Саша

Реновація 6720 ВФ2, 1988 року.

652 повідомлення у цій темі

, prdesna написав:

наче розібрав.  Незрозуміло як і куди має стікати масло  при змащенні шестерні і підшипника. Там у виємці було грам 200 мастила і воно йшло вже через верх., на 4 фото видно

 

 

Можна бормашиночкою зробити канавочку, щоби мастило стікало на напрямну столу. А щоби це мастило далі не стікало по кришечці супорта і далі по гофрі в кришечці треба фрезернути шпарини. 

Я так собі і зробив, щоправда світлин не робив.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у вас також на верхній направляючій таких хрестиком розподіл мастила

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

подивився на приводному винту стоять незакриті підшипники і майже без мастила а то і сухі, вирішив поміняти на закриті. Також поміняю  на закриті де стоять шестерні на привід УДГ

20201024_183636.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 часа назад, prdesna сказал:

  сам супорт горизонтальний важкий дуже?. він знімається в протилежну сторону від маховиків чи ні. 

Нема там  особо важкого нічого! я свій  в одиночку, як розкидував так і збирав без крана, супорт так собі приблизно 70кг знімається легко рзом з ШВП 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

у вас також на верхній направляючій таких хрестиком розподіл мастила

 

 

Так було, але я подовжив акуратно ті канали.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

виникла думка поставити ємність для мастила нову бо ця відкрита . хтось таке робив

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години назад, prdesna написав:

виникла думка поставити ємність для мастила нову бо ця відкрита . хтось таке робив

 

 

Ємність для мастила? Що за ємність? Відкрита? Де відкрита? 

Можете ширше викласти свою думку?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

як на мою думку система змащування недопрацьована дуже сильно.  Хтось уже писав що булов правільно використати систему змащування від насосу. Тільки виникає питання куди дівати мастило, в тому числі магістралі для стікання . Хтось над цим думав чи можливо вже робив ?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

як на мою думку система змащування недопрацьована дуже сильно.  Хтось уже писав що булов правільно використати систему змащування від насосу. Тільки виникає питання куди дівати мастило, в тому числі магістралі для стікання . Хтось над цим думав чи можливо вже робив ?

 

 

Там все продумано і зроблено. Цей верстат копіювали з европеййськіх аналогів. Ємність для збирання стікаючого мастила розташована в центрі під гофрою суппорта. Далі то мастило відстоюється і перетікає через отвір до резервуару мастильної помпи (там де вічко рівня). Помпа подає мастило в точок змашування. Що там доробляти чи вдосконалювати? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

то що його скопіювали то 100 відсотків, і тщо наявна система змащування на 3 бали але є. Я про то що коли розібрав то сміло можу сказати що  винт підйому столу дуже погане змащування,поряд його шестерні також, там просто не мастило а суміш мастила і грязі,  хо внизу резервуар для мастила і можно було придумати щось на зразок як змащується винт під коробкою швидкостей, він там просто купаєтьс в мастилі.  Винт продольної подачі також дуже погано змащується той самий стан грязне мастило. Крім того ще проблема в тому що мастило подане лубрикатором після змащування винта продольної подачі стікає на нижню направляючу але на неї попадає мала частина а решта стікає побокам вниз, тому і станок в мастилі . Я так розумію що здерли майже все а от на змащування як звичайно забили.  Кум купив токарний чпу старенький, то на ньому мастила взагалі немає наче він без мастила працює .

Саша в ту ємність масти може попасти лише чудом незнаю яким перед цим стікти по станині по електромуфтам проводам і по всьому що на шляху.   Я сьогодні день ламаю голову як зробити маслосток в резервуар для мастила, якщо це вирішити то можно сміло робити подачу масти ла від масляної помпи і забути про цей гемор назавжди, станок буде гарно змащений , направляючі будуть плавати на масляній  плівці .  Задача масти не тільки помастити але ще і видалити чи непустити грязь стружку.   Питання по масловідведенню поки що незнаю як вирішити

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

то що його скопіювали то 100 відсотків, і тщо наявна система змащування на 3 бали але є. Я про то що коли розібрав то сміло можу сказати що  винт підйому столу дуже погане змащування,поряд його шестерні також, там просто не мастило а суміш мастила і грязі,  хо внизу резервуар для мастила і можно було придумати щось на зразок як змащується винт під коробкою швидкостей, він там просто купаєтьс в мастилі.  Винт продольної подачі також дуже погано змащується той самий стан грязне мастило. Крім того ще проблема в тому що мастило подане лубрикатором після змащування винта продольної подачі стікає на нижню направляючу але на неї попадає мала частина а решта стікає побокам вниз, тому і станок в мастилі . Я так розумію що здерли майже все а от на змащування як звичайно забили.  Кум купив токарний чпу старенький, то на ньому мастила взагалі немає наче він без мастила працює .

Саша в ту ємність масти може попасти лише чудом незнаю яким перед цим стікти по станині по електромуфтам проводам і по всьому що на шляху.   Я сьогодні день ламаю голову як зробити маслосток в резервуар для мастила, якщо це вирішити то можно сміло робити подачу масти ла від масляної помпи і забути про цей гемор назавжди, станок буде гарно змащений , направляючі будуть плавати на масляній  плівці .  Задача масти не тільки помастити але ще і видалити чи непустити грязь стружку.   Питання по масловідведенню поки що незнаю як вирішити

Шановний, прохання писати тохи більш українською, коми там ставити. Буду вдячний. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@prdesna , я вас зрозумів. Ви зіштовхнулися з ревізією системи змащування.  Ну це справа звичайна, кожен з нас це проходить. 

Я думаю ви якось то все повирішуєте, лиш не забудьте нам розповісти із світлинами чи відео.

Щодо очищення мастила, то верстат має шпаринний фільтр мастила що подається до точок змащування. Звісно можна спробувати додати додаткові фільтра від авто/мото технікі.

Бруд звичайно треба видалити, все промити.

Ну і для нашої загальної поінформованості- паспортна рекомендація по заміні мастила для даного верстату - раз на місяць. Я не притримаюсь такої рекомендації, бо у мене не завод і верстат у мене працює періодично.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@prdesna , а як ви вирішили ту задачу з двигуном подач? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Саша написав:

@prdesna , а як ви вирішили ту задачу з двигуном подач? 

все що можно розпродав , залишились лише кабелі. Шкаф убрав і переніс все в маленький , зібрав схему на 24

В.  Купив сервопривід, зараз готуюсь до другої частини, встановлення сервоприводу. Вже зробив перехідник під сервопривід щоб ремні давали навантаження не на сервопривід а на окремий вал, сьогодні купив нові 2 ремні.   А Ви шків ставили також  на переходний вал чи на сервомотор  прямо. Погано тільки що вліз в систему змащування але все рівно цього не минувати.  Саша ку вас є схема як ви влючали сервопривід напевне вірніш як програмували, але вони в нас напевне різні

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

зараз це має такий вигля.  Другий шкаф буде з іншого боку, там буде все для сервоприводу включаючи пускачі, а також я планує на майбутне туди поставити частотник + можливо уці

20201001_183534.jpg

20201001_183600.jpg

20201001_183615.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

до речі якщо замітили я встановив для масла фільт від ваз

Деякі зміни вніс і в систему подачі МОР

20191105_170026.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

Саша ку вас є схема як ви влючали сервопривід напевне вірніш як програмували, але вони в нас напевне різні

 

По сервоприводу я сам нічого не робив. Мені продали сервопривід з готовою схемою керування. Я лише підключив то все до шафи керування.

Двигун сервопривода встановив на місце штатного двигуна подач без переробкі механічної схеми.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Саша написав:

 

По сервоприводу я сам нічого не робив. Мені продали сервопривід з готовою схемою керування. Я лише підключив то все до шафи керування.

Двигун сервопривода встановив на місце штатного двигуна подач без переробкі механічної схеми.

я трішки доробляв, зберу то виложу світлини

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сталось чудо. Перебрав механізм підйому столу, поміняв  підшипники і о чудо, запрацювали гальма. Коли підтягнув пружини то стіл у верх рухався легше ніж опускався, прийшлось відпускати майже зовсім пружини. Походу було не правільно зібрано, коли розбирав то серцевина прямо вистрілила метрів на 2, все повилітало, добре що хоть вдалось все зібрати. Прийшлось трішки потратити часу поки додумався як воно має  бути зібрано, зате задоволений результатом.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

От тепер ви напевно розумієте що ручне і кваліфіковане збирання є кращим ніж некваліфіковане .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

кваліфіковані спеціалісти тому і ціняться що якісно виконують роботу. Я не думаю що на заводі зібрали невірно, видні сліди що хтось уже розбирав

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

тепер займусь системою змащування. У вас на відео масло льється прямо на винт швп , я тільки незрозумів звідки воно там береться

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Саша написав:

Так, там все на шмарах збиральника.

Можна звісно і пластикові трубопроводи прокласти, але нахера?

Розібрати і просто позакріплювати мідні трубкі гвинтиками. По часу і по грашах мінімум витрат.

У мене лиш такі світлини:

DSC_2421_thumb.jpg DSC_2422_thumb.jpg DSC_2423_thumb.jpg

 

За одно подивитися чи змашуеться у вашому верстаті гвинт подачі.

Відео лиш таке:

 

 

Мене мідні трубкі влаштовують. Іх лише треба закріпити нормально, по-господарські.

звідки тут береться мастило. в мене там стоять електромуфти і  шестерні на рух столу і підйом.. Я замітив десь що у вас відсутній лубрікатор (масляний ручний насос)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

звідки тут береться мастило. в мене там стоять електромуфти і  шестерні на рух столу і підйом.. Я замітив десь що у вас відсутній лубрікатор (масляний ручний насос)

 

Так. На місті лубрикатора в мене стоїть розподільник з кнопочкою. Кнопочка має натискатися періодично для подавання мастила на вісі Z  та  X.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

тепер займусь системою змащування. У вас на відео масло льється прямо на винт швп , я тільки незрозумів звідки воно там береться

 

Мастило ллється з супорту, там привідні муфти вісей Z та X  змащюються постійно. Тому мастило в суппорті є завжди на певному рівні і воно зтікає на гвинт кгп.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку