vespertinus

16Б05А попытка запустить

212 сообщения в этой теме

, Наливайко написав:

А от РД2 бачить тиск безпосередньо в осьовій опорі, саме в її задній кишені.

От і я придрусь

1 година назад, Наливайко написав:

Якщо РВД відкрутити від бабки і заткнути пробкою, шпіндель буде крутитись,

і скільки не тисни то 

1 година назад, Наливайко написав:

в її задній кишені

тиск не збільшиться :) і шпіндель буде крутитись покі не виліззе через гітару

так от мене цікавить на який саме тиск має спрацьовувати РД2 і як це можна виміряти без збочень, хоча без збочень не вийде оскільки до штатного манометра як виявилось трубка 12 ніяк не приєднується.

0

Поделиться сообщением

1 година назад, Radionuklid написав:

тиск не збільшиться

пан готовий з'їсти свого капелюха, якщо я доведу що він не правий?

і як це можна виміряти без збочень, хоча без збочень не вийде оскільки до штатного манометра як виявилось трубка 12 ніяк не приєднується.

добре. Останній раз повторюю. Маслостанція вимкнена. Ніжку індикатора на шпіндель, щоб міряти осьовий люфт. Без поспіху руками "витягаємо" і "запихаємо" шпіндель. Записуємо значення люфту. Припустимо люфт 4 сотки, для зручності порівняння витягаємо чи запихаємо шпіндель в крайнє положення, без різниці куди.

Вмикаємо маслостанцію. Ніжка індикатора на шпінделі, який повинен стати в центральне положення, тобто посередині люфту. Стрілку індикатора виставляємо на 0 для зручності. Отже залишилось 2 сотки зазору. Тепер натискаємо на шпіндель задньою бабкою, і слідкуємо за індикатором. Як залишиться якісь півсотки, оце і є те положення, в якому треба налаштувати спрацювання РД2. 

0

Поделиться сообщением

і ще

так от мене цікавить на який саме тиск має спрацьовувати РД2 і як це можна виміряти без збочень, хоча без збочень не вийде оскільки до штатного манометра як виявилось трубка 12 ніяк не приєднується.

а це хто казав???

, Radionuklid написав:

Можливо вінтак називється. Мідна трубка від передньої опори до кінцевика. Так от тиск у ній вимірюється в третьому положенні перемикача. Я це хотів сказати.

0

Поделиться сообщением

3 години назад, Наливайко написав:

а це хто казав???

Це я казав до того, як ретельно переглянув інструкцію, чи в ній таки манометр можна за допомогою перемикача під'єднати до магістралі 12, я там такого не бачу, уж вибачаюсь.

4 години назад, Наливайко написав:

пан готовий з'їсти свого капелюха, якщо я доведу що він не правий?

:D

А як в загалі тиск може змінитись коли пан писав:

7 годин назад, Наливайко написав:

Якщо РВД відкрутити від бабки і заткнути пробкою, шпіндель буде крутитись, хоча в самих опорах тиску нема

І на останок, без образ, я схильний вірити документам тому

4 години назад, Наливайко написав:

Як залишиться якісь півсотки, оце і є те положення

чому не 0.6 чи 0.4, як що можна посилання на документ. Я розумію, життєвий досвід це добре, научний тик теж штука гарна, але в інструкціях для нашого очумілорукого народу перший пункт має виглядати: Ну що дурак, вже зламав? :D

0

Поделиться сообщением

4 години назад, Radionuklid написав:

чому не 0.6 чи 0.4, як що можна посилання на документ. Я розумію, життєвий досвід це добре, научний тик теж штука гарна, але в інструкціях для нашого очумілорукого народу перший пункт має виглядати: Ну що дурак, вже зламав? :D

Посилання не можу надати, документ в моїй голові :) Про інструкцію згоден на 100%

0

Поделиться сообщением

Кто может подсказать, как в этом станке настроить ручки в коробке подач на резьбу с шагом 3 мм? Никак не могу отбить дупля))) 

0

Поделиться сообщением

#240838 Опубликовано: (изменено)

Вже відповів в лічку.

На передній бабці дві рукаятки в положення що 1:1 що 1:8 тобто обидві або кінця в право або до кінця вліво. Рукоятка 3 в положенні 3, рукоятка 4 в положенні 2. Шестерні мають стояти 27; 66 паразитка; 54. Тобто 27/54 (для метричних різьб ці шестерні на всі різьби). Як що невиходить то положення самих рукояток на коробці подач при збиранні попутано. У себе перепутав на 180 градусов рукоятку 4  насилу допер. Рукоятки 2 та 5 в положенні для 1:1 - 2 та 2, для положення 1:8 1 та 1

Изменено пользователем Radionuklid
забув кому
0

Поделиться сообщением

До речи, краще експерементувати без клинового ременя на редуктор тонких подач, бо коли в мене непраильно стояла рукоятка 4 то в одному положенні якихось рукояток вже не пом'ятаю шків на тонки подачи крутився в інший бік до редуктора тонких подач при нормально натягнутому ремені може поламати шестерні 

0

Поделиться сообщением

52 минуты назад, Radionuklid сказал:

До речи, краще експерементувати без клинового ременя на редуктор тонких подач, бо коли в мене непраильно стояла рукоятка 4 то в одному положенні якихось рукояток вже не пом'ятаю шків на тонки подачи крутився в інший бік до редуктора тонких подач при нормально натягнутому ремені може поламати шестерні 

Редуктор тонких подач зняв одразу. На що він мені?

0

Поделиться сообщением

#240847 Опубликовано: (изменено)

1 час назад, Radionuklid сказал:

Вже відповів в лічку.

На передній бабці дві рукаятки в положення що 1:1 що 1:8 тобто обидві або кінця в право або до кінця вліво. Рукоятка 3 в положенні 3, рукоятка 4 в положенні 2. Шестерні мають стояти 27; 66 паразитка; 54. Тобто 27/54 (для метричних різьб ці шестерні на всі різьби). Як що невиходить то положення самих рукояток на коробці подач при збиранні попутано. У себе перепутав на 180 градусов рукоятку 4  насилу допер. Рукоятки 2 та 5 в положенні для 1:1 - 2 та 2, для положення 1:8 1 та 1

Аллилуя! Получилось! На переборе 8:1 положення ручок: 2-1;5-1; 3-3; 4-3(!). В останній ручці помилка! Або хтось до мене свої метастази сував туди.

Изменено пользователем vespertinus
Очепятка
0

Поделиться сообщением

, vespertinus написав:

В останній ручці помилка! Або хтось до мене свої метастази сував туди.

Перевірте на інших кроках резьби, бо в інструкції теж була помилка для рукоятки 5 при відношенні 1:1 стояла 1 замість 2. В новій редакції інструкції що я викладав на сайті ця помилка виправлена (правильно червона 2)

0

Поделиться сообщением

Невстиг доповнити. Як що симптом включення шкива тонких подач не зник то переставляйте рукоятку 4. Шків токих подач не має включатися при нарізанні різб в будь якому положенні, лише при включенні чистових (тонких) подач

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу