Віталій Дорош

Центр дитячої та юнацької творчості с. Уланів

763 повідомлення у цій темі

@Віталій Дорош Роспись понравилась, класс!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю. Ось і відбулась ще одна виставка в Вінниці. Зібрались всі районні та міські заклади. Було на що глянути.

IMG_4678.JPG

IMG_4679.JPG

IMG_4680.JPG

IMG_4681.JPG

IMG_4682.JPG

IMG_4683.JPG

IMG_4684.JPG

IMG_4685.JPG

IMG_4686.JPG

IMG_4687.JPG

IMG_4688.JPG

IMG_4689.JPG

IMG_4691.JPG

IMG_4692.JPG

IMG_4693.JPG

IMG_4694.JPG

IMG_4695.JPG

IMG_4696.JPG

IMG_4701.JPG

IMG_4704.JPG

IMG_4705.JPG

IMG_4706.JPG

IMG_4707.JPG

IMG_4708.JPG

IMG_4710.JPG

IMG_4711.JPG

IMG_4712.JPG

IMG_4720.JPG

IMG_4722.JPG

IMG_4736.JPG

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шкода що ніде не повідомляли про захід, або я не чув.

Добре що випадково проходив мимо. Хоча б поздоровались, познайомились.:)
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13.05.2017 в 22:05, Tarasyk сказал:

Шкода що ніде не повідомляли про захід, або я не чув.

Добре що випадково проходив мимо. Хоча б поздоровались, познайомились.:)
 

Це точно. Жаль, що Ви знову не прийшли. Ми там довго були. Але нічого, ще якось зустрінемось..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Презент від @Tarasyk помаленько розбираємо, необхідно замінити рейки передньої та задньої кромки. 

IMG_4744.JPG

IMG_4743.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Станочок теж не відпочиває. Вже одну втулочку (чи як там її обізвати) для наждака виготовили.. Примайстрували до презентованого моторчика. Буде точило. Ще виготовити станину, і закрити двигуна, щоб пилюка не попадала.

IMG_4746.JPG

IMG_4747.JPG

IMG_4745.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І ще одну таку ж втулочку для точила виготовляємо. Маємо моторчика від пічки авто. Доволі потужний. От і задумали використати.

IMG_4748.JPG

IMG_4749.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Відправив, як і обіцяв Вам "коробочку" з радіодеталюшками різними (як совєтські так і імпортні) . Заїхати в гості ближнім часом скорше за все не вийде, тому відправив перевізником і оплатив. Там різні компоненти і деталі, якщо зацікавить щось пишіть в ЛС покопаюсь в своїх "покладах", можливо зможу щось ще знайти з аналогічного (окрім совдепіїї) . В імпортних компонентах (реле, мікросхеми, транзистори, конд., діоди) я думаю Ви знаєте, як шукати в даташиті характеристики того чи іншого компоненту. Різноманітні електродвигуни 12-вольтові я не перевіряв, але мають бути робочі. Буду щасливий, коли Ваші вихованці зможуть щось змайструвати з використанням мого "мотлоху" і воно принесе якесь пізнання нашому підростаючому поколінню в практичних знаннях та вміннях. 

 

 

IMG_20170524_194629.jpg

IMG_20170524_194715.jpg

IMG_20170524_212100.jpg

IMG_20170524_214058.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня шановні форумчани. Прохання до тих , хто має токарні станки хорошої якості. Значить презентували нам ще давно двигуна від японського скутера. Ось такого: 

cygnus-125-big.jpg

2 минуты назад, Ігрек сказал:

Відправив, як і обіцяв Вам "коробочку" з радіодеталюшками різними (як совєтські так і імпортні) . Заїхати в гості ближнім часом скорше за все не вийде, тому відправив перевізником і оплатив. Там різні компоненти і деталі, якщо зацікавить щось пишіть в ЛС покопаюсь в своїх "покладах", можливо зможу щось ще знайти з аналогічного (окрім совдепіїї) . В імпортних компонентах (реле, мікросхеми, транзистори, конд., діоди) я думаю Ви знаєте, як шукати в даташиті характеристики того чи іншого компоненту. Різноманітні електродвигуни 12-вольтові я не перевіряв, але мають бути робочі. Буду щасливий, коли Ваші вихованці зможуть щось змайструвати з використанням мого "мотлоху" і воно принесе якесь пізнання нашому підростаючому поколінню в практичних знаннях та вміннях. 

 

 

IMG_20170524_194629.jpg

IMG_20170524_194715.jpg

IMG_20170524_212100.jpg

IMG_20170524_214058.jpg

Щиро вдячні за Ваший презент. Звичайно будемо щось виготовляти! І це не мотлох, а дуже корисні запчастини. Дякую ще раз..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Віталій Дорош сказал:

Прохання до тих , хто має токарні станки хорошої якості. Значить презентували нам ще давно двигуна від японського скутера. Ось такого: 

... І... Що з ним трапилось?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ямаха цигнус зветься, випускався з 1988 року. Об"єм 125 кубів. Такось презентували напевне через те, що запчастин до нього не знайдеш і в день з фонариком...))) А реставрувати хочеться, тим більше, що воно японське, і ще й 125 кубів!! Квадрика можна було б зробити! Значить проблема в циліндро-поршневій групі.  Як би колінвал теж не ахті, але ще походить, тим більш, що запчастин до нього все одно не знайти... А от циліндру повний капець. Ми зписувались з Дядьком Максимом, щоб він нам допоміг з циліндром. Випресувати та виготовити нову гільзу. Але він запйнятий і нам відмовив. Тому гільзу випресували самі. Спочатку нагріли, а потім домкратом вона вийшла. Чавунної труби на гільзу так і не знайшли. Тому назбирали циліндрів та гільз від тракторів, і в кузні розплавили. Виллили такого стержня чавунного. Тепер з нього треба зробити гільзу. Так ось прохання до тих форумчан, хто ловить сотки, в кого станок ще не бачив жодного люфта в рухомих компонентах... потрібно виготовити гільзу до циліндра. Як еталон є стара гільза. Матеріал є. Ми ходили по своїх горе - токарях але то не зможуть зробити, то в них ще там щось..... Звичайно це все не безплатно. Поршня ми підібрали, поршень є новий.  В старій гільзі поршень, як казав Дядько Максим: "-як в старшої дружки!" Напевне циліндр вже розточували до останнього...

P5271883.JPG

P5271878.JPG

P5271879.JPG

P5271880.JPG

P5271881.JPG

P5271882.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До речі, судячи з ваших фото (я на виставці, нажаль, не був) дітки які ходять на мистоцько-прикладний гурток добре продвинулися в своїх вміннях. Наздоганяйте ще для наступних виставок вміння фізико-хіміко-прикладних дисциплін . Якщо є можливість, є багато цікавих експериментів в моделюванні якихось хімічних реакцій (причому безпечних для дітей), в фізико-динамічних напрямках. Вибачаюсь, що втручаюсь в Ваші плани розвитку гуртків, але дітям потрібно зацікавлення в стилі "УХ-ТИ!" . Бо мені дуже тяжко дивитись на контингент молоді-юнаків в Хмільнику (нажаль там за дітьми піклування в позашкільний час не наблюдаю). В великих містах якось трохи "комерція" заповнила цю пустину потребності молоді в нових вміннях (знання, вони здебільшого черпають через інтернет). 

 Ще раз перепрошую, за якісь подібні повчання з мого боку. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Віталій Дорош сказал:

Ямаха цигнус зветься, випускався з 1988 року. Об"єм 125 кубів. Такось презентували напевне через те, що запчастин до нього не знайдеш і в день з фонариком...))) А реставрувати хочеться, тим більше, що воно японське, і ще й 125 кубів!! Квадрика можна було б зробити! Значить проблема в циліндро-поршневій групі.  Як би колінвал теж не ахті, але ще походить, тим більш, що запчастин до нього все одно не знайти... А от циліндру повний капець. Ми зписувались з Дядьком Максимом, щоб він нам допоміг з циліндром. Випресувати та виготовити нову гільзу. Але він запйнятий і нам відмовив. Тому гільзу випресували самі. Спочатку нагріли, а потім домкратом вона вийшла. Чавунної труби на гільзу так і не знайшли. Тому назбирали циліндрів та гільз від тракторів, і в кузні розплавили. Виллили такого стержня чавунного. Тепер з нього треба зробити гільзу. Так ось прохання до тих форумчан, хто ловить сотки, в кого станок ще не бачив жодного люфта в рухомих компонентах... потрібно виготовити гільзу до циліндра. Як еталон є стара гільза. Матеріал є. Ми ходили по своїх горе - токарях але то не зможуть зробити, то в них ще там щось..... Звичайно це все не безплатно. Поршня ми підібрали, поршень є новий.  В старій гільзі поршень, як казав Дядько Максим: "-як в старшої дружки!" Напевне циліндр вже розточували до останнього...

P5271883.JPG

P5271878.JPG

P5271879.JPG

P5271880.JPG

P5271881.JPG

P5271882.JPG

 

 

А Ви впевненні, що в тій болванці чавунні не виявится хоча б однієї пори? Токар буде працювати декілька  годин, а потім на прикінці попадеться пора, яке всю працю зведе нанівець. Такі відповідальні заготовки потрібно виливати в вакуумі при певних технологіях виплавки. Краще вже купити болванку з виливки металургічним комбінатом, або шукати товстостінну чавунну трубу підходячого діаметру. Сплави з ЦАМ добре можуть підмінити  такі деталі з чавуну. При дотриманні технологій нагріву краще обробляється і не гіршої зносостійкості. Для прикладу, на сучасній напівавтоматичній та не автоматичній зброї дула майже завжди роблять з такого сплаву. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Звичайно не впевнений. Але другого матеріалу нам знайти не вдалось...

12 часа назад, Ігрек сказал:

А Ви впевненні, що в тій болванці чавунні не виявится хоча б однієї пори?

 

12 часа назад, Ігрек сказал:

До речі, судячи з ваших фото (я на виставці, нажаль, не був) дітки які ходять на мистоцько-прикладний гурток добре продвинулися в своїх вміннях. Наздоганяйте ще для наступних виставок вміння фізико-хіміко-прикладних дисциплін . Якщо є можливість, є багато цікавих експериментів в моделюванні якихось хімічних реакцій (причому безпечних для дітей), в фізико-динамічних напрямках. Вибачаюсь, що втручаюсь в Ваші плани розвитку гуртків, але дітям потрібно зацікавлення в стилі "УХ-ТИ!" . Бо мені дуже тяжко дивитись на контингент молоді-юнаків в Хмільнику (нажаль там за дітьми піклування в позашкільний час не наблюдаю). В великих містах якось трохи "комерція" заповнила цю пустину потребності молоді в нових вміннях (знання, вони здебільшого черпають через інтернет). 

 Ще раз перепрошую, за якісь подібні повчання з мого боку. 

 

Та в Хмільнику взагалі нічого не має. Там якісь гуртки ведуться, але матеріальної бази в них зовсім немає. Ну і коштів теж не виділяється. На рахунок хімдослідів я не проти, але це як мінімум треба мати обладнану лабораторію. Так просто на колінці не дозволять. Реактиви десь зберігати треба. Тим більше, що я по спеціальності учитель хімії та біології... Це не проблема. А от в обладнанні це буде майже неможливо. Та і місця немає....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 часа назад, Віталій Дорош сказал:

Об"єм 125 кубів

А размеры цилиндра какие?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, Stebium1 сказал:

А размеры цилиндра какие?

Довжина - 111мм. Зовнішній діаметр - 54,5мм. Внутрішній - 47мм. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нужно посмотреть в сторону клонов хонды, там должны быть похожие размеры.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Виталий, смотрите и договаривайтесь, я оплачиваю.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 30.05.2017 в 11:32, Віталій Дорош сказал:

На рахунок хімдослідів я не проти, але це як мінімум треба мати обладнану лабораторію. Так просто на колінці не дозволять. Реактиви десь зберігати треба. Тим більше, що я по спеціальності учитель хімії та біології... Це не проблема. А от в обладнанні це буде майже неможливо. Та і місця немає....

 

Одним словом "на місцях " нічого поки не зрушило з радянського підходу.:(  Треба кланятись спочатку "районо", потім "гороно", а воно все одно...  Бред системи та чиновничого рекету. 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

В 29.05.2017 в 22:24, Ігрек сказал:

Відправив, як і обіцяв Вам "коробочку" з радіодеталюшками різними (як совєтські так і імпортні) .

Отримав коробку з радіодеталями. На жаль не мав змоги відписатись раніше... Там стільки всього... І з авто, і з телевізорів... Одну автомагнітолу воскресили, вже працює. Хочемо замість касети мп3 модуль поставити. Вже на АЛІ замовили. Велике спасибі за посилочку!
 

 

В 01.06.2017 в 18:56, Stebium1 сказал:

Виталий, смотрите и договаривайтесь, я оплачиваю.

Зателефонував мені MaxFin і сказав, що відправив болванку приблизних розмірів. Я навіть з ним не зв"язувався. Це напевне Ви з ним домовились. Величезне спасибі за турботу. Вже віддали токарю на обробку. Я сам не ризикнув..

Також отримали ящик з канцелярією від пана  "лейтенанта". Там і папір, і файли, скрепки, папки... Розійшлось одразу все по гуртках. Навіть не встиг сфотографувати..)) Спасибі за посилочку.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Віталій Дорош сказал:

Зателефонував мені MaxFin і сказав, що відправив болванку приблизних розмірів. Я навіть з ним не зв"язувався. Це напевне Ви з ним домовились. Величезне спасибі за турботу

Нет, нет, это всё полностью его заслуга, я только показал ему тему. Так что благодарите его.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З 13 по 16 червня проходили змагання в смт Сутиски, Тиврівського району з авіамоделізму. По кордових моделях ми зайняли 2 місце в молодшій групі і 3 місце в старші. Були на аеродромі. Проживали там 4 дні. Звичайно хотілося покращення соціальних питань. Трохи не комфортно було. Але і познайомились з цікавими людьми, з пілотами, з механіками. Були свідками взльоту й посадки такого відомого літака як Ан 2. Діти ще під враженями ходять. Також у них на аеродромі є доволі велика кількість планерів "блаників". Є двохмісні і одномісні. Їх в повітря затягує маленький літачок "Вілга", а потім буксир відчіплюється, і можна трохи політати..) Ось пару світлин.

P1011901.JPG

P1011902.JPG

P1011903.JPG

P1011904.JPG

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Stebium1 сказал:

Нет, нет, это всё полностью его заслуга, я только показал ему тему. Так что благодарите его.

Ну тоді дуже дякуємо MaxFin за ініціативу в ремонті мотодвигуна. Процес запущений, чекаємо результату від токаря.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бачили розібраного двигуна з Ан2. 9 циліндрів! Ото сила!

P1011898.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А ось це буксир "Вілга". На борту теж 9ти циліндровий двигун 

P1011887.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку