Поки інших немає (((

Все сходиться. Радянські всілякі ламані трикутники розраховані на страшне дертя на станках не менше за 16К20, кути врізання негативні, пластинки метал не ріжуть а витискають. Я чув про напівчистові радянські, і то треба з ними надрочитись.

Зараз для тебе найдешевший спосіб отримати чисту поверхню буде точити швидкорізом, якщо є точило. Якщо немає, то найдешевші китайські різці, і пластинки CCMT. Без правильного інструменту і базових знань станок точити не буде, перевірено.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Выложил в Ютуб видео про мою эпопею с коробкой подач 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Наливайко сказал:

Все сходиться. Радянські всілякі ламані трикутники розраховані на страшне дертя на станках не менше за 16К20, кути врізання негативні, пластинки метал не ріжуть а витискають. Я чув про напівчистові радянські, і то треба з ними надрочитись.

Зараз для тебе найдешевший спосіб отримати чисту поверхню буде точити швидкорізом, якщо є точило. Якщо немає, то найдешевші китайські різці, і пластинки CCMT. Без правильного інструменту і базових знань станок точити не буде, перевірено.

Швидкоріза багато є, точило теж. Ось хочу виміняти алмазну велику 250мм чашку на маленьку. Щоб доводити різці.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На сегодня пока самый лучший результат получил на автоподаче при таких условиях

IMG_20200514_165826.jpg

IMG_20200514_165800.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, vespertinus написав:

самый лучший результат получил

Цей результат більше схожий на наклеп.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку