Богдан 1987

Пользователи
 • Продаж/оценка Барахолки

  0/0 (полученные отзывы)
 • Публикации

  1 051
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

Богдан 1987 last won the day on 4 июля 2018

Богдан 1987 had the most liked content!

Репутация

221 Отличная

2 подписчика

О Богдан 1987

 • Звание
  Прописка
 • День рождения 19.02.1987

Персональная информация

 • Пол
  Мужчина
 • Страна
  Украина
 • Город
  Львів (Топольна) Кам'янко Бузьк, Буськ, Жовква
 • Имя Пользователя
  Богдан Михайлович

Посетители профиля

2 034 просмотра профиля
 1. До чого тут сарказм! Просто факти самі говорять про себе!
 2. Але чомусь копія вийшла краща ніж оригінал!!!🤔☺ То хто з кого "передрал"?!
 3. Після вчора вирізав всю вільху в себе на озері. Через неї риба задихнулася бо було багато листя! Все пустили на дрова, нагрузили повний прицеп, проїхали самі гірші місця із болотом у долині! Все супер притягнули на задній двір (сусіди к...а аж писки повідкривали) не доїхали до вигрузки метрів 20 ! Обрізало передню ліву стцпицю, НА РІВНОМУ МІСЦІ!😠 Нічого! На зло всім, спокійно глибоко дихаєм і через 3 години продовжуємо роботу! ☺ ГОЛОВНЕ ЩО ВСІ ЖИВІ І ЗДОРОВІ!!!
 4. Тема цікава і мені знайома!!! Шкода я зараз невдома (як буду то обов'язково зфотографую) тиждень назад мої "орли " отримали свої лего технік! Не великі, кран і грузова машина яка кузов сама затягує на себе! Склали самі 😊! Тато радий більше за них а головне хочуть ще! Штука класна і корисна хоч і недешева!
 5. Чи є можливість взяти оці мед коробки із нержавійки?
 6. Взяв би фрезу 2 і по 1 раліусомеру!
 7. Вихідні попри погану погоду були плідні!☺ Обшив частину пилорами дошками, получається як деревообробна майстерня. Направляючі під прес виготовив із дуба - польот гуд! Притягнули 4 електроопори нібито нічиї (тепер наші) Зробив прижими на лекальні тіски із тіла великого різця!
 8. Правильно кажете! Єдине це те що я би взяв вже краще міні трактор на базі мотоблока! В мене старенький т 40 від діда але виручає дуже сильно!
 9. Я мабуть звернув увагу на сверлильний і токарний! При їх наявності майстерня получає багато можливостей! Можна просто накопичувати гроші і моніторити ... Можливо натрапити на хорошу пропозицію! І моніторте ще фрезери!
 10. На одній із моїх робіт погрузчик після капіталки! ☺
 11. З Воскресінням Христовим щиро вас вітаю! Жити в радості й любові від душі бажаю! Запашною нехай буде Великодня Паска І до віку буде з вами світла Божа ласка! Хай Божа матір Вас охороняє, А Дух Святий здоров'я посилає. Господь дарує Ангела з небес! – Христос Воскрес! – Воістину воскрес!
 12. Завантажив фото а воно мені ще додало попереднє повідомлення😟
 13. Доброго вечора усім! Був на базі☺ Різали на пилорамі, готую матеріал для стін! Привезли вільху- також поріжу на дошки і обіб'ю ними пилораму! Доречі направляючі під прес перероблю. Зроблю із дуба. Гадаю буде суперово! Сфотографував табличку свого строгального. Можливо таки хтось має щось на нього?! Єдине що я знайшов на нього це https://www.chipmaker.ru/topic/204748/