Sebra

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  900
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Sebra last won the day on 14 марта 2018

Sebra had the most liked content!

Репутация

146 Отличная

О Sebra

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Чернівці

Посетители профиля

1 159 просмотров профиля
 1. Знаю декілька варіантів: 1) Коли деталь в центрах, змістивши задню бабку 2) За допомогою конусної лінійки 3) За допомогою індікатора та підходячої за розмірами пластини, довжина пластини трохи довша за довжину різьби, товщина така, щоб зажати в різцетримач. Одна сторона має бути якомога рівнішою, щоб по ній "кататись" індикатором. Затискаємо пластину в різцетримач (зправа, щоб дивилась в сторону ЗБ), під кутом, який має бути у різьби. Індикатор на стойці кріпимо або до ЗБ, або на станину, вперши в пластину. Так можна контролювати рух різця по конусній поверхні.
 2. Ну, дівіться, якщо шайба внутрішнім діаметром "сидить" на шпінделі плотно, то її важче перекосити, а якщо болтається, то і не рівна гайка її може запросто притиснути сильніше з однієї сторони. Upd: соррі, в першому реченні, не гайка, а шайба.
 3. І ще, добавлю, при заміні звичайних підшипників на конічні, вимоги до точності гайки, яка задає натяг зростає. Тому перевірте цей момент.
 4. Експерементально, умови наступні: щоб небуло люфта, і щоб після хочаб 15-20хв. роботи вхолосту підшипники не грілися.
 5. Поліацеталь, здається гірший щодо ударних навантажень. Капролон вбирає не лише вологу, він вбирає те, в чому "купається", то якщо зробити масльонку, щоб втулка була постійно в маслі, то буде вбирати масло.
 6. На першому фото, конденсатор, схоже вздуватись почав, міняйте на комп'ютерний, 105*C,
 7. На фото радіусні фрези, ф1,6 мм
 8. Оффтоп. Принаймні, це не означає зневагу. Але вибір за кожним.
 9. На нестабільність початкової швидкості можна вводити поправку, а ось із нестабільністтю відскока - боротися лише механікою. При оптичному датчику, можна одною оптопарою міряти як початкову швидкість, так і зворотню, довжина індентора начебто є сталою 😋 Датчик має бути з цифровим виходом, та обов'язково з налаштовуваним рівнем спрацьовування тригера (тобто аналоговий+тригер), допоможе в процесі калібрування
 10. Хочу купити, але таке питання: "якщо вага буде меншою, повернете різницю, із розрахунку 156,3 грн/кг. ?" Або одразу додайте фото з вагою. П.С. просте питання, без негативу.
 11. Коли мікрометр обнулений по калібру (горизонтальний нуль на горизонтальній лінії), то вертикальна риска 25-ки має ледь показуватись з під краю барабана. Тут цього немає, це свідчить про те, що мікрометр зібраний з декількох. В такому випадку, або проставку робити між барабаном та штоком, або зточити край барабана. Для свого пристроя (якби була така проблема) я б вибрав друге.
 12. Не трожь альбантьскый йазыкъ!!!
 13. @dimon2555 , Діма, думаю варто просити модераторів перенести пост в тему з майстрами. Бо якщо "великие и ужасные" самі побачать цю рекламу в неналежній темі, то "подарять плюшкі"...
 14. Спробуйте спиртову фарбу (штемпельна)