andrey_drabchuck

Питання щодо сайту / Questions about the site

3 871 повідомлення у цій темі

6 годин тому, softm написав:

, 24/18 грн

 

100 грн. на кнопі було.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, gesichtslos написав:

@softm ?бвв.png

 

Вибачте, а у вас створені за останній рікдва роки теми?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Вибачте, а у вас створені за останній рік теми?

Якщо  @gesichtslos  за 6 років не займався спамом , і був постійно активним користувачем і без ''зальотів'', то якось має великі сумніви твердження , що він може стати спамером !

Ця ''вимога'' фактично заставляє користувачів спамити темами , щоб мати можливості користуватися функціями та можливостями сайту !

П.С А де про це у правилах вказано !?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

как создать предложение по цене продавцу?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Bruleff 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

программа не дает мне сделать предложение продавцу так как нет 10и ответов на форуме! что делать?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bruleff написав:

программа не дает мне сделать предложение продавцу так как нет 10и ответов на форуме! что делать?

Напишите ему предложение в личку. Если согласится, там можно и сделку провести

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bruleff написав:

программа не дает мне сделать предложение продавцу так как нет 10и ответов на форуме! что делать?

 

Активніше приймати участь в роботі форуму.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це стосується нашого сайту !?

https://internetua.com/ukrayincyam-zminili-pravila-pokupok-v-interneti

 

''Держпродспоживслужба зможе звертатись до провайдерів інтернет-послуг, щоб обмежити доступ до сайтів, які ведуть не чесну торгівлю, а також порушують закон «Про захист прав споживачів». Говорячи простими словами: сайті шахраїв будуть блокувати, їх власників зможуть знайти за IP-адресою. У такому разі обманювати українців в інтернеті буде складно.

 

У новому законопроєкті передбачено положення щодо  спрощення процедури захисту прав споживачів у суді, а саме анулювання судового збору в усіх інстанціях в інтересах населення. Для перевірки інтернет-магазинів після скарг покупців, їх власників зобов’яжуть вказати юридичні та фактичні адреси.''.'.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как обычно - закон то будет, но попробуй обратится в эту " Держпродспоживслужбу".. Если повезёт достучаться...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Гелен написав:

Как обычно - закон то будет, но попробуй обратится в эту " Держпродспоживслужбу".. Если повезёт достучаться...

Так у тому то і проблема , що то ''Держпродспоживслужба'' буде звертатись  , а не ми з Михайлом Геліним у ''Держпродспоживслужбу'' )))

Різницю відчуваєш !?/))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Что означает "Рейки, гвинти та ШГП" в разделе "ЧПК"?
Або "шарико-винтовая пара", або "кульково-гвинтова пара" Що за зачаровані істоти прекладають форум?

Шар - це "слой" на російській

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, xenon-alien написав:

Что означает "Рейки, гвинти та ШГП" в разделе "ЧПК"?
Або "шарико-винтовая пара", або "кульково-гвинтова пара" Що за зачаровані істоти прекладають форум?

Шар - це "слой" на російській

хай російска лайно  - но только на этом сайте требуют перевести  название и лоты (вот и получаем хз а не название лотов) на других площадках даже побажання не приходило на почту (чтоб переходили на державну мову)

побажання  кураторів- чи адмінів   форуму в дії (не критика - мысли в слух)

Змінено користувачем Viktor_KVS
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо мені треба щось перепитати у людини голосом, наприклад в яку сторону і на який кут він згинає лопаті вітрогенератора і чому саме так,

я прошу у нього в ПП номер телефону, він дає, ми поспілкувались, всі задоволені.

Але! Наступного дня він отримує рахунок на 25 грн.

Я правильно розумію?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

Якщо мені треба щось перепитати у людини голосом, наприклад в яку сторону і на який кут він згинає лопаті вітрогенератора і чому саме так,

я прошу у нього в ПП номер телефону, він дає, ми поспілкувались, всі задоволені.

Але! Наступного дня він отримує рахунок на 25 грн.

Я правильно розумію?

 

Не правильно. Он получит счет не на 25, а на 1000 грн.  Но только с 01.11.22. В объявлении эта дата указана. До этого момента все данные переданные через личку - безплатны и переданы субъектом переписки добровольно. На данный момент на сайте нельзя спрашивать № тел. в лоте и нельзя форумчанам указывавать такие данные в своих лотах и темах. Передача данных через личку, пока не запрещена.... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

Так у тому то і проблема , що то ''Держпродспоживслужба'' буде звертатись  , а не ми з Михайлом Геліним у ''Держпродспоживслужбу'' )))

Різницю відчуваєш !?/))

Для того, чтобы "Держ....ба" обратилась к провайдеру, она должна иметь неопровержимые доказательства виновности сайта, интернет-магазина и т.п. Даже если у данной службы будет куча заявлений от обманутых покупателей, это ничего не значит. Без решения суда, обвинить кого-то в виновности нельзя. Т.е, если данная служба соберет материалы, заявления и т.п, она должна передать их в суд, а после положительного решения последнего, она имеет право обратится к провайдеру и добиваться реализации наказания виновного таким способом. 

Змінено користувачем ginni
помилка
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ginni написав:

Не правильно. Он получит счет не на 25, а на 1000 грн.  Но только с 01.11.22. В объявлении эта дата указана. До этого момента все данные переданные через личку - безплатны и переданы субъектом переписки добровольно. На данный момент на сайте нельзя спрашивать № тел. в лоте и нельзя форумчанам указывавать такие данные в своих лотах и темах. Передача данных через личку, пока не запрещена.... 

Гигиги !

Тоді для ''перемовин'' створюється продавцем лот , наприклад ''іржавий цвях'' вартістю в 1-2-3 грн , в створеній переписці по заброньованому ''цвяху'' , надаються ОФІЦІЙНО , всі телефони , і все чесно та легально , а головне майже задарма !

Вуаля )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

вартістю в 1-2-3 грн ,

 

"Але не менше 1000 грн."

 

Шось я заплутався ))

Змінено користувачем Karmadon
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

 

"Але не менше 1000 грн."

 

Шось я заплутався ))

Це якщо ви обміняєтесь телефонами кулуарно , то вам виставлять рахунок , як за співпрацю у 1000 грн , тобто 25 грн .+/- ( сподіваюсь , що я все правильно розумію )

А от що буде , якщо хтось захоче дізнатися мій телефон !?

Він просто бронює у мене ПМ-29 вартістю 10 грн , і має номер мого телефону , а от як бути , якщо захочеш дізнатись номерок форумчанина , який не гандлює в барахолці , от тоді виникає дилема )) або правило ''п'яти/шести рукостискань'' )))

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

Гигиги !

Тоді для ''перемовин'' створюється продавцем лот , наприклад ''іржавий цвях'' вартістю в 1-2-3 грн , в створеній переписці по заброньованому ''цвяху'' , надаються ОФІЦІЙНО , всі телефони , і все чесно та легально , а головне майже задарма !

Вуаля )))

А теперь представь, что ты ничего не продаешь. Нет у тебя лотов. Или вообще или временно... Но я точно знаю, что ты специалист в области шлифовки правой губки 30 мм тисков. Каким макаром я должен с тобой связаться, заказать шлифовку или получить консультацию по шлифовке? Судя по-твоей логике, ты должен создать лот с шлифовкой, чтобы я заказал. Но для того, чтобы ты его создал, я тебе об этом должен сказать. Каким образом, если у меня нет твоего телефона, а в переписке я не могу его попросить? А описывать 15 страниц работы ты не захочешь, а в течении 10 мин по телефону ты можешь обЬяснить все нюансы...... 

, Karmadon написав:

 

"Але не менше 1000 грн."

 

Шось я заплутався ))

Дашь мне 500, я все улажу! :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

да уж...   "чім далі в ліс, тім товщі партизани"

забронювати, щоб поцікавитись параметрами товару - платно, якщо знімеш бронь

попросити номер продавця, буде теж платно...

тому, якщо не хош платити, або купляй кота в мішку, або розвивай техніку "десятипальцевого друку"... 

пропоную для більш швидкого заробітку просто "барижити" номерами телефонів

я думаю є специ які зможуть прикрутити кніпочку у профілі "телефон за 25грн"

плюс до того, з бажаючіх мати таку кнопу у себе в профілі, можна і по 100грн брати

а головне, все швидко, клац на кніпку, і всі задоволені!

один отримав телефон, другий гроші

бо час, у наш час, коштує більше, ніж у минулий час :)

 

 

Змінено користувачем Serbond
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та якось ніхто не звернув увагу , що після вступлення в дію ''закону про телефон'' , ті хто немають заповненного профілю в аккаунті сайта , незможуть купувати в барахолці , бо номер буде надаватись в автоматичному повідомленні !!!

 

''1.7 Передача контактних даних на сайті будь яким способом, окрім як автоматичними повідомленнями зміни статусу Барахолки ''

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю що з такими темпами фінансового навантаження як форум так і барахолка просто розпадуться(((((((

Змінено користувачем freier25
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пояснюю, буде оформлюватись угода на 1000 грн, а комісія від неї рахуватись як комісія.

Яка на даний час ця сума - можете подивитись в розділі Барахолка-Баланс. 

Зараз це в

основному  26,80 бачу., але сума може бути і інша, в модераторів вона 0.00 наприклад.

 

2 години тому, Serbond написав:

забронювати, щоб поцікавитись параметрами товару - платно, якщо знімеш бронь

 

Для цього є "питання і відповіді" по  лоту

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Також, шановні, прошу зрозуміти, суть цієї теми в відповідях на питання, а не в суперечках. Допустима лише дискусія, як ви цікавитесь майбутнім сайту.

Наприклад, пан пише про помилки в назві категорії, але це в такій манері, що не залишає місця на відповідь...

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку