BWD

Пользователи
 • Продажи

  0/0
 • Покупки

  0/0
 • Публикации

  193
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1
`

BWD last won the day on 12 января 2019

BWD had the most liked content!

Репутация

53 Хорошая

О BWD

 • Звание
  Постоялец
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
 • Страна
  Украина
 • Город
  Олександрія
 • Имя Пользователя
  Дмитро

Посетители профиля

1 114 просмотра профиля
 1. Як сказати... Я орендую приміщення в промзоні. Хазяїн помер, спадщина перейшла до жінки. Вона тільки й знає, що підвищує ціну. Стеля тече, стіни облуплюються, а ціна весь час підвищується. А це взагалі сказала, щоб я вимітався, бо комусь треба терміново приміщення і їй хтось вищу платню запропонував. Я їй сказав, що згідно договору я тут до кінця року. А вона подала в суд і таке написала, що я, нібито порушив майже усі пункти договору. Я як почитав - брехня на брехні... Вчора їздив на перше засідання. Подивимось... Так що оренда-це таке...
 2. Перед тим як приварювати лист до каркасу, його нагрівають. Після приварювання, лист, охолоджуючись, натягується. Але для того щоб це спрацювало, треба дуже жорсткий каркас, враховуючи, що лист 6 мм. За такою технологією раніше збирали кузови автобусів.
 3. Раніше, пам"ятаю, був такий дозвіл. Називався "дозвіл на початок робіт", але видавали його не в податковій, начебто, а в пожежній охороні. Хоча точно не пам"ятаю. Давно це було...
 4. Ви, шановний, якщо не в курсі, то краще не кидалися б такими брудними словами. За часів прадіда Гейтса в США були національні банки. Прямий приклад Портлендський Національний банк США. Погугліть, якщо цікаво. Віцепрезидентом одного саме з таких банків і був прадід Гейтса.
 5. +, Здоров"я матусі!
 6. Я змазав конічні підшипники літолом і все нормально, нічого не вилазе. А для сальників пару тисяч обертів то нормально. Згадайте ДВС.
 7. Ви хочете передню бабку наповнити мастилом? А куди вставлятимите сальники і як ізолюєте ручку перевмикання швидкості?
 8. Я б и ходил бы к токарям и покупал бы готовое, так они не продают то, что мне надо... Для того и купил станок, что бы не от кого не зависить. А если это хобби, да еще и убыточное, но для души, так тогда и сам станок нужно делать самому. Как по мне должен быть какой то компромис. На готовом и хорошо работающем, испытаном уже в деле можно сыкономить и время и средства. Чисто ИМХО.
 9. Якщо вже є готові рішення, наприклад, як у Ігоря Кави, і все гарно працює, то навіщо щось вигадувати,
 10. Так, вони випирають назовні, а разом із ними і шпіндель, який не доходить на 1,25 мм до свого місця. Я вважаю, що різниця підшипників в якості матеріалу, з якого вони зроблені, а точність в них, гадаю, однакова.
 11. Як вже писав, я брав підшипники китайськи дешеві. Але, як сказав товариш, на "Москвічах" вони ходять досить тривало. Після встановлення на верстат все працює чудово. Порівняно зі старими - небо і земля. Покращилася чистота обробки і верстат став нормально відрізати. Регулював, щоб не туго було і не грілася ПБ. Доречі, думаю після тривалого використання, підтянути підшипники. Вони, мабудь, обкаталися вже. Хоча потреби явної немає.
 12. Мені здається що більш актуальніше в першу чергу зробити електронну гітару. На прикладі Ігоря Кави і його ТВ 16.
 13. Появились ли какие нибудь изменения после монтажа колонны? Как это отобразилось на работе станка?
 14. На жаль, ні. За неї ніхто не питав, і я не міряв.