tatkov

Маслонасос ЛТ 10

5 повідомлень у цій темі

 

Добрый день. Подскажите пожалуйста как снять маслонасос (тот что сзади ПБ), открутил 4 винта, постукал, подвергал, попробовал покрутить, насос стоит жестко. сильней стучать боюсь. Причина снятия гонит масло точнее гнал где конкретно не видно, станок пока в нерабочем состоянии хочу максимально устранить всякие бока!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Смотрел внутрь бабки, там только плунжер. Крепежа не увидел. Таки ИМХО должен сниматься на наружу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як зняти не підкажу бо свого не знімав ! Але про те що масло гонить то нормально! В даній моделі гонить із багатьох місць!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А що з ним? Нашо знімати? Насос повинен масло гнать. Якщо не гоне, то треба знімать. Пужинка лопнула. Більше там ламатися нічому. Знімати так. Відкрутиьи ті читири болти, та одірвати від бабки заклинюючи під нього ножика, якого не жалько. Назад ставити прокладочка буде потрібна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Что этот станок ссытся я знаю, так и должно быть. Но на насосе уж очень много  ссыт. Да и конструкция насоса Дядька Уэф прав ломаться там не чему да и течь наружу недолжно , просто не откуда. Если течет то откуда? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку