Drozdofff

ТВ-3 передняя бабка

46 повідомлень у цій темі

9 годин назад, Semen47 написав:

Все механизмы всех станков смазывают маслом машинным М-20 можно 50% керосина,в коробку подач фитилями подаётся масло.

Про масло я знаю а от система змащування коробки подач тв-3 зовсім не така як тв-4 і немає масляної ванни з фітіоями зовсім.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть разные ТВ-3 можно фото именно вашего?

скорее всего там просто отверстия в корпусе для масленки

 

солидол никто не применяет для смазывания в станках

 

чугун имеет стружку очень мелкую,как пыль она мгновенно прилипнет к солидолу и превратит его в камень

Змінено користувачем Semen47
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

коробки подач в ТВ3  были двух типов, в зависимости от года выпуска ( помоему ) одна такая точно как на ТВ4, вторая очень отличается, и системой смазки тоже. У меня ТВ6 ( та же 4ка) лью И20 масло, смазка фитильная на КП

Змінено користувачем Alex_Shine
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось фото коробки подач тв-3 фітільної ванночки немає зовсім от думаю як організувати систему мащеня. Іще шановні колеги таке питання в мого тв-3 гитара має такий набір шестерень 36/7236/72 щоб отримати крок різьби 1.5/1.75/2 мм. Які шестерні треба робити щось перелопатив кучу інформації що вже заплутався. Буду дуже вдячний за допомогу.

IMG_20211207_221600.jpg

IMG_20211207_221619.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На моєму немає прилягання площин коробки і станини. Думаю герметизувати герметиком і залити в коробку масло.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Andrew5 сказал:

На моєму немає прилягання площин коробки і станини. Думаю герметизувати герметиком і залити в коробку масло.

Тоді і за сальники на валах думайте. Інакше при роботі буде слизити з тих шпарин. Перевірено але на тв4. Регулярно протираю калюжку в піддоні під КП. Та і уважно потрібно глянути чи будуть змащуватись всі опори валів при малих обертах, тим маслом що тягнутимуть шестерні. 

Змінено користувачем Yabluchko
1
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Yabluchko сказал:

Тоді і за сальники на валах думайте. Інакше при роботі буде слизити з тих шпарин. Перевірено але на тв4. Регулярно протираю калюжку в піддоні під КП. Та і уважно потрібно глянути чи будуть змащуватись всі опори валів при малих обертах, тим маслом що тягнутимуть шестерні. 

Дякую за пораду, про вали я і забув.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Andrew5 написав:

На моєму немає прилягання площин коробки і станини. Думаю герметизувати герметиком і залити в коробку масло.

Теж повирізав прокладки з картону посаджу на герметик а замість сальників хочу поставити ризикові кільця попротачувати канавки під них в корпусі та у втулках хто що думає про такий спосіб?

Змінено користувачем DolyaV
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
40 минут назад, DolyaV сказал:

Теж повирізав прокладки з картону посаджу на герметик а замість сальників хочу поставити ризикові кільця попротачувати канавки під них в корпусі та у втулках хто що думає про такий спосіб?

Я лично плохо думаю. Сальник - это не просто резиновое кольцо. Какое-то время поработает, но быстро "устанет" (износится и начнёт пропускать) без пружины.

Конструкция уплотнения.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 годин назад, oleg992 написав:

Я лично плохо думаю. Сальник - это не просто резиновое кольцо. Какое-то время поработает, но быстро "устанет" (износится и начнёт пропускать) без пружины.

Конструкция уплотнения.jpg

Але ж у гідравлічних циліндрах резинові кільця ходять роками а там умови агресивніші і навантаження не мале плюс тиск великий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шановні колеги. Таке питання хто чим видаляв стару фарбу із станка перед фарбуванням? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Уделял СП-6

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, DolyaV сказал:

Шановні колеги. Таке питання хто чим видаляв стару фарбу із станка перед фарбуванням? 

Це така тема пожована в ютюбчику). В мене був досвід човгання металевою щіткою на УШМ 125 але на ній регулюються оберти і потужність 1000+ ват. Якраз на тв4 вистачило однієї щітки. Але обдер і грунт/ шапкою ( так щоб в перемішку з якимось піском). На нгф вирішив нічого не віддирати. Так і стоїть рябий красунчик. Тільки як десь трохи задереться лусочка фарби то її і відколупую викруткою. На якість деталей як показала практика колір і товщина фарби не впливає. Трохи внутрішній естет рило кривить.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, DolyaV сказал:

Але ж у гідравлічних циліндрах резинові кільця ходять роками а там умови агресивніші і навантаження не мале плюс тиск великий.

А можете уточнити де саме ті кілечка стоять в циліндрі? Зустрічав що на шкільних станочках кілечка використовують для ущільнення валів перемикачів. А от там де багато обертається дійсно може і не довго проіснувати. Та і з якістю обробки тих валів і сальник "як соловю".

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 07.12.2021 в 22:24, DolyaV сказал:

фітільної ванночки немає зовсім

две дынрочки видите на корпусе? вот туда и надо лить по несколько капель включив станок

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Semen47 написав:

две дынрочки видите на корпусе? вот туда и надо лить по несколько капель включив станок

 

Ну це ж не змащування коробки це знущання з неї.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, DolyaV сказал:

Ну це ж не змащування коробки це знущання з неї.

а как надо? чтобы масло ручьём лилось?

несколько капель достаточно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Усім добра. Шановні колеги підкажіть будь ласка в кого як встановлений токарний станок тв-3 в мене він із тумбами я дуг варити раму на шпильки а потім раму залити битоном а між битоном і тумбою станка на шпильці м14 буде гайка для регулювання станка в горизонтальному положенні? Чи із шпильками бредова ідея?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене ТВ-4 стоїть на шпильках М16 в бетоні, правда тумби прикручені до спільної основи, звареної з швелерів і кутників для більшої висоти установки станка і для підвищення жосткості (типу обв'язка), не порівняєш з установкою на віброопори, вони протипоказані для легких станків, ше й без обв'язки тумб.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут видно ту обв'язку, після заливки бетоном, потім ще підсилив кутниками по торцях.

 

 

1455678.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, DolyaV сказал:

Усім добра. Шановні колеги підкажіть будь ласка в кого як встановлений токарний станок тв-3

поднять повыше под себя и на подушку бетонную можно на шпильках а можно и без,главное подлить под ноги чтоб связка с станком была чтоб вибрацию гасило

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку