Богдан 1987

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  793
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

Богдан 1987 last won the day on 4 июля

Богдан 1987 had the most liked content!

Репутация

166 Отличная

1 подписчик

О Богдан 1987

 • Звание
  Прописка
 • День рождения 19.02.1987

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів (Топольна) Кам'янко Бузьк, Буськ, Жовква
 • Имя Пользователя
  Богдан Михайлович

Настройки Барахолки

 • По-умолчанию только новые товары
  Нет
 • Скрыть "параметры" товара из списка товаров
  Нет
 • Скрыть статусы товаров (новый, бу, поломан/на запчасти)
  Нет
 • Не показывать среди товаров - Техлитературу
  Нет

Настройки Форума

 • Добавить темы в блоке новые посты/темы/блоги?
  0

Посетители профиля

1 371 просмотр профиля
 1. Це вже добре! Я іноді їду 6 номером трамваю! І трамвай справний, і колія нова але якийсь лось на іномарці із крутими номерами паркує машину на трамвайній колії. І приплили. В такому випадку і черепаха обжене трамвай!☺
 2. Бачу донкратики пішли в рух! Як користуватися ними - зручно? Нарікань немає?
 3. То мій старший грибочок!)☺
 4. Додаю ще фото подарунку: 2 св патрони і оправка під 4 конус! За що і дякую пану Alexandr0787! Також фото того як ми із сином сходили на вихідні до лісу! 43 білих!☺
 5. Зізвонився із майстрами (ті що приїжджали підключати інтернет) сказали що будуть сьогодні проїздом через моє село і матимуть нагоду вияснити на якій висоті потрібно закріпити антену щоб був хороший сигнал! Я цього не знав!! Постараюся і в цьому напрямку глянути!
 6. Мені говорили про модеми у вигляді флешки від київстару але мабуть якщо телефон в хаті неловить то той модем також нестягне ! Блін таке гарне село, навіть та глуш мене зачаровує але ж хочеться і зв'язок мати із зовнішнім світом!
 7. Ідея не погана! Єдине це те що кінцевий результат невідомий! А коштує та антена мабуть недешево!🤔 Домовились! Принаймі це також варіант.
 8. Єдине що тягне на тому хуторі це київстар. Підсилювачів не має у нашому селі тільки у сусідньому! 🙁
 9. Доброго вечора всім братам по жалізу, однодумцям і взагалі хто у темі!☺ Як то останнім часом завелося тиждень був плідним! Пилораму накрили і більше того задумав ще цього року будувати дровітню! Не годиться тримати дрова під відкритим небом😠😲. Вже почав для цього готувати матеріал! Фото звіт буде тоді коли матиму доступ до нормального інтернету! Бо від звичайного київстару негрузяться. Доречі нарахунок інтернету. ☝ Хотів цього тижня провести інтернет. Подав заявку яку любо прийняли. Провідникового у нас немає лише безпровідниковий - ставлять на даху малу "тарілку ", кабель до хати, далі вайфай роутер і ми вже маємо зв'язок із світом!🤗 Доречі у заявці вказував на всі деталі самі кращі які були у них в наявності. Нарахували за все 2000 грн. Приїхали майстри, вилізли на дах і почали шукати сигнал! Короче хлопці не вийшло злапати навіть критичного сигналу! Ми навіть пробували їхню антену підняти на 4 метри вище даху будинку - результат 0! Хлопці вибачилися, зібрали всю свою амуніцію і покинули мою фазенду! Народ що мені робити? Які розумні варіанти ще можливі? Можливо хтось стикався із подібною проблемою?!
 10. Двигун 7.5 кВт Маю 380 Діаметр диска 500 мм. Брав у якості експеременту сухого дубка і врізався 15 см. У глиб - брала мягко і чисто. Я її замовляв у одних хлопців але зробити можна і самому! А мене просто немає часу!😐
 11. Продовжу далі! Залили із татом опорну стіну зі сторони певниці де постійно обсувається земля! Почали зранку закінчили в ночі! Вийшло добре але замахався 😰😤😥!!! Також зробили більш надійні сходи - всеж таки рік часу треба жити і ходити. Мені не принципово але є діти і старші люди! По майстерні хороша новина! Отримав посилку від форумчанина DUP. Придбав у нього за гуманною ціною задню бабку до свого ЛТ 10 і пару шестерень до гітарі! Бо моя така розбита як наші дороги. На черзі буду накривати пилораму!
 12. Та що із нею робити?! Хай стоїть собі. Зміню проект газу і тоді перероблю як мені треба. Поки що газовики не бачили що я накоїв !😶☺ але це питання часу. Маю надію що я їх випереджу. Розумієте придбав я її ще рік на зад! Через ряд обставин зміг запустити тільки тепер! Робота пилорами мене задовольняє. Тай взагалі я давно думав саме про дискову кутову пилораму! Як щось цікавить питайте- що знаю розкажу!
 13. Дякую за похвалу! Стараюся робити добре щоб діти а може й колись внуки згадували з гордістю а не з жалістю! Приємно бачити що є люди яким цікава моя сторінка! Це також надихає і додає сили та наснаги робити добре!!!
 14. Доброго ранку всім! Маю доступ до нормального інтернету тому користуючись нагодою викладаю черговий фото звіт про виконану роботу!☺ Зняв опалубку. Прийшлося одразу все складати і робити порядок із дошками, щоб не дай Боже хто не поранився до цвяхів. Навів порядок із землею що залишилася після фундаменту. Все планував і вирівняв, спланував так щоб спад був від фундаменту. У майбутнє приміщення навіз піску. Весь великий природний камінь що лишився поскладав у одне місце бо було порозкидувано по цілій фазенді. І на кінець саме головне це те що запустив пилораму. Ріже добре, чисто! Далі буду писати по ходу. Я зараз у селі. Їзджу на роботу кожен день із села.
 15. Дякую за подарунок! Адресу написав у лічку!