Саша

Реновація 6720 ВФ2, 1988 року.

652 повідомлення у цій темі

, ig3757 написав:

Асик 1Квт/ 900об. тянет норм. Примерно такой стоит у меня. ЧП Мицык 2.2КВт(1.5 хватит). В принципе ДПТ без ОС будет работать пока ему мощи хватит справляться с нагрузкой, потом начнет снижать обороты. Ессесно для стабилизации ему (драйверу)надо как то это понимать.

 

Ігорь я радий що ти мене зрозумів все просто . А враховуючи що ДПУ низькооборотний та що є редукція то гарантія його роботи досить висока. ШИМ керування є  і із зворотнім звязком але не в цьому випадку.  Завтра буду розбирати двигун бо щось там

мішає або підшипник або стоїть всередині тормоз

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, karp написав:

Це якої ж потужності ви надумали ставити ПЧ + аінхронний двигун? що такий бюджет конський у вас вийшов , це по перше , по друге ПЧ не потрібен зворотній зв"язок , він буде видавати встановлену вами частоту поки зусилля не заведе його до помилки від перевантаження , ДПТ ж без зворотнього зв"язку так не зможе , скажімо ви встановите найнижчі оберти на ДПТ й дасте йому навантаження , а так й буде , то звертаючись до казки про Алладіна ви пустите Джина , але бажання у вас буде одне ...

 

по грошам дивіться  питайте в дядька гугла. Якщо поставите дешевий китай за 1500 грн то робить не буде. Низькооборотний мотор також грошей коштує.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не, не все просто, крутиться то оно нормально будет при условии достатка мощи. В свое время пытался приколхозить регулятор как на стиралке. Как то крутило. По сравнению с тем, что сейчас- Запор и Мерс?. Пробуйте. Да, ДПТ у Вас порядка 3000об.? У меня стоял такой. Так вот посчитайте редукцию, потом мин. обороты для нужной мин. скорости подачи. Довольно низкие обороты будут, если не ошибаюсь ниже 300-200.

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

Не, не все просто, крутиться то оно нормально будет при условии достатка мощи. В свое время пытался приколхозить регулятор как на стиралке. Как то крутило. По сравнению с тем, что сейчас- Запор и Мерс?. Пробуйте. Да, ДПТ у Вас порядка 3000об.? У меня стоял такой. Так вот посчитайте редукцию, потом мин. обороты для нужной мин. скорости подачи. Довольно низкие обороты будут, если не ошибаюсь ниже 300-200.

то я і не говорю що просто.   По потужності в мене самий потужний мотор з цеї лінійки 1,1квт. а по обертах по паспорту 1000 обертів. На  пральній машині є ступенчатий регулятор (совкова) і плавна - це сучасна ви яку ставили бо сучасна там все складно . Та і рахувати нема чого , справа в тім як  я зрозумів ускорена подача це якраз обертання мотора на максимальних  тобто поза схемою керування.  ДПС на низьких обертах не втрачає потужність так як асинхронник.

20191028_115524.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а от частотник я мрію поставити на токарний замість коробки передач.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Больше 20А ток, источник соответствующий, со старта скачок не кислый будет. Или плавно разгонять. Мощи точно хватит. У меня 930об.\1,1КВт мотор.,  мин. подача (чуть меньше 100об.)- 8мм\мин., ускоренная- где то 640мм\мин. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

Больше 20А ток, источник соответствующий, со старта скачок не кислый будет. Или плавно разгонять. Мощи точно хватит. У меня 930об.\1,1КВт мотор.,  мин. подача (чуть меньше 100об.)- 8мм\мин., ускоренная- где то 640мм\мин. 

тут з током сплошна загадка  автомат на трансформатор живлячий стоїть десь на 3 чи що ампери а дивлячись на січення проводів  у шкафу там ток максимум 5 ампер якщо не менше. Для 20 А потрібно провід 4 мм2. І до речі це номінальний ток а не робочий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

буду перебирати і запускати без навантаження спочатку напряму а там буде видно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дык блок управления плавно разгонял, скачка не было. Ессесно при работе ток будет меньше. Пробуйте. Я свой ДПТ когда сдуру мучил (220В/0.75КВт/3000об )10 амперные автоматы при прямой подаче питания сходу обрубало.? 

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

пускові токи завжди в 10 -15 раз більше робочих. Автомати треба під двигуни брати там серія  Б чи Д  має бути вони витримують короткочасну перегрузку по токам і йдуть якраз для движків. Цікавинка в тому що проводка має не витримати тим паче що вона не коротка а досить довга по декілька мнь богаетрів.  Одним словом питань богато

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, prdesna сказал:

тут з током сплошна загадка  автомат на трансформатор живлячий стоїть десь на 3 чи що ампери а дивлячись на січення проводів  у шкафу там ток максимум 5 ампер якщо не менше. Для 20 А потрібно провід 4 мм2. І до речі це номінальний ток а не робочий.

А там случаєм не  2.05А?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1.1КВт/63В- считайте.

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

1.1КВт/63В- считайте.

та рахував але повторюсь дивлюся на товщину проводів і вхожу в стопор

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

завтра візьму тестер може поміряю що видає транс якщо руки дійдуть. Мені вже самому цікаво це. До речі якщо рахувати по формулі то буде 1100\63=17,4 А а аж ніяк не 20,5А 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Інкорпорація сервопривода замість двигуна постійного струму у верстат 6720ВФ2 закінчено.

Відеозвітик:

Як було раніше, на двигунові постійного струму. Прискореного ходу не було.Слухайте звук:

 

 

Як то функціонує тепер (повільні подачі+прискорений хід):

 

 

 

Змінено користувачем Саша
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Саша Чотко получилося Серва звичайно класна штука! але хіба на тому Американському приводі  небуло таких же ускорених?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Саша написав:

 

 

суперово получилось. тепер в тебе відкрита дорого до наступних двох кроків. Радий за тебе. МОЛОДЕЦЬ

Хто підскаже яка марка здорового трьохфазного трансформатора що стоїть в шкафу 6720 ввнизу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Frezchik написав:

@Саша Чотко получилося Серва звичайно класна штука! але хіба на тому Американському приводі  небуло таких же ускорених?

Ні, на американцеві я не робив прискореного ходу. Там було інакше зроблено: окреме регулювання в кожний бік. Виходило фрезерувати з однією швидкістю, а вертатися у вихідне положення з іншою (прискореною) швидкістю. Але на практиці така логіка не була затребувана, бо верстат дозволяв фрезерувати на зустріч і попутньо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

 

Хто підскаже яка марка здорового трьохфазного трансформатора що стоїть в шкафу 6720 ввнизу

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Саша а які характеристики серводвигуна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

3000 об/хв, номінальний момент на валові 2.4 Н/м, максимальний момент 7.16 Н/м.

 

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Саша,у меня мастерская как и у многих в гараже,точнее в подвальном помещении гаража.Станки пока легкие,типа ТВ-16 и НГФ-110.Хотелось бы уже и фрезер подобный вашему, и токарник типа 320го. Как по вашему возможно ,ли чисто технически с помощью вот такого как у вас подкатного крана опускать большие (под 1т ) станки вниз,или нужно думать о другом каком-то способе?

Змінено користувачем Dorognik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 в  паспорті взагалі написано що на привід маи 0,55 квт  так що у вас зголовою вистачить.  У вас на фото вио стоїть не редуктор а також два шківи чи я помиляюсь

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, Dorognik написав:

Как по вашему возможно ,ли чисто технически с помощью вот такого как у вас подкатного крана опускать большие (под 1т ) станки вниз,или нужно думать о другом каком-то способе?

 

На мою дкумку неможливо радити не бачачі конкретних умов, але якщо оснастити підкатний кран механічною лебідкою то його можливості з опускання вантажів додолу суттево розширяться.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, prdesna написав:

  У вас на фото вио стоїть не редуктор а також два шківи чи я помиляюсь

 

Так, два шківи.  Штатний двигун постійного струму був на 850 Ватт.

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку