Sebra

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  1/5 (полученные отзывы)
 • Публикации

  969
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  1

Sebra last won the day on 14 марта 2018

Sebra had the most liked content!

Репутация

160 Отличная

О Sebra

 • Звание
  Прописка
 • День рождения

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Чернівці

Посетители профиля

1 292 просмотра профиля
 1. Не підкажете від чого він, або назву, чи це "внутрізавод"?
 2. @igor34 варто вказати розташування, бо дешевше може бути по місцю знайти.
 3. Напевно вигідніше (в довготривалому сенсі) придбати два шматки хромелю та алюмелю, і зварювати самому. Бачив як на виробництві їх робили (для власних потреб). Латр+масивна залізяка+флюс. Скрутивши хромель і алюмель разом, один край до латра, другим чиркали по залізяці, залізяка теж з'єднана з латром. Якщо утворився гарний шарік - термопара готова.
 4. Ви це... з нею обережніше, здоров'я при обробці не прибавляє...
 5. Якщо показники регуляторів виводяться на дисплей, значить зі методикою зчитування проблем немає - мегалогічно. Проблема з періодичністю дій, які треба виконувати залежно від значення потенціометра, в чому вона (проблема) імовірніше всього є, я вам вище написав. І ще хочу уточнити момент: включати реле потрібно на якийсь сталий час, чи час у ввімкненому стані теж має залежити від потенціометра?
 6. Якщо осцилоскоп підключено безпосередньо до датчика, без контролера, то часто буває необхідні підтягуючі резистори, якщо датчик з "відкритим колектором", або "open drain" у випадку полевиків-мосфетів.
 7. Потрібна затримка без delay. Приклад-скелет для доробки під потреби unsigned long LoopCyclePreviousMillis = 0; const long LoopCycleInterval = 1000; void setup() { // put your setup code here, to run once: Serial.begin(115200); } void loop() { // put your main code here, to run repeatedly: unsigned long LoopCycleCurrentMillis = millis(); // ====================================================================================================================== loop every LoopCycleInterval if (LoopCycleCurrentMillis - LoopCyclePreviousMillis >= LoopCycleInterval) { LoopCyclePreviousMillis = LoopCycleCurrentMillis; Serial.println(LoopCycleCurrentMillis); // ------------------------------------------------------------------------ another intrval (less at LoopCycleInterval) } // =================================================================================================================================================== }
 8. Десь до нього валаються кольороів скельця-фільтри, помаранчове та жовте.
 9. Порахувати кількість полюсів можна кусочком магнітного дроту, прив'язаного на нитку, або голка з ниткою. Якщо тримати за нитку, то голка буде намагатись вцілити в центр кожного полюса.
 10. Персонально мені зрозуміліше буде, коли побачу "ответную деталь". Еккодери є і такі, що на платі два датчика холла, а на деталі, що обертається приклеєно полоску магніту і той магніт має скажімо 16 полюсів на окружність.
 11. Із чого зробили такий висновок? Є типи конденсаторів, які не висихають.
 12. Ну і в таких випадках корисно почитати ГОСТ 19257-73, ось пару фоток по темі із нього:
 13. Це і малося на увазі, сфоткати те, що обертається рядом із мікросхемою, але в тому алюмінієвому корпусі, де і сам енкодер. Часто буває, що весь енкодер - це два датчика холла + логічна мікросхема, навіть не спец. контроллер, і тим паче не мікроконтроллер.
 14. Сфоткайте зворотню деталь, що в енкодері обертається.