kolish

6н11 чи 676 ?

8 повідомлень у цій темі

Є на приміті два станка 6н11 і 676.. що б хто порадив? Знаю що станки різні і для різних завдань ,але...  На господарці є 675 і НГФ ... НГФ вже проситься напродажу,але поки що ще стоїть..

Змінено користувачем kolish
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Стан, стааааан!!!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

стан +/- однаковий.. до 676 получається що є більше оснастки (від 675), до 6н11 є цікаве придане з станком... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А для каких задач?  6н11 поперечный ход меньше, вертикальный ход меньше, продольный больше,  более жесткий но менее универсальный. ИМХО больше для каких то черновых "грубостей"....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вертикальна голова на 676 (так і на 675), головний фактор) 

Змінено користувачем sanlevdb
Доповнив.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

6н11- жесткость и удобство конуса в шпинделе.. минус бошка не крутится и оснастки маловато. если под углом не работаете то р-ку тем более есть универсал675

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, boka сказал:

оснастки маловато

Там исо 45? ИМХО вообще дефицит

 

Если почти нет черновой обдирки то два универсала с одинаковым конусом ИМХО удобно и производительно (везде КМ4 включая делилку и стол существенная экономия на оснастке и оправках если они не шаровые) , могут стоять заряженные на разные типы операций... Но это я сужу со своей колокольни (без черновой обдирки в основном)

 

И что то мне кажется если в дальнейшем сливать , а такое может случиться даже если сейчас кажется безсмысленным, живой, хозяйский универсал по ликвидней будет

Змінено користувачем Денис Береговой
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Купил себе 676 фрезер и не жалею, никого не жалею...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нічого не беріть, відкладайте на 12-ту серію.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. 676-го не маю, та є 6н11, вчора якраз на ньому працював. Розкажу свою думку, може згодиться... По плюсах- простий в конструкціїї ( немає конічної шестерні в голові), жорсткість висока, потужність також, діапазон подач і передач доволі непоганий. По мінусах- не дуже зручно працювати з мілкими деталями, ну і заміна інструменту- це щось, щоб дістатися до шомпола, біля станка стоїть 50-ти літрова бочка від масла, як підставка, з неї й відкручую... Три- чотири заміни інструмента- і вже ніякої роботи не хочеться... Для серії станок гарний, головне добре закріпити деталь та інструмент, сили в нього достатньо, під мої задачі так точно. А в іншому повністю влаштовує, хоча я ніколи не працював на 676-му, може і змінив би свою думку. Ну і як раніше сказали стан і задачі для станка теж не останній фактор у виборі. Ще комплектація, ці машинки потребують оснастки вагою мабуть як сам станок, про ціну на неї промовчу. І про 12-ту серію станка згоден, але це знов під мої задачі, у Вас можливо інші роботи... Так, і конус у шпінделі ісо 40, а не 45.

Змінено користувачем стани
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку