alexand701

Розточка втулок

90 повідомлень у цій темі

, Y.fowler. написав:

Не, Саша, точат, ну  когда какие там поршня с аудифольксывагена в копейку Нада всунуть, например)))

 

Ну то ясно що так точать. Ще й наварюють.))))) 

Але тут мова про те як правильно а не як получилось.)))))

Як получилось, у автора питання, вже є.))))))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Курц сказал:

4.5 мм різниця. І як вона їх знімає? Вона не в курсі що можна лиш 0.2? )))))))

 

7 минут назад, инженер сказал:

 

Шатуни  розточити,  то  так.     Але  не  втулки.

 

Я  ж  написав

 

Ви  про  регульовані  розверти  чули?

АААААААААААААААААААААААААААААААА.jpg

Слышал и пользовался. Херня как по мне. Машинная закрепленная в шпинделе лучше. Точно проконтролировать разжим невозможно такой развертки.

Змінено користувачем Руслан Ф
недописал
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

От  шустрі  хлопаки,  випередили...   :D

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну и как Вы направление дадите?Сначала влево,потом в право,и тд.?В итоге получите многоугольник отверстие!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Руслан Ф написав:

 

Слышал и пользовался. Херня как по мне. Машинная закрепленная в шпинделе лучше. Точно проконтролировать разжим невозможно.

У цьому випадку як раз навпаки. Розводна саме то. Навіть мікрометра не треба. Підганяється по пальцю. 

А машинною як зробити зазор в 0.25? Книжка вимагає зазор не менше. А краще зазор 0.3 бо там повітряне озолодження і усе працює в скаженному перегріві. У машинної макимум в плюсі 0.1-0.2 а то і зовсім в розмір. Та і ці полюси треба чимось міряти. Ви у багатьох трактористів бачили мікрометри?))))) 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я  не  хочу  і  не  буду  нікому  нічого  доказувати.  Мені  це  не  цікаво.  Робіть  так,  як  знаєте.   Я  з  упертими  людьми  в  своєму  житті  зіштовхувався  не  раз,  нічого  їм  не  докажеш,  а  потім  вони  ,  в  результаті,  їдуть  купляти  нові  запчастини.         Вибачте,  нічого  особистого.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 24.01.2018 в 12:09, alexand701 сказал:

Приблизно треба розточити з 34 на 35 мм. Розточити потрібно 2 сотки зазор має бути між втулкою і пальцем, втулки і пальці нов.

Автор Ты сам свои писанину перечитай и подумай пять раз... РОЗТОЧИТИ или развернуть разверткой, есть размер 34.00 а нужно 35.00 или как может сначала технически грамотно мыслю сформулируйте заодно допуски по соосности перпендикулярности, цилиндричности и конусности попробуйте упомянуть

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, koc написав:

Ну и как Вы направление дадите?Сначала влево,потом в право,и тд.?В итоге получите многоугольник отверстие!

Дуже просто. Вставляється на 33.5 і не виймаючи розводиш до торкання. Проходиш туди сюди. Вставляєш палець. Не лізе- знову з мін розміру розводиш у втулці до торкання. І так до тих пір до поки палець, по сухому, не почне плавно, повільно, випадати під своєю вагою. Це для д144, д65. У карбюраторів, мокрих дизелів, зазор від пальця правої руки.  

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Курц сказал:

Дуже просто. Вставляється на 33.5 і не виймаючи розводиш до торкання. Проходиш туди сюди. Вставляєш палець. Не лізе- знову з мін розміру розводиш у втулці до торкання. І так до тих пір до поки палець, по сухому, не почне плавно, повільно, випадати під своєю вагою. Це для д144, д65. У карбюраторів, мокрих дизелів, зазор від пальця правої руки.  

А пототом берем дрельку и наждачку и заганяем в 5.... нет 3 микрона!!!!! а проданый нутромер переводим в 100 литров соляры))))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Курц сказал:

Дуже просто. Вставляється на 33.5 і не виймаючи розводиш до торкання. Проходиш туди сюди. Вставляєш палець.

Приємно  спілкуватися  з  розумними  людьми!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Nikolasfox написав:

Автор Ты сам свои писанину перечитай и подумай пять раз... РОЗТОЧИТИ или развернуть разверткой, есть размер 34.00 а нужно 35.00 или как может сначала технически грамотно мыслю сформулируйте заодно допуски по соосности перпендикулярности, цилиндричности и конусности попробуйте упомянуть

Я там вже дав розміри по групах. Тільки вони нічого, окрім інформації для підбору в магазині, не дають.)))) 

Допуски є десь у каталозі. Геть шукати не буду. Бо такі речі не варті тієї уваги що ми вже тут понаписували.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Когда мне нужен размер 20,5 мм, то я беру развертку 20,5, а нераздрачеваю отверстие разверткой 20 как по Вашему. Например палец 30 мм, то берем развертку 30,25 мм и вперед.

7 минут назад, Курц сказал:

Ви у багатьох трактористів бачили мікрометри?))))) 

Потому у нас и трактора такие, и все остальное.

Был в Польше. Там у "тракториста" свой станочный парк и микрометры и нутромеры, а у кого ничего нет идут в сервис.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Nikolasfox написав:

А пототом берем дрельку и наждачку и заганяем в 5.... нет 3 микрона!!!!! а проданый нутромер переводим в 100 литров соляры))))))

Ні. Буває що проскакуєш розмір. Тому коли не впевнений то бери пару комплектів втулол. )))) По молодості сам так робив. Правда втулки валялись в совхозні майстерні купами......)))))) 

 

П.С. У мене т40 більше 30-ти років. Я цей бдл..цький д144 знаю краще а ніж власну жінку......)))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Руслан Ф сказал:

Потому у нас и трактора такие, и все остальное.

Был в Польше. Там у "тракториста" свой станочный парк и микрометры и нутромеры, а у кого ничего нет идут в сервис.  

Есть у меня знакомый тракторист по соседству, ржет когда я ему советую ключ динамометрический прикупить, в одном тракторе движек раз пять за лето разбирал

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Nikolasfox сказал:

Автор Ты сам свои писанину перечитай и подумай пять раз... РОЗТОЧИТИ или развернуть разверткой, есть размер 34.00 а нужно 35.00 или как может сначала технически грамотно мыслю сформулируйте заодно допуски по соосности перпендикулярности, цилиндричности и конусности попробуйте упомянуть

Обычный человек может и не знать таких нюансов. Ему надо сделать работу. Специалист должен это знать при выполнении данной работы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Руслан Ф написав:

Когда мне нужен размер 20,5 мм, то я беру развертку 20,5, а нераздрачеваю отверстие разверткой 20 как по Вашему. Например палец 30 мм, то берем развертку 30,25 мм и вперед.

Потому у нас и трактора такие, и все остальное.

Был в Польше. Там у "тракториста" свой станочный парк и микрометры и нутромеры, а у кого ничего нет идут в сервис.  

А коли у Вас різні пальці? Ну буває у нас таке. Точніше- завжди у нас таке. Навіть з однієї групи. Треба купу розверток з кроком в .0025? 
Я ж Вам кажу що для цієї роботи машинні не підходять. То вже перевірено не раз. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Курц сказал:

П.С. У мене т40 більше 30-ти років. Я цей бдл..цький д144 знаю краще а ніж власну жінку......)))))

Я бы порадив шатуни занесты на розточний а у вільнений час трохи більше знати жінку)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Nikolasfox сказал:

Есть у меня знакомый тракторист по соседству, ржет когда я ему советую ключ динамометрический прикупить, в одном тракторе движек раз пять за лето разбирал

Такой-же сосед с Т-40. Все на сварке и забито кувалдой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, инженер написав:

Приємно  спілкуватися  з  розумними  людьми!

Бачу Ви теж покрутили т-40.))))))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Nikolasfox написав:

Я бы порадив шатуни занесты на розточний а у вільнений час трохи більше знати жінку)))

Шатуни в голові не точать.)))))) А розточніки в дупель не вяжуть як ті втулки підігнати. )))))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Курц сказал:

А коли у Вас різні пальці? Ну буває у нас таке. Точніше- завжди у нас таке. Навіть з однієї групи. Треба купу розверток з кроком в .0025? 
Я ж Вам кажу що для цієї роботи машинні не підходять. То вже перевірено не раз

Ви тупо тролите опонента чи як... 0025 різниця в пальцях, і вони останні на всю країну????? чим мірять будемо ???

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Nikolasfox написав:

Есть у меня знакомый тракторист по соседству, ржет когда я ему советую ключ динамометрический прикупить, в одном тракторе движек раз пять за лето разбирал

А Ви пробували динамоключем зібрати двигун т-40? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Курц сказал:

Ви у багатьох трактористів бачили мікрометри?))))) 

Человек сам себе противоречит. Чем он эти отклонения меряет и зазор между развернутой втулкой и пальцем?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как дети малые,поносите друг друга,нужно только на рассточном,по индикатору,или на координатке,и вся любовь.Базируеш по плоскости,выкатываешся по другой плоскости, выкатываешся по отверстию,и растачиваешь)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Курц сказал:

А Ви пробували динамоключем зібрати двигун т-40? 

А в чем проблема?

1 минуту назад, koc сказал:

Как дети малые,поносите друг друга

Разговоры перед сном да и все.9_9

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку