88 повідомлень у цій темі

, bogdan1983 написав:

Я вас розумію ,ще й як розумію...

))) до речі, збігав зробив фото коробки, вибачайте за якість ніч все таки )) так от не можу знайти модель з такою коробкою подач можливо знаєте що за модифікація ?

C4FF762A-8B6B-416C-95CC-4922EF7608EA.jpeg

02083A4F-A6DB-415C-BF87-A552EFFE45BA.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

161МС,або 161А

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Куляста Блискавка написав:

161МС,або 161А

От тобі і маєш)) не те що я думав)

Змінено користувачем Yura1993
Не вірно виразив я
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Yura1993 написав:

хоча дружина не особо рада

Це спочатку, а коли верстат принесе перший прибуток її погляд потеплішає. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
46 минут назад, Yura1993 сказал:

 До речі хто знає які там мотори рідні стояли?

Там виходить так, що якщо на втулках, то 1,5 кВт і шків на двигуні 75 мм, а якщо на підшипниках, то 2,2 кВт або 2,8 кВт і шків близько 120 мм. Це по паспортах і кінематичних схемах в них.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Кулибкин написав:

Там виходить так, що якщо на втулках, то 1,5 кВт і шків на двигуні 75 мм, а якщо на підшипниках, то 2,2 кВт або 2,8 кВт і шків близько 120 мм. Це по паспортах і кінематичних схемах в них.

Там двигун стоїть 4кв на 1450 обертів ( збігав глянув) 

, Куляста Блискавка написав:

Це спочатку, а коли верстат принесе перший прибуток її погляд потеплішає. 

Та з моїм темпом він аби до зими закрутився ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Двигун - вухастий чугуняка ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Кулибкин написав:

Двигун - вухастий чугуняка ?

Ось

FE862698-B319-465C-B88E-001CBD78CBF6.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поняв, це більш сучасний. У мене ще сталінський.

P00611-224801.jpg

Змінено користувачем Кулибкин
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тю, а в чем были сомнения? Тем более если есть время и желание возиться. И станк не нужен так что бы стразу ставить в работу.

Риски минимальные.

3800грн входяшая цена.

Что то не понравится сдать его на метал вернете 2500грн

 

3800-2500=1300грн Но при этмом отдельно можно продать электромотор (800-2000), малую продоольную с резцедержкой (1000-2000)

Т.е. риски только малоэфективно чуть поработать (купил, привез, сдал/продал)

 

 

З.ы. поздравляю с покупкой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Денис Береговой написав:

Тю, а в чем были сомнения? Тем более если есть время и желание возиться. И станк не нужен так что бы стразу ставить в работу.

Риски минимальные.

3800грн входяшая цена.

Что то не понравится сдать его на метал вернете 2500грн

 

3800-2500=1300грн Но при этмом отдельно можно продать электромотор (800-2000), малую продоольную с резцедержкой (1000-2000)

Т.е. риски только малоэфективно чуть поработать (купил, привез, сдал/продал)

 

 

З.ы. поздравляю с покупкой.

Какой подход)) спасибо за поздравления)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Кулибкин написав:

Поняв, це більш сучасний. У мене ще сталінський.

P00611-224801.jpg

Не розумію навіщо на такі станки ліпили мотори по 4 кВ 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Те, що у Вас мотор на 4 кВт, ще ні про що не говорить. Може то приколхозили, який був,  та і все. У мене 2,8.

Змінено користувачем Кулибкин
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Yura1993 сказал:

Какой подход))

На пальцах жене легко пояснить, что бы томить в ожидании первой прибыли от выполнения станком какой то работы. 

Купил уже пару копеек заработал, ну в общем не прогадал...

 

Другое дело если есть загрузка, и такое приобретение тормозит, от более эфективной "продажи" своего времени. Т.е. чем возиться со станком и тратить на это время, лучше делать "вот это" и доход за единицу времени будет больше, чем те блага которые может принести реанимация подобного оборудования...

Змінено користувачем Денис Береговой
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Yura1993 сказал:

Не розумію навіщо на такі станки ліпили мотори по 4 кВ 

как это зачем? чтобы можно было тупым резцом драть заготовки на всю ширину режущей кромки резца на максимально возможной подаче, что собственно в большинстве случаев и делали ушатывая станки...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, PiroMAN написав:

как это зачем?

При роботі від однієї фази на конденсаторах від 4кВт якраз і лишиться 2,5кВт, в кращому випадку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Куляста Блискавка сказал:

При роботі від однієї фази на конденсаторах від 4кВт якраз і лишиться 2,5кВт, в кращому випадку.

ну, то ясно, но часто ставили как раз для работы от трех фаз.....

Ну, на счет 2,5 кВт я бы поспорил, но не буду, т.к. очень сильно зависит от конкретного двигателя...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну от власно кажучи сам виновник ))) залив все солярою хай покисне . Тумби і піддон зняв щоб було легше відмивати 

B897EF55-EF25-474D-80BA-2E49C496A759.jpeg

63C1ABAE-57D1-4F79-9EE9-1BB8F0B0F982.jpeg

8030D011-63B1-45C0-B3EE-297F54EE0F61.jpeg

14770CD0-716F-48E5-81A2-7120FDBEF4C5.jpeg

377E10E0-8EF9-4DF9-B894-211566ADBA4A.jpeg

EFAEC5DF-09C8-41C9-A8CB-A24C9B9C46ED.jpeg

20B5A6CA-67A2-45E8-964C-FFDB45EAFE09.jpeg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цікава штучка, то лімб повздовжньої ?  Як відмиєте, сфоткайте більш докладно. Як є поділки, то скільки їх. Бо на 1615 доводиться власними силами ставити лімб.

B897EF55-EF25-474D-80BA-2E49C496A759.jpeg.ad7bfdea6913ed5fbf38824df615f5c9(1)(1).jpeg

8030D011-63B1-45C0-B3EE-297F54EE0F61.jpeg.3f10cafe353924bc5365826b5d65a4e4(1)(1).jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ухты! А этот экземпляр отличается от обычного 1615, в этого уже шпиндель на подшипниках и у него интересная коробка подачь и резьб.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да он много чем отличается))) да это лимб и это меня приятно удивило) шестерни на фатртухе подрядно изношены кто сможет новые нарезать ? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

похоже еще и часть станины съемная..

Конечно состояние у него такое, как будто его подняли с затонувшего корабля)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нормальний стан за свої гроші. Поздоровляю, найближчий час Вам буде чим зайнятись. Хоча свій перебрав якось непомітно і здалося що не довго, особо йому час не приділяв, була якась година- попрацював, немає часу- то потім... Задню бабку втулив із 1а616, обрізавши по габариту та виготовивши нову підошву. Правда, не робив поперечного зміщення двома гвинтами, пологі конуси обробляти не збираюсь, виставив по індикаторах та контрольних проточках та заштифтував наглухо конусними штифтами підошву та корпус ЗБ. Може ще колись ( у чому дуже сумніваюсь) розточу ЗБ під ремонтну піноль, та й на мій вік цього буде досить...  Якщо захочете, можу скинути деякі фото у Вашу тему, спеціально тему по ремонту свого не створював, станок доволі старий і не дуже популярний, хоча роботу робить непогано, для мене вистачає. Тільки чим вони думали, ставлячи так ручку фрикціону, не дуже зручно ( для мене), після іншого станка все шукаю її на фартуху... 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, стани написав:

Нормальний стан за свої гроші. Поздоровляю, найближчий час Вам буде чим зайнятись. Хоча свій перебрав якось непомітно і здалося що не довго, особо йому час не приділяв, була якась година- попрацював, немає часу- то потім... Задню бабку втулив із 1а616, обрізавши по габариту та виготовивши нову підошву. Правда, не робив поперечного зміщення двома гвинтами, пологі конуси обробляти не збираюсь, виставив по індикаторах та контрольних проточках та заштифтував наглухо конусними штифтами підошву та корпус ЗБ. Може ще колись ( у чому дуже сумніваюсь) розточу ЗБ під ремонтну піноль, та й на мій вік цього буде досить...  Якщо захочете, можу скинути деякі фото у Вашу тему, спеціально тему по ремонту свого не створював, станок доволі старий і не дуже популярний, хоча роботу робить непогано, для мене вистачає. Тільки чим вони думали, ставлячи так ручку фрикціону, не дуже зручно ( для мене), після іншого станка все шукаю її на фартуху... 

кидайте фото звісно , думаю буде всім цікаво. А станина вірніше частина дійсно зйомна 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, PiroMAN написав:

похоже еще и часть станины съемная..

Конечно состояние у него такое, как будто его подняли с затонувшего корабля)))

Какой уж есть, так повелось что я только в таком состоянии и покупаю))) в хорошем состоянии либо стоит как маленький самолёт, либо у перекупов но там он как правило лишь внешне замарафетин а внутри каша. Кстати не смотря на его внешний вид все болты как будто только вчера закрутили, кто то все смазал негролом или чем то подобным, ( за что ему низкий поклон) ;) как говорил предыдущий владелец он как минимум 12 лет стоял в гараже и собирал на себя пыл и влагу   

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку