ChDim

Камера высокого давления для РСР, или как необходим люнет на токарный….

55 повідомлень у цій темі

, Raider_al написав:

дешевка ложится кучнее!!

Інша швидкість, інший початковий тиск при зрушенні кулі, відповідно інший дульний тиск та затримка між спуском та виходом кулі.
 Роздивіться кулю після відстрілу, яка ширина нарізаного пояску, це може впливати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Raider_al сказал:

Кстати, если есть опытные люди, подскажите. Брал "Шершней" дешевых и хваленые "JSB". Практика показала, что местная дешевка ложится кучнее!! Единственное, что приходит в голову, диаметр "JSB" чуть больше "Шершней", что при недоведенном до ума дульном срезе и дает разброс. Это мнение имеет право на жизнь?

Вкажіть вагу куль )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

0.68 грамм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, Raider_al написав:

Кстати, если есть опытные люди, подскажите. Брал "Шершней" дешевых и хваленые "JSB". Практика показала, что местная дешевка ложится кучнее!! Единственное, что приходит в голову, диаметр "JSB" чуть больше "Шершней", что при недоведенном до ума дульном срезе и дает разброс. Это мнение имеет право на жизнь?

Кожен "ствол" хоче "свою" кулю, немає універсальних куль, треба пробувати і підбирати, в мене з ІЖа-60 рср добре летять люман FT  і Кросмапн Прем"єр, і ЖСБ я би не сказав що краще, але відповідно ціна, то виграє Люман.

А от Норіка Марвік Голд любить ЖСБ"хи і так само Кросман Пр., а люмана не дуже (юзаю лише важкі кулі 0,68)

Минулої зими пробував дуже важкі пульки 1,03 грама і більше. H&N наприклад взагалі не полетіли, на 30 м, це майже листок А4

 

Але в Іжа твіст доволі малий і він любить швидкість ~270 м/с H&N хочуть більших швидкостей.

Діаметр пулі різний 4,5; 4,51; 4,52 

різна вага пульок, точніше великий розкид по вазі однієї банки.

освинцовка ствола тими ци іншими пулями.... та тут мільйон факторів - це ціла, окрема, наука.

То ж саме плато, коли пулі летять з різною швидкістю.

Але для цих балачок є окремі спеціалізовані форуми ;)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, RoMANIAC сказал:

Кожен "ствол" хоче "свою" кулю, немає універсальних куль, треба пробувати і підбирати, в мене з ІЖа-60 рср добре летять люман FT  і Кросмапн Прем"єр, і ЖСБ я би не сказав що краще, але відповідно ціна, то виграє Люман.

А от Норіка Марвік Голд любить ЖСБ"хи і так само Кросман Пр., а люмана не дуже (юзаю лише важкі кулі 0,68)

Минулої зими пробував дуже важкі пульки 1,03 грама і більше. H&N наприклад взагалі не полетіли, на 30 м, це майже листок А4

 

Але в Іжа твіст доволі малий і він любить швидкість ~270 м/с H&N хочуть більших швидкостей.

Діаметр пулі різний 4,5; 4,51; 4,52 

різна вага пульок, точніше великий розкид по вазі однієї банки.

освинцовка ствола тими ци іншими пулями.... та тут мільйон факторів - це ціла, окрема, наука.

То ж саме плато, коли пулі летять з різною швидкістю.

Але для цих балачок є окремі спеціалізовані форуми ;)

Та я в курсе))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку