Володимир_Фещук

Порадьте по П/А (є задумка придбати)

36 повідомлень у цій темі

Вітаю всіх.

Потрібна ваша допомога, так як я не компетентний в цих запитаннях.

І так, є можливість придбати б/в апарат Lorch M 2060.

Ціну ще не запитував. До цього я хотів би дізнатися, чи вартий він уваги? На що він здатний? Загальне порівняння його з попелярними зараз моделями (типу едон та ссва, і тд). Ну, і, прикинути на око, скільки він коштував новий, і скільки коштує б/в.

 

Апарат продають по причині того, що в хазяїна різко зникло здоров'я ним користуватися...

IMG-86388d1a350bffcccc5abb6eb9ebba80-V.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось читаю потроху. Він трансформаторний. Я так розумію - це та сама "проста, але надійна класика" про яку говорили в інших темах про ПА

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Володимир Фещук сказал:

Ціну ще не запитував. До цього я хотів би дізнатися, чи вартий він уваги?

Может наоборот? Что толку от характеристик если цена Вас не  устроит?

И много они Вам расскажут если Вы 

1 час назад, Володимир Фещук сказал:

не компетентний в цих запитаннях.

Внимания он однозначно стоит...весь вопрос за сколько?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все, що знаходжу про нього в інтернеті - опис характеристик на сайті, і 4 хвилинне ти відео на трубі про конституцію. Там його хвалять.

Але все ж не зрозуміло, що по ціні

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Cracker написав:

Может наоборот? Что толку от характеристик если цена Вас не  устроит?

И много они Вам расскажут если Вы 

Внимания он однозначно стоит...весь вопрос за сколько?

Я чудово розумію ваш скепсис, просто я не контактую з власниками напряму. Це клієнти мого батька. І він каже "давай спочатку дізнаємося, про що йде мова (орієнтовна ціна), щоб знати про що з ними говорити".

Почитавши про нього - я зрозумів, що апарат справді непоганий (вартий уваги), і сам дійшов висновку, що по суті запитання стоїть тепер в ціні. Але я не маю жодного орієнтиру. Навіть на сайтах, де стоїть лише "нєт в налічії" не вказана його стара ціна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Cracker написав:

 

И много они Вам расскажут если Вы

Ну, я знаю, що таке предгаз і постгаз. Знаю, що діодний випрямляч це добре. Знаю, що подаючий механізм - це дуже важливо, і безпосередньо впливає на якість зварювання. Знаю, що трансформаторні апарати по при певні недоліки в порівнянні з інверторами - надійні та стабільні. Знаю, що 210 "німецьких ампер" мені має вистачити з головою, при максимальному дроті 1,0мм. Знаю, що апарати, котрі мають лише одну функцію (наприклад лише mig/mag) мають якісніше працювати, ніж 2в1 чи 3в1.

Знаю, що в цьому апараті подаючий механізм на конденсаторах, а трансформатор мідний. Знаю, що він працює від 220/380. Знаю, що там є режими таймер/2Т/4Т, але не пам'ятаю, що це означає. Знаю, що в ньому шість ступенів регулювання струму. Мабуть все.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

6 малувато для 210А.

Шукай на 380 вольт. Ще краще трифазний. Десь на десять положень перемикань, плюс ще два (2 помножити на 10). 

Подача на деяких поганенька, та її можна замінити.

Інвертор не такий вже й класний, на мій погляд.

В темі про відзиви по ПА, я описав кілька трифазних і інверторів. 

Мені трансформаторні більше подобаються. На десятки років. І вцілому, якщо рівняти "стінка на стінку" то вони і поякості виграють. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Володимир Фещук  Вполне достаточно.(Я про инфу о ПА) У нас на  производстве видел такой.Могу поинтересоваться если что то конкретное  нужно.

Но по цене там врятли что то подскажут.

Я так понимаю основной вопрос стоит определить цену ?

Змінено користувачем Cracker
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

6 малувато для 210А.

Шукай на 380 вольт. Ще краще трифазний. Десь на десять положень перемикань, плюс ще два (2 помножити на 10). 

Подача на деяких поганенька, та її можна замінити.

Інвертор не такий вже й класний, на мій погляд.

В темі про відзиви по ПА, я описав кілька трифазних і інверторів. 

Мені трансформаторні більше подобаються. На десятки років. І вцілому, якщо рівняти "стінка на стінку" то вони і поякості виграють. 

Я не шукав навмисно, просто підвернулася нагода.

"Шукай на 380 вольт. Ще краще трифазний". Пробачте, не зовсім зрозумів, що ви маєте на увазі. Цей апарат працює і від двох, і від трьох фаз. І від 220в і від 380в.

 

"плюс ще два (2 помножити на 10)"

Роз'ясніть детальніше, що ви маєте на увазі, що означає 2*10.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Cracker написав:

@Володимир Фещук  Вполне достаточно.(Я про инфу о ПА) У нас на  производстве видел такой.Могу поинтересоваться если что то конкретное  нужно.

Но по цене там врятли что то подскажут.

Я так понимаю основной вопрос стоит определить цену ?

Скажімо, першочергове запитання - про яку суму може йти мова, щоб я розумів, чи адекватну ціну за нього попросять. Тобто скільки приблизно +/- 20$ коштують такі речі.

Але серед основних запитань є ще одне - про функціонал. Тобто наприклад пан Богдан зауважив вище, що 6 положень регулювання струму замало для такого апарату. Якщо це правда - отже мабуть буде певний дискомфорт при роботі. Хотів би детальніше дізнатися про це, і також про те, що означають інші регулювання, і чи їх достатньо для нормальної роботи.

 

З приводу конкретних запитань - дякую, буду мати на увазі. Якщо я його все ж придбаю, і раптом виявиться, що з ним не все гаразд - буду звертатися.

Змінено користувачем Володимир Фещук
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Cracker доречі, якщо ви запитаєте просто їхню експертну думку з приводу того, наскільки цей апарат вдалий чи не вдалий для різноманітних робіт (в плані регулювання, режимів) - буду безмежно вдячний

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
53 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

Цей апарат працює і від двох, і від трьох фаз. І від 220в і від 380в.

Это стоит уточнить детально. Не исключено что у него одна первичная обмотка с отводм и  он может работать от 220 ноль и фаза или быть включенным между двух фаз 380, Но не может работать от трёх фаз. Разница огромна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Это стоит уточнить детально. Не исключено что у него одна первичная обмотка с отводм и  он может работать от 220 ноль и фаза или быть включенным между двух фаз 380, Но не может работать от трёх фаз. Разница огромна.

Дякую, дуже слушна порада

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це чимось допоможе? Фото з інтернету.

Це фото з аукціонів різних країн..  вилка біла - мабуть колхоз.

1565363036176.jpg1565363498179.jpg1565363129684.jpg1565363149471.jpg

 

Товару вже немає. Було три ціни. Побачив - прозрів.

Screenshot_2019-08-09-18-02-03-916_com.android.chrome.pngScreenshot_2019-08-09-18-10-56-187_com.android.chrome.pngScreenshot_2019-08-09-18-11-19-184_com.android.chrome.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Попробуй предложить 8000, может и устроит, а если нет то озвучит хотелку.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо сугубо цей, то я б не спішив би. Треба ним поварити так щоб прогрівся, бо саме тоді у багатьох починаються проблеми, особливо з подачею.

220/380 - то таки на одну обмотку. Якщо є 380 і він нормально намотаний, то це величезний плюс.

2*10 - приблизно так роблять перемикачі на багатьлх трансформаторах - перемикання з двох сторін з різним "кроком". Так на багато практичніше.

Якщо є можливість заглянути всередину і поміряти дані транса і дроселя (площі дроту і заліза), то я б міг би сказати на що він розрахований.

Ще я б глянув на перемикання з 220 на 380 - скільки він видає вольт, якщо міняється сильно, то 380 там "не повні"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

210 А  - 15% ПН, 85 А - 100% ПН.

Апарат для  хобійної майстерні, або для автокузовщини. Працювати професійно і варити металоконструкції з металу 3 - 5 мм ціліми днями на ньому не вийде.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, BWD написав:

210 А  - 15% ПН, 85 А - 100% ПН.

Апарат для  хобійної майстерні, або для автокузовщини. Працювати професійно і варити металоконструкції з металу 3 - 5 мм ціліми днями на ньому не вийде.

Дякую за відгук.

Я не варю багато, і ніколи не буду цим займатися на постійній основі.

Мої потреби в зварюванні:

- один-два рази на рік зварити кілька стелажів, чи сходи, чи грати на вікна. (це тиждень-два роботи на рік. При тому, що зварюю в цей час я не цілий день)

- кілька разів на рік зварити щось з металу 5-12мм (наприклад прес)

- ну і решта часу - зварювати якісь дрібнички до купи.

