Дмітрій

Електродвигун постійного струму

63 повідомлення у цій темі

@Дмітрій 4 квт по заводу трёхфазник и то, что вы хотите притулить -- 2 большие разницы. физику не обманешь. Если нужны "плюшки" со7б, то только штатный двиг и только 3 фазы. В другом случае вам нужен менее мощный компрессор и двигло под него соответствующее

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrey.drabchuck написав:

@Дмітрій 4 квт по заводу трёхфазник и то, что вы хотите притулить -- 2 большие разницы. физику не обманешь. Если нужны "плюшки" со7б, то только штатный двиг и только 3 фазы. В другом случае вам нужен менее мощный компрессор и двигло под него соответствующее

Вот вам і ще відео таких відео багато і все воно працює

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кстати, чувак на видео молодец! До компрессора белый провод хороший, массивный поставил. Я даже могу поверить, что там 2.5 мм кв и он выдержит пиковую мощность в 2.2, что равно 10А в сети 220вольт. А вот до белого провода переноска толщиной с комариный х...обот. Ну как так... Всё красиво -- и тут такой облом...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Дмітрій я не говорю, что оно не работает. может и работает. но работать может по-разному. и то, что в видео показывают, что оно крутится может вообще не соответствовать вашим условиям работы. физику не обманешь. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrey.drabchuck написав:

@Дмітрій я не говорю, что оно не работает. может и работает. но работать может по-разному. и то, что в видео показывают, что оно крутится может вообще не соответствовать вашим условиям работы. физику не обманешь. 

Я особисто бачив точно такий же як воно працює і запускається навіть під тиском 5атм, 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, Дмітрій сказал:

Якраз  воно так і має бути, заводом стояв двигун 3000об з діаметром шківа близько 90мм на самому компресорі паспорта швидкість близько 1000об

 а на том  видео  частота вращения вала  двигателя ИМХО 1500 об.мин., и производительность  компрессора низкая, что видно по нарастанию показаний давления на манометрах.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Иванович написав:

 а на том  видео  частота вращения вала  двигателя ИМХО 1500 об.мин., и производительность  компрессора низкая, что видно по нарастанию показаний давления на манометрах.

Я говорю тещо я бачив на свої очі там оберти на компресорі були близько 1000об

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я возился с зиловскими копресарами их не покрутишь нормальноа со 7б  смотрите если хоть немного будет заедать сбрасуюший клапан на поршень будет давить 7 атмосфер его с места провернет только 5.5 380 вольт посмотрите в роликах запускают с нолевым давлением

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, lavr30 написав:

я возился с зиловскими копресарами их не покрутишь нормальноа со 7б  смотрите если хоть немного будет заедать сбрасуюший клапан на поршень будет давить 7 атмосфер его с места провернет только 5.5 380 вольт посмотрите в роликах запускают с нолевым давлением

Давайте зробимо так допомагаєте всі хто хоче і має бажання мені знайти такий мотор 2,2кв 3000об постоянка, я все роблю збираю до купи все буду викладати сюди як отчет і проведемо всі заміри і експерименти і будем бачити як і що

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

мотор найти не проблема цена его кусается

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дмітрій написав:

Я особисто бачив точно такий же як воно працює і запускається навіть під тиском 5атм, 

Маю. як двигуни постійного струму. так і СО-7Б, тому хочу висловити декілька своїх моментів. 

Ті дві штатні труби тяжко назвати повітряним ресивером, тому для нього бажано більш об'ємний накопичувач повітря.

Запускати під тиском в ресивері тим двигуном потрібно використовуючи пресостат. Не знаю як та "баклуша" буде працювати з нормальним ресивером.

Вам правильно підмітили про пускові струми, які при пуску зростають і досить пристойно.

Електроконтактний манометр краще забрати з самого пристрою, бо він досить чутливий і при виключенні будуть постійні удари. І до того ж бажано зробити  до нього петлю з тонкої мідної трубки для зменшення скачків тиску повітря.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у меня у соседей стоял такой пошел узнать за его . сказали он никому не надо был мы его разобрали на медь

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дмітрій написав:

Я особисто бачив точно такий же як воно працює і запускається навіть під тиском 5атм, 

lavr30 Ви правильно підмітили, що ціна буде кусатись.

У двигунів постійного струму будова така, що потрібно велику кількість міді, тому вони значно дорожчі від двигунів змінного струму. І як не банально це згадувати, але на сьогодні при розборці ДПС мабуть більше коштів можливо отримати здавши його на мідь, ніж продавши, як цілий двигун. Такі реалії. Але, шукаючи, все ще можна знайти й не дуже дорого робочий двигун.

Змінено користувачем IMP
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, lavr30 написав:

мотор найти не проблема цена его кусается

Так і про що говорю за нього хочуть близько 4000грн

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Маю. як двигуни постійного струму. так і СО-7Б, тому хочу висловити декілька своїх моментів. 

Ті дві штатні труби тяжко назвати повітряним ресивером, тому для нього бажано більш об'ємний накопичувач повітря.

Запускати під тиском в ресивері тим двигуном потрібно використовуючи пресостат. Не знаю як та "баклуша" буде працювати з нормальним ресивером.

Вам правильно підмітили про пускові струми, які при пуску зростають і досить пристойно.

Електроконтактний манометр краще забрати з самого пристрою, бо він досить чутливий і при виключенні будуть постійні удари. І до того ж бажано зробити  до нього петлю з тонкої мідної трубки для зменшення скачків тиску повітря.

То відео просто з ютуба як приклад, в мене має стояти 3 балони по 50л в сумі 150л, на рахунок пресостату я вже купив для нього нормальний пресостат

, lavr30 написав:

у меня у соседей стоял такой пошел узнать за его . сказали он никому не надо был мы его разобрали на медь

Дай йому мижи очі тому сосідові 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у меня такой на  у43102а стоит. хоть что ему. 2.2 /1500 об .

 его ни чем не остановишь.

imgonline-com-ua-Compressed-Aj0FZ2apPZ.jpg

1509298102309.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, gidropon написав:

у меня такой на  у43102а стоит. хоть что ему. 2.2 /1500 об .

 его ни чем не остановишь.

imgonline-com-ua-Compressed-Aj0FZ2apPZ.jpg

1509298102309.jpg

(Слово удалено системой) у мене зараз станеться технічний оргазм, де ви його взяли, за викраску лайк

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

купил когда то в таком состоянии. но, был новый. 

 все равно по своим " тараканам" заменил подшипники на японцы и покрасил под "ушку."

 это старые фото еще в в процессе))))))

 ща " ушку найду 

2017411160852.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

эт старые, без крышки.  ну и диодный мост в процессе 

 не по теме  отвлеклись...

   такой мотор ищите. и будет Вам счастье на 220!

imgonline-com-ua-Compressed-Kt2wzY40vIUt.jpg

imgonline-com-ua-Compressed-68MoEosl2YLtCKp.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, gidropon написав:

у меня такой на  у43102а стоит. хоть что ему. 2.2 /1500 об .

Ви точно впевнені в оборотах? Бо скільки не бачив ДПС у всіх, як правило оберти 3000, а маю навіть двигуна на 4,5Квт, то 4000об/хв. Пробував його запускати з нуля, то семістор на керуванні в 80А "вилетів" одразу. Прийшлось ставити на 160А, хоч споживання у нього на барні написане — 25А

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 gidropon! А ви батечку — гурман. )))) або справжній чіпмейкер....

 

 Компресор дуже гарний, маю і такого.... Працюю ним.

Змінено користувачем IMP
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

)))  дурной пунктик менять все, особенно подшипники и все болты на нержавейку))  

  а ща может табличку найду 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, gidropon написав:

эт старые, без крышки.  ну и диодный мост в процессе 

 не по теме  отвлеклись...

   такой мотор ищите. и будет Вам счастье на 220!

imgonline-com-ua-Compressed-Kt2wzY40vIUt.jpg

imgonline-com-ua-Compressed-68MoEosl2YLtCKp.jpg

Зробили гарно, доможіть мені знайти мотор 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

imgonline-com-ua-Compressed-5d5NJPFEFTxAHP (1).jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я брал года 4 назад, и то вроде 3000 отдал, без доставки со Львова. 

 они на паровозах стояли и на знатном))- (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) их полно! 

 собственно там и брал.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку