• Оголошення

    • sadmin

      Кріпта   26.04.24

      В нас новий спосіб поповнення балансу - через кріпту.
      Через лот. на довільну кількість USDT TRC20.
      Посилання - в розділі "Підтримати"

crazytechnics

Користувачі
  • Продажи

    0/0
  • Покупки

    4/5
  • Публікації

    36
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Репутація

11 Нульова

Про crazytechnics

  • Звання
    Майже постійний відвідувач
  • День народження

Відвідувачі профілю

1 481 перегляд профілю
    Відмінний продавець. Гарний товар.
    Швидка відправка. Запчастина з невказаними дефектами.
  1. Скажіть, будь ласка, чи поверхня гартована? На фото не зрозуміло чи є корозія циліндричної частини? Дякую.
  2. может nRF24L01 + мк, например ардуино некоторое готовое решение с просторов
  3. В ролях: древній АТХ із мікросхемою маркуванням 2003 та регулятор на 555 таймері. Отож, видалась нагода, так би мовити, задокументувати виготовлення зарядного пристрою для 12В акумуляторів або інакше- процес утилізації застарілого комп'ютерного заліза. Конструкція не одноразово втілювалась в життя без нарікань на працездатність. Сама тема не актуальна, не популярна, але заслуговує на існування особливо в настільки простому виконанні. В своє виправдання можу додати просте бажання вільного поширення більш-менш корисної інформації, плюс освітити деякі технічні моменти в своєму, тобто, безграмотному баченні. https://crazy-technics.blogspot.com/2019/06/blog-post.html
  4. Привітання усім причетним! Най електрони та хвилі бігають тільки в загаданому напрямі!
  5. ПД ЛРзБ-5 (пристрій декоративний лампа різнокольорова з бульбашками п’ятитрубна) виготовлений для естетичного задоволення, гіпнотичної (залипаючої) дії, може використовуватись в медитативних цілях, спрямований на заспокоєння або просто звернення на себе уваги.
  6. Достеменно не відомо нахіба, можливо того шо в Юпітера настала якась фаза, зібрав індикатор і розібрав двигунця. Пристрій простий мов двері, якщо не колупуватись до режимів роботи транзисторів та схемотехніки то працює без підсрачників та милиць. Основну інформацію по конструкції, а також схеми з платами можна дивитись тут.
  7. Так, для зменшення похибки використовують декілька варіантів чи приладів. Для одноразового використання можна "викрутитись" із метою заощадження кровних. У випадку постійної необхідності однозначно за пристрій!
  8. Способів багато. Можна міряти індуктивність, можна міряти опір (бажано міліомметром, або за допомогою приставки до мультиметра), можна міряти наведену напругу на обмотках підключаючи їх почергово до, скажімо, низьковольтного трансформатора, можливо при цьому доведеться погратись із замиканням магнітопроводу. Ще на думку спадає імпровізований коливальний контур із задаючого генератора в навантаження якого підключається обмотка, а паралельно їй ставиться конденсатор. Якоря перевіряють осердям із вібраційних насосів, або просто дроселем із розімкнутим магнітопроводом. Статор можна й так
  9. Орієнтовно від третини до половини ринкової. Гарний рівно настільки наскільки показано у відео. Схема зі статтею. Практичне використання бачиться не зручним. Є й інші методи перевірки, можливо підійде якийсь інакший.
  10. Можливо відео підійде замість малюночка... По цифрам невідомо, що саме менеджери мали на увазі "определяет область замкнутых витков от 1 до 800", чи то кількість короткозамкнутих витків, чи кількість витків обмотки в яких гарантовано пристрій покаже КЗ. Як на мене дані цифри ні про що.
  11. Вас цікавить виготовлення, конструкція чи використання?
  12. На мій погляд підійде невелика додаткова схема для вимкнення навантаження у випадку КЗ типу такого. Є варіант нічого не вигадувати, а придбати готовий модуль перетворювача для орієнтиру, в ньому є регулювання вихідного струму, тобто його обмеження, також є регулювання вихідної напруги, допустимий нагрів данного модуля при вихідних 3А, 5А краще не навантажувати на тривалий час, також слід вважати що є подібні модулі без регулювання струму, ті не дуже люблять КЗ. Можна вибрати потужніший, також є підвищуючі напругу перетворювачі.
  13. Вы измеряли сопротивление резисторов и диоды вместе с транзисторами, полагаю речь о Q1, Q4. Дополнительно проверьте резисторы в базах R9, R20, бывает уходят в обрыв, для пущей уверенности диоды близлежащие тоже глянуть. Транзистор один менять не стоит, особо без полной уверенности в работоспособности другого. После замены не спешите включать, целостность Q2, Q3 тоже под вопросом вместе со стабилитронами ZD1, ZD2. Далее нужно проверить ZD3 и Q5, предположительно поломка есть и в защите от кз. Потом уж можно включать через лампочку и мерить напряжения. Ну и выходные диоды не забудьте прозвонить.