 

Для цього вистачить?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цілком вистачить. Але майте на увазі, що не в кожну розетку цей апарат можна вмикати. Бо це трансформатор, а не інвертор. А з приводу ціни думаю, що відштовхуватися треба від ціни інвертора з схожими характеристиками. Китаці більш-меньш якісні коштують в райні 8000 грн. А взагалі як на мене то для потреб, які Ви озвучили, і враховуючи потужність апарату, інвертор більш зручний ніж трансформатор. Тим більш що китайці вже навчились їх робити досить вдало. Нема проблем з розетками, легкі, мобільні... Як би мова йшла б про професійний потужний трансформатор, то тоді це інша справа. Виходячи з вищевикладеного я б розглядав ціну - 5000 - 6000 грн., враховуючі благородне походження апарату. Більше нема сенсу, враховуючи можливості апарату і те, що він усе ж таки бувший у використанні.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, BWD написав:

Цілком вистачить. Але майте на увазі, що не в кожну розетку цей апарат можна вмикати. Бо це трансформатор, а не інвертор. А з приводу ціни думаю, що відштовхуватися треба від ціни інвертора з схожими характеристиками. Китаці більш-меньш якісні коштують в райні 8000 грн. А взагалі як на мене то для потреб, які Ви озвучили, і враховуючи потужність апарату, інвертор більш зручний ніж трансформатор. Тим більш що китайці вже навчились їх робити досить вдало. Нема проблем з розетками, легкі, мобільні... Як би мова йшла б про професійний потужний трансформатор, то тоді це інша справа. Виходячи з вищевикладеного я б розглядав ціну - 5000 - 6000 грн., враховуючі благородне походження апарату. Більше нема сенсу, враховуючи можливості апарату і те, що він усе ж таки бувший у використанні.

Дуже дякую за змістовний коментар!

Якщо ваша ласка - маю два запитання.

1) а яку тоді розетку потрібно для подібного апарату? Бо мені не складає жодних проблем провести від щитка будь-який дріт (а він є), і встановити потрібну розетку (придбаю яку ви скажете, якщо придбаю апарат).

2) якщо можете - порадьте якийсь китайський апарат (або кілька) в районі 8 тисяч

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, Володимир Фещук сказал:

Дуже дякую за змістовний коментар!

Якщо ваша ласка - маю два запитання.

1) а яку тоді розетку потрібно для подібного апарату? Бо мені не складає жодних проблем провести від щитка будь-який дріт (а він є), і встановити потрібну розетку (придбаю яку ви скажете, якщо придбаю апарат).

2) якщо можете - порадьте якийсь китайський апарат (або кілька) в районі 8 тисяч

Думаю автор повідомлення мав на увазі напругу та силу струму яку може віддати Ваша мережа в яку Ви будете вмикати. Тобто якщо у Вас  напруга низька то трансформаторний ПА варить буде погано, а інвертор менш чуттєвий до цього, однак не панацея. Перевірте напругу в розетці, при навантаженні хоча б у 2 кВт. Якщо 210 і менше вольт то трансформатор не підійде Вам, просто не варитиме він.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо річ йде про напругу 220 В, то я б використовував би дріт 4 мм квадратних з міді і був би спокійним, а розетку й вилку брав би не меньше ніж на 25 А. Можно використовувати дріт алюмінієвий відповідної потужності.

З приводу апарату: товариш купив Кайзер 310 про і я йому налаштовував його. Приємні відчуття від процесу зварювання залишилися. Також сусіди по цеху використовують Дніпро М 310. То варять ним преса з ранку до вечора. Я теж його налаштовував, сподобалося. Думаю що для домашніх потреб більш ніж достатньо.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, BWD написав:

Якщо річ йде про напругу 220 В, то я б використовував би дріт 4 мм квадратних з міді і був би спокійним, а розетку й вилку брав би не меньше ніж на 25 А. Можно використовувати дріт алюмінієвий відповідної потужності.

З приводу апарату: товариш купив Кайзер 310 про і я йому налаштовував його. Приємні відчуття від процесу зварювання залишилися. Також сусіди по цеху використовують Дніпро М 310. То варять ним преса з ранку до вечора. Я теж його налаштовував, сподобалося. Думаю що для домашніх потреб більш ніж достатньо.

Дріт до апарату вже проведений 4мм з міді, на окремому автоматі. А розетку мабуть все ж заміню. Дякую за пораду

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Володимир Фещук

Так аппарат у Вас?

....провод проведен,розетку заменю.У меня впечатления что он у вас в мастерской.

Да и может всё-таки нужно было услышать ценобразование хозяина.?

 

 

 

Змінено користувачем Cracker
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Cracker написав:

@Володимир Фещук

Так аппарат у Вас?

....провод проведен,розетку заменю.У меня впечатления что он у вас в мастерской.

Да и может всё-таки нужно было услышать ценобразование хозяина.?

 

 

 

Я просто не пояснив до кінця. Апарат не в мене. Я його навіть в очі не бачив ще.

Зараз у мене є апарат Дніпро-М САБ250МК, ось для нього дріт і проведений. І я подумав, що розетку було б правильно замінити незалежно від того, чи придбаю я інший апарат.

 

Якби той лорч був у мене - я би не скидав фото з інтернету, а зробив би власні. Ще й "нутрощі" сфотографував би, логічно?

 

Доречі, зараз з апаратів є Дніпро-м, кайзер мма (здорова бандура, яка жахливо варить), і трьохфазний патон доісторичних часів, навіть боюся до нього підходити :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку