Богдан 1987

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  1 019
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

Богдан 1987 last won the day on 4 июля 2018

Богдан 1987 had the most liked content!

Репутация

210 Отличная

2 подписчика

О Богдан 1987

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів (Топольна) Кам'янко Бузьк, Буськ, Жовква
 • Имя Пользователя
  Богдан Михайлович

Посетители профиля

1 865 просмотров профиля
 1. Хлопці приїхав циліндрик ☺😊 Довжина 125 см. Діаметр штока 55мм. Хлопці хто підкаже силу даного чуда?
 2. Дякую за відповідь! І за те що заспокоїли☺ Юра за Тебе забув при тому що постійно переглядаю Твої відео в ютубі!
 3. Ось такий циліндер придбав за допомогою нашого форумчанина. Маю намір виготовити кран на свій т 40. Потрібна ваша допомога. Як працюють циліндри із одним входом і виходом я розумію а тут їх два! Як я маю його підключити і чи то можливо із т 40?
 4. Ковалишин
 5. Дайте будь ласка ссилку тісків у барахолці або в приват ціну! Я також цікавлюся такими!
 6. Юра вітаю! То ти не тільки послухав як він працює але і пустив першу стружку! ☺ Працює тихо але це тому що відпала коробка і не включена гітара! Єдине при проточці звук такий би не мав бути. Різець тупий або не виставлений! Або і те і інше!
 7. Вибачте що у Вашій темі але можливо люди мають а Вам не підходить. Шукаю шестерні модуль 2, кількість зубів 40 і 127, посадочне неважливе, ширина 15...20!
 8. Знав би я що Вам то треба...! Я Вам його віддам просто школа бо трошки його покрутило але не смертельно! Як буду в селі то одразу поміняю !
 9. Пару відповідей!☺ 1 рейки не мішають і незабираються! Є ідея між рейками покласти дерев'яну решітку, щит... ну так як воно би мало бути. 2 так там стяжка а на ній старий ще радянський лінолеум. Зновуж таки із того що було. Профіль трошки прогинався але тепер прийняв контури стяжки і все ОК!
 10. Та знаю я, більше того, був присутній при демонтажі цих полок! Але що поробиш?! Головне це те що марно непропало а корисно служе і далі!
 11. Та так нічого! Маю багато гарних проектів у задумі. По мірі втілення буду викладати!
 12. Відразу забігаючи наперед скажу що використовував те що було на господарстві! Виточив 4 "пімпочки" на 4 підшипники, які доречі вже використані але на наш проект в самий раз. Два куски угольника з якоїсь рами, також прийшлося привести у нормальний вид бо були соплі зварки! У якості направляйок знайшлися елементи від заводського стілажа. Трошки замірів, розмітки, зварки (доречі маска 👍), трошки сверління і прес вагою 500 кг пересувається однією рукою!
 13. Зараз першим ділом потрібно вирішити проблему із пресом і навести порядок у самій майстерні а вже тоді помалу братися за стругач!
 14. Я подивлюся! Але незнаю чи по даному! Відкрив бокову кришку. Як на мене то принаймні в середину ніяка зараза свої заготовки не пхала! ☺ Мусору є, листя, пух тополі і звісно "нутелла". Велика шестерня як нова, на гайках ні царапини!
 15. Хлопці додаю обіцяні фото! Затягували за допомогою Т 40 В самому гаражі по трубах. У подальшому процесі підготовки до роботи у мене з'являться питання тому хто в цих станках "шурупає" прошу не соромтесь відповідайте! Як бачите продольний супорт із різцетримачем я мав, і то всьо рідне від того ж таки станка! (У сторожа за 🍺 виміняв! ☺ ) нажаль доля мотора інша😟 Електрощитова як бачите також роздирибанена. Як сказав сторож "всьо здали на "Торпедо"