Partas

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  89
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 Нулевая

О Partas

 • Звание
  Завсегдатай
 • День рождения 8 апреля

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Красилів

Посетители профиля

347 просмотров профиля
 1. ця ідея з роботою коштує від 500 грн:) потужність на 30% менша, і оберти також. кому цікавий процес перемотки можете знайти виконавця через (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников), я сам нічого перемотувати не збираюся, потрібна така болгарка по роботі. інвертор не цікавить, вони під паяльники тільки годяться.
 2. Шукаю маленьку болгарку на 115 або 125 круги, потрібна для перемотки на 12 вольт, тобто з нормальним редуктором. Обміняю або куплю за адекватну ціну. (в ЛС)
 3. Потрібен кусок профільної труби 60х40х5 довжиною 1.5 метра Можливо хто має в старих запасах заберу навіть два метра. Товщина може бути і більша ніж 5 мм. Можливо в кого є можливість придбати на металобазі таку, допоможіть за винагороду.
 4. мабуть ви праві на рахунок системи контролю зазору, я так і планую робити на простому роліку-підшипнику, просто це відео заінтригувало та зразу згадав що такі енкодери стоять у сауновських станках. Але ж і не такі, а магнітні. А на рахунок Сауно, ця компанія є еталоном в данній області і багато хто фактично передирає їх розробки і продає під своїм брендом, ще є один чоловік в Україні, мабуть їх колишній працівник, який продає їхню продукцію як свою розробку.
 5. Чужий контроллер копіювати я і не збирався, те що він є насамперід повністю автономним швидким і зі всіма налаштуваннями з клавіатури це круто. З другої сторони координата Xn Ym + удар може справитися і інший контроллер з мачом. Швидкість друку зрозуміло що не та буде, ну за день наб'є портрет біди не буде. Висоту підняття голки можна автомобільним щупом один раз відрегулювати перед початком роботи, можна і ролік поставити. І потім результат цієї роботи вручну добити, як це зазвичай і роблять навіть після сауно граніт міртелс і т.п. Але викидувати бабки за модний станок я не збираюся, це на мою думку, не є якоюсь перспективною розробкою яка не має аналогів чи є практично не можливою для виготовлення в домашніх умовах, як парова турбіна на 40МВт.
 6. Якби такий станок коштував $1200 я б купив да і все. Але 5 кг алюм. профілю три швп, три направляющі 4 крокових двигуна та контроллер коштує $4000.
 7. Якби я не знайшов програмного забезпечення, то і взагалі не ставив перед собою задачу складати станок. ПЗ це головне в станках такого типу, а ціни купувати готовий виріб кусаются. Да і окупиться він не за пару років, за таку сумму вже і не поганий фрезер можна придбати.
 8. В цьому варіанті буде так званий "дребезг" контактів, голка постійно стукає по граніту, вібрація не мала. І точність кінцевих вимикачів максимум 0.2 мм, навіть таких які у вас в "мишці" під кнопками Для того щоб вібрації не впливали на корекцію по висоті, роблять таку розвязку, один датчик міряє і дає електричний сигнал на привід (кроковий двигун) вібрація на імпульси не вплине.
 9. Так я так і надіюсь зробити, але чи получиться не знаю :). В ці схемі що я вище писав нема контроллера. Енкодер п процесі руху по координатам XY міряє зміну перепаду висоти між голкою і поверхнею плити, і в залежності від значення зміни висоти, виробляє управляющі імпульси, які заведені прямо на драйвер двигуна. Проблема тільки в тому що енкодер зробить на 1 мм один імпульс, а щоб опустити Z треба 50 імпульсів.
 10. Зіграти то можна, але якщо застосовуви редукцію, більший крок ШВП, довше коромисло і енкодер з 3600 імп/оберт, то це усе тягне за собою збільшення маси всієї оci Z + збільшення вартості. Я в електроніці повний ноль. Можливо є якісь логічні мікросхеми які подвоюють чи множать імпульси. Тобто повинні множитись імпульси які ідуть по каналу STEP, dir - напрам руху можна і не чіпати.
 11. З ваших слів трохи розвиднюється, як працює така схема і для чого на драйвері пін для режима утримання, коли відсутній сигнал step/dir. Справа в тому що мені потрібно скласти гравірувальний станок по граніту. В цих станках є два цікавих нюанса : 1. Програма генерації G коду із зображення --- такого у вільному доступу нема, оскільки ударна головка здійснює рух по координаті Z в залежності від градації сірого кольору на фото. Фактично це кроковий двигун з коромислом, на кінці якого встановлена алмазна голка. 2. Ця голка повинна бути завжди на певній відстані від площини гранітної плити. Так ось сама гранітна плита має зовсім не рівно поверхню, перепад висот може бути до 3-5 мм в різних кінцях. В таких станках роблять систему постійного контролю зазору між гранітною плитою і голкою на основі оптичних енкодерів та приводу з крокового двигуна. Принцип такий образно: на вал енкодера ставиться коромисло яке скользит по гранітні плиті, при зміні висоти, з енкодера подаються імпульси, в залежності від напряму та величини зміни, на кроковий двигун який в свою чергу через ШВП піднімає або опускає сам енкодер з коромислом. Так ось тут є прикол: Приклад (в компасі промальовував) із заукругленням по цифрах: ШВП мається на увазі як привод по висоті Z Висота помінялась на 1 мм, відповідно через коромисло (50мм) енкодер прокрутився на 1 градус. з енкодера (1800 імп\оберт) вийде 1800/360=5 імпульсів. Цих 5 імпульсів подається на драйвер двигуна який прокрутиться на 5 кроків тобто 5х1.8=9 градусів. При кроку ШВП 1мм (трап винт) 5 імпульсів на драйвер двигуна це фактично 1/200х5=0.025 мм зміна висоти по осі Z. Потрібно щоб було 1 мм.!!! Чи можливо реалізувати таку схему: Энкодер видає 1 імпульс а на кроковий двигун приходить 40 імпульсів?
 12. Тоді якщо взяти енкодер на 200 імп\оберт і підключити до драйвера двигуна, при одному оберті енкодера двигун повернеться також на один оберт? Відповідно при 400 імп\оберт ==> 2 оборота крокового двигуна... якщо енкодер не крутити то і кроковий двигун буде в режимі утримання?
 13. https://www.youtube.com/watch?v=tf0zHkglj1g Знайшов таке цікаве відео, як з'єднали енкодер та кроковий двигун за допомогою драйвера. Зі слів автора все просто, потрібно тільки два резистора. Це правда чи банальний заробіток на переглядах? Хто в цьому розбирається напишіть чи таке дійсно можливо, на суміжному форуму така тема була, там написано що потрібно використовувати ще й мікросхему.