Иванович

Между прочим.

210 повідомлень у цій темі

28 минут назад, 032triton сказал:

Ти хоть сам віриш у це !?

В то что украли, нет.

В том что сами быстро разработали простейшую и небезопасную вакцину , да.

То что виноваты пиндосы, расположившие свои биолаборатории по всему миру и в том числе в Украине,  у себя же эти исследования и лаборатории запретив, да верю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Третій день минув. 36.1. Голова легка як лантух вівсяної полови. Робив прогулянку десь так години з дві. Увесь час хочеться спати, але вже меньше ніж учора. Побачим як воно завтра буде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

Третій день минув. 36.1

 

В понеділок можна хукати на інших людей.

Якщо температура буде триматися на нормальному рівні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, Karmadon сказал:

 

В понеділок можна хукати на інших людей.

Якщо температура буде триматися на нормальному рівні.

 

1 час назад, Дядя_Уеф сказал:

Третій день минув. 36.1. Голова легка як лантух вівсяної полови. Робив прогулянку десь так години з дві. Увесь час хочеться спати, але вже меньше ніж учора. Побачим як воно завтра буде.

У мене температура була лише 3-4 години , і то 37,8°с , через дві години 37,2 , і до вечора пройшла зовсім , на всі дні лікування !

А от на другий день пропав нюх і почали боліти великі м'язи спини , це така паскудна біль , що здавалось ніби хто побив мене черінками від мотики , сидіти і лежати на спині було не реально , паралельно в голові включиася туман , думати було просто боляче , коли через 6 днів пройшов біль спини , естафету на 4 дні прийняла голова , готовий був влупитись нею у кант стіни , щоб перестала боліти раз і назавжди , ніякі ліки не допоманали !

Реально полегшило стан пиття теплої води з соком лимона ( сік 1 лимона на 2-3 л. теплої води )

це порадили лікарі з америки , з якими мені повезло потеревенити у вайбері !

Вони були здивовані , що у нас практично такий самий протокол лікування ковіду як і у них , але за значно нижчими цінами , бо до прикладу , мені лікування обійшлося у 164 грн.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

почали боліти великі м'язи спини

 

Пощастило, у мене боліли ВСІ м'язи. Плюс волосся і нігті. І очі. Я ставав на коліна перед діваном, голову на діван і так намагався спати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, 032triton сказал:

мені лікування обійшлося у 164 грн.

До речі, як би старша доця не захотіла прилада для сатурації придбати, то моє  лікування взагалі було безкоштовне. Тільки на заварку для чаю тратився. 

За увесь час нічого не боліло зовсім. Температура дала пік спочатку, вранці спала до 37.2, але швидко піднялася до 38 . Так трималася день, а вранці вже була 37.0 . Так протрималося ще день. А вранці вже було 36.6. Тоді ще нижче до 36.0. І більше не зростала вже.

А от у жінки був пік температури з сильною головною біллю. Три рази пила щось від головного болю.Тоді температура впалавпала до 35.6, почався кашель. Температура більше не підіймалась поки що.Ще через день почали нав"язливо боліти м"язи ніг. Але прийняття ибупрофену ті болі припинило.

До речі нюх та смак у жінкі віднімало, а в мене ні. Що буде далі побачимо.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З'явився нюх (не було приблизно 15 днів), це просто свято!

І сьогодні ж приїхала цяцька від китайців (20 днів їхала).

https://aliexpress.ru/item/32960953876.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3da233edDsfAh7

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я вже зовсім цією хоробою не хворію. Усе як зазвичай. Температура норм. стабільна. Сатурація теж стабільна, але щось він занижує трохи. То мабуть через товсту шкіру на пальцях? Пульс до речі при температурі був під 90. Тепер зменьшився до 70-80. У голові прояснілося. Концентрація уваги може ще й не відновилася, але вже досить непогана стала. Піду попрошуся тепер тести робити. Треба якось тепер робити таки дії, щоб не заражувати інших.

Жінка теж пішла на одужання. Поки що так. Хвала Всевишньому та усім вам не хворіти.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Дядя_Уеф сказал:

Я вже зовсім цією хоробою не хворію

Не говори гоп, пока не перескочиш.

Пошли на второй круг, семейный врач болен, идти не к кому.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Stebium1 сказал:

Не говори гоп, пока не перескочиш.

Пошли на второй круг, семейный врач болен, идти не к кому.

 

Тобто ''пішли на друге коло'' !?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@032triton Ну как опять температура и меня и у жены.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 21.11.2020 в 19:08, Karmadon сказал:

Я ставав на коліна перед діваном, голову на діван і так намагався спати.

А не проще выпить пакетик парацетамола?

 

14 минуты назад, Stebium1 сказал:

Не говори гоп, пока не перескочиш.

Пошли на второй круг, .... Ну как опять температура и меня и у жены

Вы сгущаете краски. Старайтесь смотреть на мир в более позитивном ключе, так как физическое здоровье зависит и от психологического состояния, а также настроя человека на позитивное мышление. Да и я уверен, что у Вас обычная простуда, это сейчас у всех.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Brobdingnagian сказал:

Да и я уверен, что у Вас обычная простуда, это сейчас у всех.

Как бы ПЦР и КТ у жены говорит другое. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Stebium1 сказал:

Как бы ПЦР и КТ у жены говорит другое. 

Ну в таком случае тоже не нужно отчаиваться, ведь Вы уже говорили, что вирус уже у Вас был, и Вы с женой перенесли ее относительно нормально. В этот раз сюрпризов тоже не будет. Настраивайтесь на позитив, так легче жить)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Brobdingnagian сказал:

Настраивайтесь на позитив, так легче жить

Я из него ни когда и не выхожу.

 

3 минуты назад, Brobdingnagian сказал:

ведь Вы уже говорили, что вирус уже у Вас был, и Вы с женой перенесли ее относительно нормально

Ну вот оказывается ещё не перенесли.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Stebium1 сказал:

Я из него ни когда и не выхожу.

 

Ну вот оказывается ещё не перенесли.

Брат моєї невістки у віці 30 років , прохворів 34 дні і чотири позитивних ПЛР тести , ковід зхавав 32 відсотки легень !!!

Зазначу , хлопака до ковіда був абсолютно здоровим , бо сам медик і слідкує за собою і за своїм фізичним станом ( не качок , просто активний фізкультурник ) , а зараз дуже важко відновлюється , і це вже другий місяць пішов після хвороби , а до того він у моєму оточенні був скептиком номер 1 , по відношенню до ковіда !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Brobdingnagian написав:

А не проще выпить пакетик парацетамола?

 

Пив. Допомагає, але тільки трошки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Karmadon сказал:

 

Пив. Допомагає, але тільки трошки.

Мені ніяка таблетка від болю голови не допомагала , а вже під кінець з'ясував , що при нормальному моєму тискові у 120/70 , у мене під час хвороби тиск помінявся на 110/90 , і саме кумедне , що при коронавірусі ''наполегливо '' не бажано ніяких регуляторних ліків приймати !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

при коронавірусі ''наполегливо '' не бажано ніяких регуляторних ліків приймати

 

Мені теж мій лікар таке казав, крім парацетамолу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привет,

 

перенес корону + 2хсторонняя пневмония. Температура держалась 16 дней (каждый день, сначала по нарастающей, потом по ниспадающей), максимум был 39. Есть рабочая страховка, хотя-бы приходили врачи домой, но каждый раз другой врач, всего их было 4-ро. Второй предположил корону (на момент его прихода температура была уже 6й день и дошла до 38.6, сухой кашель, услышал хрипы в левой легком, первые дней 4-5 очень болели ноги, потом это прошло), сразу назначил антибиотики, немесил, сделать КТ, ПЛР и несколько анализов крови. КТ показало 2х-стороннюю пневмонию, суммарное поражение легких - 20%, ПЛР дало отрицательный результат т.к. сдавал уже на 7 день болезни, вирус уже опустился из носоглотки в низ организма, анализы крови однозначно подтвердили сильную вирусную инфекцию. Третий врач посмотрел на анализы, немедленно отменил антибиотики и немесил (очень плохо действует на печень), сказал сбивать температуру только тогда, когда она будет больше 38.5 и только парацетамолом. Уже вроде очухиваюсь, 4 дня температуры нет, вчера первый раз вышел на улицу на полчаса подышать воздухом.

Мои выводы: болезнь достаточно тяжелая и длительная, но не нужно паниковать, не нужно торопиться делать КТ - гадость редкостная, а вирусную пневмонию видно по анализам крови, неплохая вещь пульсоксиметр - можно контролировать, пусть и с погрешностью, динамику содержания кислорода в крови, если есть уверенность что пневмония вирусного происхождения - антибиотики бессмысленны, только вырабатывать резистивность и убивать микрофлору желудка. Правильной методологии лечения никто не знает, все что сейчас делают - это по сути эксперименты.

И по поводу маски: даже если она снижает риск заболеть хотя-бы на 10%, ее нужно носить. Берегите себя и окружающих

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 22.11.2020 в 16:04, Karmadon сказал:

 

І сьогодні ж приїхала цяцька від китайців (20 днів їхала).

 

Добрий день ,ну що як пульсометр що показав .Теж мабуть буду або у нас купувати аба на алі .Не моніторили наші аптекі де вигідніше купувати .Бажаю всім одужити і не хворіти.

PS:моніторив наші інтернет магазини то ціни від 299 до 1200і більше,а як правильно вибрать не пойму.

Змінено користувачем vasidas
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, vasidas сказал:

Не моніторили наші аптекі де вигідніше купувати .

А их нет, от слова совсем.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
45 минут назад, Stebium1 сказал:

А их нет, от слова совсем.

Навалом !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vasidas написав:

Добрий день ,ну що як пульсометр що показав

 

98 - 99. Но це вже зараз, а що два тижні тому було, хз.

 

, 032triton написав:

Навалом !

 

Ну, не знаю, ми коли зібрались купити, не змогли знайти. На сайті є, а телефоном відповідають, що нема в наявності.

Вирішили у китайців купити.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, 032triton сказал:

Навалом !

Вышлеш? У нас голяк!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку