Tarasyk

Проблеми з газовим котлом

81 повідомлення у цій темі

я бы на Вашем месте пригласил спеца за несколько сот грн,чтоб посчитал,прикинул что нужно изменить,например разводку и положение батарей,может их мощность и т.д.заодно оценил качество имеющегося котла.Может его и всю систему пора просто промыть.Стоимость котла-такое дело,это трата на 10-20 лет и не забывайте про дополнительное-его перерегистрацию,что еще беготня и деньги.А спецы обычно имеют лицензию-допуски и берут это на себя.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Особисто спілкувався з 5 сервісменами. 4 відмовились повінстю, так як котел дуже старий й немає сенсу його обслуговувати.

Один погодився прийти, але вислухавши інфоормацію яку я вам тут описав сказав чесну фразу: - "Я можу прийти, павуки поганяти, подивитись, взяти 400 грн і піти. Але ситуацію це ніяк не змінить."

Якщо котел працює, до нього ніхто зайвий раз не хоче лізти. 

 

Розведення батарей є неправильним, та й батареї чавунні не сильно ефективні. Але зараз все змінити, влізти в ремонт,... 

Зміну котла розглядаю як тимчасову міру, до можливої зміни системи в цілому пізніше.

 

Типу змінив котел: 

- допомогло - ок, не чіпаємо систему ще деякий час.

- не допомогло - ну що ж, перезимовуємо й літом починаємо зміну системи.

 

Тому моє питання про зміну котла можна перефразувати так -

 Чи є сенс зараз замінити котел, без жодних інших змін в системі опалення?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Tarasyk сказал:

Розведення батарей є неправильним

Система не циркулирует, батареи завоздушиваются, нет равномерного распределения тепла по комнатам, закипает котёл и отключается.

Если в этом отношении всё нормально, то система смонтирована и рассчитана правильно.

2 часа назад, Tarasyk сказал:

батареї чавунні не сильно ефективні

В чём выражается их неэхфективность?

Меньше теплопроводность, теплоотдача? Да, но при этом выше температура обратки меньше газа на догрев. Но это скорее всего было решено ещё при монтаже колличеством секций.

Нужно больше секций на ту же квадратуру? Очень спорный вопрос имею противоположенный опыт. Но даже если так, то они уже стоят и нужное количество тепла отдают.

Больше теплоёмкость? Существенно больше чем у современных. Как это влияет на эфективность сиситемы отопления каменного здания без изминения суточного температурного графика? А ни как не влияет. Вот при условии снижения и поднятия температуры в помещении  с учётом циркадного цикла, тогда одназначно современные дадут экономию.

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бачу наступні ввідні:

1. Велика витрата палива.

2. Три зовнішніх стіни.

3. Низька (нормальна) температура вихлопу у котла.

4. Бажання/потреба потратити гроші.

Виходячи з вищенаведеного, я б потратився на утеплення приміщення.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Стосовно втрат.

В самого виникала така проблема (і до сихпір ще не усунена повністю) не так давно.

Будинок старий (овер 100 років). І зіткнуввся з тим, що газу вилітало овер 300 кубів за, лише холодні, не морозні листопад-грудень місяці на площі трохи більше 50квадратів.

Всіх проблем називати не буду, бо там ситуація специфічна була, а от те що сифонило з під підлоги і то так конкретно був здивований.

Весь фокус в тому, що будинок  мав фальшпідлогу з повітряним прошарком, і отой прошарок з часом прохудився і виникло сполучення з зовнішнім середовищем.

Виявив взявши тепловізор і полазивши де лише можна. Стільки цікавого нарив, що жуть. Спочатку запінив по периметру тим самим усунувши протяги. Потім утеплив підлогу однієї кімнати піднявши рівень на 5-10см камяною ватою і заодне вирівнявши. То тепер малі босими можуть бігати там.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Звітую за грудень місяць. 31 день - 391 куб.

Грудень був таки холодніший, але не сильно.

Будем думати далі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку