Curandero

Питання по електромуфті

13 сообщений в этой теме

Потребую замінити у радянському верстаті електромуфту ЭТМ096-2А, адекватних пропозицій не знайшов, або ціни захмарні, для великих промпідприємств, а не для хоббіста, або процедура купівлі/оплати знову ж таки не для мене. Але є на нашій барахолці ЕТМ-096-2Н вир-ва Польщі і я знаю, що є процедура заміни фрикційних дисків в муфтах. Власне думаю читаючі вже здогадались яке питання - чи вдастся польським донором оживити стару совєтську муфту(пересипкою дисків із полячки на совкову, чи перестановкою шліцевої втулки з совкової на полячку, не важливо)? З подібними задачами не стикався, тому хотів би перестрахуватись, зібравши інформацію знаючих.

0

Поделиться сообщением

Яснопонятно... як завжди доведеться все самому методом проб з'ясовувати)

0

Поделиться сообщением

Я завтра гляну , вроді має бути у мене потрібна Вам муфта !

0

Поделиться сообщением

Було б добре, позбавили б купи непотрібного клопоту, але забрати зможу тільки після нового року, зараз мотаюсь по відрядженнях...

0

Поделиться сообщением

А где стояла ваша муфта?

0

Поделиться сообщением

УТ-16, вона там і стоїть і навіть виконує свою роботу, але по-перше, схоже, що вже поганенько, а по-друге, доступу до тильної частини верстату у мене не передбачено і оскільки скоро планую його переміщення до іншої стіни майстерні, то хотів би відразу замінити, або перебрати муфту.

0

Поделиться сообщением

У мене брали на УТ-16 для ремонту такої самої муфти як ваша , саме ту польську ЕТМ-096-2Н .

Вони відрізняються лише "втулками" А то гладка всередині з одним пазом , а Н то з шліцами !

Передивився , і нажаль ЕТМ-096-2А не має !

Изменено пользователем 032triton
0

Поделиться сообщением

Вашу муфту я і тримаю в "Обраному" в барахолці, про різницю між "А" та "Н" я в курсі, але незрозуміло було саме по заміні втулок.

0

Поделиться сообщением

6 минут назад, Curandero сказал:

Вашу муфту я і тримаю в "Обраному" в барахолці, про різницю між "А" та "Н" я в курсі, але незрозуміло було саме по заміні втулок.

Наскільки я розумію , то електромуфти виробництва Польщі , були зроблені під ГОСТ СРСР ,. і тільки маркування відрізнялось однією буквою "Е".

У мене знайомий із Закарпаття теж шукав на саме такий верстат і саме таку муфту , я йому запропонував цю 2Н ,  він поставив із заміною втулки , на ту що стояла , і все запрацювало !

Изменено пользователем 032triton
0

Поделиться сообщением

7 годин назад, 032triton написав:

Наскільки я розумію , то електромуфти виробництва Польщі , були зроблені під ГОСТ СРСР ,. і тільки маркування відрізнялось однією буквою "Е".

У мене знайомий із Закарпаття теж шукав на саме такий верстат і саме таку муфту , я йому запропонував цю 2Н ,  він поставив із заміною втулки , на ту що стояла , і все запрацювало !

Ну тоді все ок, відкладіть мені 1 шт., якщо це можливо, відразу після нового року заберу.

0

Поделиться сообщением

24 минуты назад, Curandero сказал:

Ну тоді все ок, відкладіть мені 1 шт., якщо це можливо, відразу після нового року заберу.

Краще тоді забронюйте !/))

0

Поделиться сообщением

Этм 096 Харьковская - круглая, а 096 Польская - квадратная! Они абсолютно разные по креплениям и Диски не подходят с одной на другую. 

0

Поделиться сообщением

, nik1504 написав:

Этм 096 Харьковская - круглая, а 096 Польская - квадратная! Они абсолютно разные по креплениям и Диски не подходят с одной на другую. 

Те що кріплення різні це очевидно, але звідки інформація, що диски інші? Мало б виготовлятись по держстандарту, а муфти як я вже вище писав передбачали пересипку дисків, у випадку зношування.

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас