dex15

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  50/4,98 (полученные отзывы)
 • Публикации

  466
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

20 Нулевая

О dex15

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Черкаси

Посетители профиля

1 023 просмотра профиля
 1. В черговий раз переконуюся в тому, що усі ці підвали - це пекельне зло. Користі - ніякої, а геморою - чимало..
 2. Ну вы жжёте не по детски. Зробіть у підвалі планування, щоб усі чотири сторони плити опиралися на стіни - такі плити витримають танк , поставлений на голку по центру плити.
 3. Вона там буде зроблена відразу - двутавр 12 , який зверху буде посилено фермою з профільної труби. Але, - стаціонарна - посередні приміщення. Червоним колером позначено - напередодні зими ми встигли залити фундамент та вигнати стіни. По весні - скинемо плити перекриття, піднімемо стіни, заллємо армопояс, повернемо плити перекриття. А потім, - швиденько другий поверх. Я прихильник зробити його з металоконструкцій. Є трохи бувалого у вжитку метало профіля для стін - часів радянського союзу - зараз такий не роблять.
 4. Це правда, - перед тим, як щось робити - треба усе обмірковувати. Наприклад, яка різниця у комерційній привабливості у приміщенні з висотою стелі 2,4 м. та 4-и метри ?! Що буде простіше згодом продати, та як це вплине на ціну ?! Особливо, з урахуванням того, що у одному з приміщень, заздалегідь, вже буде передбачена можливість розміщення повноцінної кран-балки. ***
 5. 473 мм. - від закладних у цегляну стіну двутарів до стелі. От же, потрібно робити 650 мм. ( 300 мм. - армопояс, 350 мм. - цегляна кладка поверх армопоясу )
 6. Ось, - така конструкція для мене цікава. Це на 1 тону, проліт крану 4,5 м. Вертикальне навантаження на крановий рельс от колес крану кН, не більше - 7,1. Маса крану, т., не більше - 0,25. Тягове зусилля механізму пересування крану, Н не більше - 100. Ширина голівки підкранового шляху , мм. - 50 Судячи з розрахунків - вони використовують у якості балки крану - двутавр 22., а у якості підкранового - двутавр 10 ?! На 500 кг. достатньо буде двутавр 16 - у якості балки крану ?!
 7. Я не впевнений,що у цьому є якийсь сенс.
 8. То, 3,4 м. цього достатньо ?! Можемо зробити вище. Могу. ***
 9. У закладних у цегляну кладку двутаврах зробимо 4-и отвори 10 мм. Через ці отвори буде зафіксована перехідна металева пластина 6 мм. товщиною. Після того, як опорні двутаври 6 м. довжиною буде виставлено - їх буде прихвачено зварюванням до цих металевих перехідних пластин. Десь так я собі це уявляю - так мені уявляється технологічно. Може, є якесь інше бачення кріплення опорних двутаврів ?! Поверх армопоясу ми кинемо ще декілька рядів цегляної кладки - щоб забезпечити необхідну висоту. Взагалі, на висоту приміщення - на яку я розраховую після реконструкції - 3,4 м. Міркую, цього буде достатньо - якщо з'явиться необхідність у кранбалці. ***
 10. 6 метрів опорного двутавра 12 з одного боку стіни - важать 520 кг. Накинемо ще 20 відсотків - 625 кг. *** 5 метрів балки крану - двутавр 16 - важить 315 кг. тельфер - 50 кг. груз - 500 кг. 315 плюс 50 плюс 500 кг - 865 кг. Накинемо ще 50 відсотків - 1297 кг. - вага балки крану з тельфером та максимальним грузом. *** От же, якщо опорний двутавр зафіксовано у 4-х точках ( дві точки - це на протилежних стінах, дві - на опорних платформах) - тобто відрізками по 2 м., то можна взяти до уваги розрахунок, що максимально можливе навантаження (с запасом як мінімум у 30 відсотків) на кожну з таких опорних платформ для двутавра - 860 кг. (1297/2)+(625/3) *** Тобто - 860 кг. - це максимальне навантаження на кожну з 4-х точок опор - з максимальним грузом на гаку у 500 кг та з запасом на хибність розрахунків як мінімум у 30 відсотків). У чому проблема - закласти у цегляну кладку - на металевій пластині двутавр з отворами - який згодом буде використаний у якості опори для опорного двутавра ?! Армопояс залити поверху цих 2-х закладних. При цьому - у цих випусках двутавра перебачити закладні з арматури - які також додатково підуть у армопояс. Кожен з цих 2-х випусків двутавра повинен буде витримувати максимально 860 кг. Згодом, косинкою та опорною платформою на стіні - можна буде передати навантаження на стіну. *** Крім того , опорний двутавр, через кожний метр, зафіксувати до армопоясу з допомогою анкерних болтів - через отвори у центрі цього двутавра . *** Десь таке у мене бачення - без будь-яких колон. Ні, як раз зараз цим займатися потрібно . Бо як тут пропонували - згодом натикати у приміщенні 6х5 метрів - з десяток металевих колон - мені це не до смаку. ***
 11. Буде повноцінний поверх - на другому поверсі усе що пов'язано зі зварюванням. Мені подобається двутавр 12-16 Зараз питання лише у тому, щоб на етапі реконструкції приміщення створити умови для встановлення кранбалки на першому поверсі. Чи знадобиться вона взагалі ? - це покаже час. Там знак питання. Чому не можна ?! Можна, - якщо закріпити їх у закладні, які залити у бетон. Стандартно - арматура 2х12 - знизу, 2х8 - зверху, вертикальний арматурний каркас з 8-ї арматури - через кожні 200 мм. ***
 12. Мені ця конструкція бачиться небезпечною. Картинка взята з інтернету.
 13. Це усе технично складно та не виправдано - тобто не технологічно. Куди простiше , згодом, - посилити закладні, розподіляючи навантаження на цегляну стіну. 500 кг., балка крану (рухома частина) - 5 метрів, підкранова балка (нерухомі направляючі) - 6 м. *** Ще, який варіант мені бачиться технологічним.
 14. Усіх вітаю з новим роком ! По весні будемо робити реконструкцію приміщення - знімемо плити перекриття , піднімемо стіни десь на метр, та заллємо армопояс. Треба зробити закладні під кран-балку опорну. Може, якісь поради будуть - як це грамотно зробити ?! Можна, звісно, відразу - залити у армопояс двутавр. Але ця ідея мені не дуже подобається , бо усе буде робитися швидко - боюся, що на цьому етапі накосячимо так, що переробити буде важко. Поки ще це бачиться - залити у армопояс куски двутавра - на які, вже згодом, монтувати несучий двутавр .