dex15

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  51/4,98 (полученные отзывы)
 • Публикации

  472
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

dex15 last won the day on 8 марта

dex15 had the most liked content!

Репутация

30 Нулевая

О dex15

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Черкаси

Посетители профиля

1 081 просмотр профиля
 1. Из профіля А в профіль В - без втрати властивостей. Можливо ?! Це шків бетонозмішувача. 215 обертів за хвилину - буде на цьому валу.
 2. Я теж зробив замовлення. Сьогодні повинно прийти. Під профіль А - мені не потрібне.
 3. Ми працюємо, та усім радимо, працювати де є абразив, ведеться зварювання та фарбування - виключно у масках ЗМ 9925. Працюємо не знімаючи по 8-м годин. Не дешево, - за останні декілька років витратили на цей захист декілька тис.дол.США , але здоров'я не купиш, та і працювати ніхто у здоровому глузді - без відповідного захисту , за таких умов - не буде.Річ насамперед про спеціалістів. Воно звичайно повинно бути дещо інакше - абразив в одному приміщенні, фарбування - в іншому , зварювання - в зовсім іншому. Але це не виходить так - приходиться задовольнятися тим що є та підлаштовуватися під існуючи умови. Це не панацея. Ось вам реальна ситуація. У нас у приміщеннях - зварювання та абразив. Зварювальний варить у цій масці - має захист. Припинив, зняв маску - захисту не має - дихає абразивом, пилом, компонентами фарби та т.п.
 4. В черговий раз переконуюся в тому, що усі ці підвали - це пекельне зло. Користі - ніякої, а геморою - чимало..
 5. Ну вы жжёте не по детски. Зробіть у підвалі планування, щоб усі чотири сторони плити опиралися на стіни - такі плити витримають танк , поставлений на голку по центру плити.
 6. Вона там буде зроблена відразу - двутавр 12 , який зверху буде посилено фермою з профільної труби. Але, - стаціонарна - посередні приміщення. Червоним колером позначено - напередодні зими ми встигли залити фундамент та вигнати стіни. По весні - скинемо плити перекриття, піднімемо стіни, заллємо армопояс, повернемо плити перекриття. А потім, - швиденько другий поверх. Я прихильник зробити його з металоконструкцій. Є трохи бувалого у вжитку метало профіля для стін - часів радянського союзу - зараз такий не роблять.
 7. Це правда, - перед тим, як щось робити - треба усе обмірковувати. Наприклад, яка різниця у комерційній привабливості у приміщенні з висотою стелі 2,4 м. та 4-и метри ?! Що буде простіше згодом продати, та як це вплине на ціну ?! Особливо, з урахуванням того, що у одному з приміщень, заздалегідь, вже буде передбачена можливість розміщення повноцінної кран-балки. ***
 8. 473 мм. - від закладних у цегляну стіну двутарів до стелі. От же, потрібно робити 650 мм. ( 300 мм. - армопояс, 350 мм. - цегляна кладка поверх армопоясу )
 9. Ось, - така конструкція для мене цікава. Це на 1 тону, проліт крану 4,5 м. Вертикальне навантаження на крановий рельс от колес крану кН, не більше - 7,1. Маса крану, т., не більше - 0,25. Тягове зусилля механізму пересування крану, Н не більше - 100. Ширина голівки підкранового шляху , мм. - 50 Судячи з розрахунків - вони використовують у якості балки крану - двутавр 22., а у якості підкранового - двутавр 10 ?! На 500 кг. достатньо буде двутавр 16 - у якості балки крану ?!
 10. Я не впевнений,що у цьому є якийсь сенс.
 11. То, 3,4 м. цього достатньо ?! Можемо зробити вище. Могу. ***
 12. У закладних у цегляну кладку двутаврах зробимо 4-и отвори 10 мм. Через ці отвори буде зафіксована перехідна металева пластина 6 мм. товщиною. Після того, як опорні двутаври 6 м. довжиною буде виставлено - їх буде прихвачено зварюванням до цих металевих перехідних пластин. Десь так я собі це уявляю - так мені уявляється технологічно. Може, є якесь інше бачення кріплення опорних двутаврів ?! Поверх армопоясу ми кинемо ще декілька рядів цегляної кладки - щоб забезпечити необхідну висоту. Взагалі, на висоту приміщення - на яку я розраховую після реконструкції - 3,4 м. Міркую, цього буде достатньо - якщо з'явиться необхідність у кранбалці. ***