andrey_drabchuck

Подшипники Fersa

32 posts in this topic

А десь же беруть підшипники виробники, скажімо, автомобілів. Вони собі точно не дозволять ставити шлак, як мінімум - міцного середняка.

І судячи з кількості автомобілів, що випускаються - ті підшипники випускаються у серйозних об'ємах. От де вони їх беруть? :)

0

Нууу.... судячи з маси жалоб - то багато куди реально ставиться непоганий\посередній Китай. А там, де жаліються менше, і при розборці видно всякі SKF\NSK\NTN\FAG - то там, мабуть, за рахунок замовлень на мільйони екземплярів, виробники підшипників роблять автовиробникам добрячу скидку. А ми тут шо? Нас тут на їх фоні не видно, нам роздрібна ціна :-( . Ну, я так думаю.

1

В 20.02.2020 в 22:50, Igor Shimanskjy сказал:

А що скажете на рахунок "румунів"

А саме шпиндельний, nn3020.

Screenshot_2020-02-20-22-46-32.png

Семь лет стоит такой на 1К62,еще ни разу не подтягивал.Правда смазка у меня переделаная

0

А от нові румуни під власним брендом щось ніби не продаються. Можливо, їх викупили якісь європейські виробники, або, можливо, ті заводи давно порізані на метал та забудовані житловими кварталами і торговими центрами.

Шукати ж старі досить стрьомно, як на мене - в плані того, як вони дожили до нашого часу. Може, вони ще при СРСР були браковані, тому лежали "на хранєнії", може зберігались неакуратно, і реально отриманий товар буде зіпсований. Боюсь я таких покупок.

0

Зрештою, взяв Nachi. Не сильно вірю, що вони японські, але спробую. Якщо швидко здохнуть - напишу.

0

В 20.09.2021 в 11:58, knife_life сказал:

Зрештою, взяв Nachi. Не сильно вірю, що вони японські, але спробую. Якщо швидко здохнуть - напишу.

как они там, не сдохли в итоге ?

0

Живі, але оцінювати буде потрібно хоча б годин через 100 роботи.

Десь годин 12-15 тільки крутились, замало для оцінки.

0