• Announcements

Sebra

Пользователи
 • Продажи

  2/5
 • Покупки

  50/5
 • Content count

  1240
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
`

Sebra last won the day on March 1 2020

Sebra had the most liked content!

Community Reputation

260 Отличная

About Sebra

 • Rank
  Прописка
 • Birthday

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Чернівці

Recent Profile Visitors

1854 profile views
 1. Але треба рахувати всі шестерні між шпінделем та гвинтом, причому не важливо в якому місці "приходить" обертальний рух від двигуна. Бачу там ще є ручки з коєфіцієнтами 1:1 та 1:8, це теж треба враховувати, якщо цей коефіцієнт вмикається на ділянці шпіндель-гвинт.
 2. 1 оберт шпінделя дає зміщення на 25 зубів (якщо вірно зрозумів, що на 25 зубів жорстко на шпінделі), тобто множимо на 25. І ділемо на 60, тому що, шестерня на 25 зубів передає рух саме через зуби, а так як 80-ти зуба є паразитна, то її не рахуємо. Знаходимо що за один оберт шпінделя, 60- ти зуба зробить 0.41(6) обертів. Крок 12 - то множимо ще на 12, тому що за один оберт гвинта, супорт проповзе 12мм, отримуемо результат 5.
 3. Взагалі то, принцип підрахунку дуже простий. Починаючи з шестерні що на шпінделі. Множимо на кількість зубів тої шестерні що на валу(перша шестерня на шпінделі), та ділимо на кількість зубів тої шестерні, яка має зчеплення через зуби. Далі знову дивимось, якщо наступна сидить на тому ж валу що і попередня, то знову множимо на кількість зубів, і т.д. звісно пропускаючи "паразитні" шестерні. А в кінці множимо на крок ходового гвинта.
 4. По навантаженню на шестерні, краще їх імплантувати між двигуном та редуктором.
 5. Може варто в назву теми додати? Успіхів!
 6. Кран вивести всередину ємності, і зробити довгий шток щоб вивести крутілку на зовні, .нехай кран в воді буде, коли треба бак повний тримати, а коли пустий то залишати кран привідкритий.
 7. Щось занадто ускладнюєте. Будь яку форму можна зафіксувати декількома гранями ложемента, не обов'язково робити плотну посадку по всій складній поверхні інструменту. Подивіться дерев'яні коробки для зберігання мірильного інструменту, часто там взагалі пару брусків з "посадочними" місцями на які наклеєно бархат (або щось типу того). Але якщо ложемент не з твердих пород матеріалу, то для циліндричного корпусу абсолютно підійде прямокутна комірка.
 8. Що то за звір такий? Типу для підключення пускового конденсатора, поки тримаєш кнопку пуск натиснутою до упора - під'єднано, відпустив - 1 контакт відключився, решта лишилися включені? Такого немає, щось упустив дану умову.
 9. Такі собі купував, з фіксацією.
 10. Якщо геометрію поправляти не потрібно, а лише прибрати вершини від коцок. Робити або розгорткою, як вище радили, або зробити притир, і ним підправити. Виставляти малу продольну по конусу інструмента.
 11. Нестримано та провокаційно, тобто по хамськи... Щодо латуньок, бляшок, підкладок: Будь яке рішення має бути виправданим. Беремо замовлення, 40 прутків з декоративним покриттям (воно вже є, і все тут, по техпроцесу поміняти місцями гальваніку з обробкою ну ніяк вже, іншого не дано), прутків 10 типів , різні по діаметру (по 4шт кожного) треба з обох сторін засвердлитися та навалити різьбу. Співосність різьби з зовнішнім діаметром дозволяється +/-0.5 Шановні "знатакі", увага питання! Робити в центрах? Кожен раз проточувати кулачкі? Робити на кожен діаметр втулку? Чи замовника з такою роботою теж слати на х без "угризєнія"? Чи може все ж таки латуньки, бляшки, підкладки тут якраз будуть доречними?
 12. Додати секцій до батареї де холодніше.
 13. Приєднуюсь до найкращих побажань в адресу Олександра, @Alexson, здоров'я тілесного, та ясного розуму ! Знайома коробочка, дякувати @Stebium1 теж такі маю, надзвичайно зручні та корисні ;-)