Partas

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  65
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 Нулевая

О Partas

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения 8 апреля

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Красилів

Посетители профиля

268 просмотров профиля
 1. Потрохи збираю комплектуючі для гравіровального, чим більше зібрав тим більше виникає питань щодо роботи, зокрема регулювання зазору між голкою та заготовкою, як шановне панство думає створювати нову тему в розділі чи писати тут про зборку "від а до я" ?
 2. а куди ви поставите швп по Y ?
 3. Всім привіт, підскажіть як правильніше (дешевше) зробити портал для гравірувального станка є в наявності профіль 45 45 мм. Планую вал на опорі 16 мм. Портал довжиною 1,2 метра. Така конструкція, при масі осі Z = біля 5 кг, не скрутить портал за часовою стрілкою? 5 кг взято з перспективою розширення до фрезера по пінопласту
 4. Это дюраль? По длине он ровный если посмотреть с торца?
 5. Потрохи починаю в'їжати що до чого... а як бути з створенням G коду для MACH3? В Арткамі можливо зробити таку операцію щоб задати кількість ударів в точцi X10 Y10 величиною ходу (швидкості) координати Z?, (при використанні крокового двигуна) наприклад: G01 X10 Y10 F100 G01 Z-2 F500 (величина удару відповідно параметр F500)
 6. К сожалению посмотреть возможности не имею, разве что на ютубе Поисковиком уже искал... Совсем не понимаю как заставить контроллер управлять соленоидом... тьма... Видел варианты когда вместо соленоида стоит шаговый двигатель с коромыслом и при полуобороте ударяет иглой заготовку.
 7. Всем привет! Подскажите принцип работы гравировального станка. В интернете только готовые решения за немалое бабло Насколько я понял, изображение на станке отображается в виде точек с координатами X Y (соответственно это линейные оси станка X Y) и яркости самой точки, это сила удара иглы А каким образом готовится управляющая программа и какие контроллеры используются понять не могу... С приводом осей понятно, это два шаговика или серво, а вот движение, правильнее даже, удар иглы с определенным моментом - для меня загадка... Так же с ПО, получается что MACH3 для таких станков не подойдет?
 8. Ось тема як я доробляв дешеве китайське лайно, після цього про поділ кроків можна забути, але пропусків на повному кроці нема. Про ті драйвера що на фото, в гуглі ви також знайдете інформацю про доработки... але з цим краще не замрачуватись.
 9. так на 32 швп и шаговики стоят не дешево, если уже делать то только на серводвигателях, шаговики с обратной связью тоже ведь не дешевые лучше сразу колхозить на нормальной основе а не лепить лишь бы заработало, это деньги на ветер еще у шаговиков есть неприятный минус - это резонанс на малых оборотах
 10. Работают и по сей день, в газовой промышленности используются в кипе, в метрологии только в паре с ПИТС по HART протоколу.
 11. Все рішилося простіше, взяв сам підключився чітом, зняв усі помилки, скинув таймер обслуговування, і корч весело загудів без лишніх червоних аварій на табло. Проблема - дохлий АКБ, напруга 11,8 В у авто по діагностиці. Людина з Бердичева, яка цим займається, підсказав що АКБ бувають двох типів (яичные и клетчатые) наскільки я правильно почув, один з цих типів якщо здихає, створює систематично збої в роботі компютера автомобіля. А якби поїхав вирізати каталізатор, то б вирізали на 150 долл. і сказали, що АКБ поміняй і все буде ок
 12. Вирізають, прошивають, ціна питання прошивки 2500, вирізати і заварити можно самому но є одне НО двигун то працює по встановленому циклу відповідно всі параметри повинні бути у визначених межах. При демонтажу каталізатора і сажевого фільтра зменшується гідроопір цієї частини вихлопної труби і відповідно всієї системи вихлопу. Один чел, який цим займається на старих корчах, де програмно нічого не прошивать, просто відкусують датчики, сказав що якщо так зробити то з часом вилетить турбіна, вихід - встановлення камерної діафрагми або ж плямегасітеля. Але ніхто нічого на місце каталізатора не встановлює, вирізали заварили і все. Незнаю чи ставити туди якиїсь опір чи робити як усі і не паритися... турбіна як не як, при поломці вистрілит мінімум в 300 доларів.