andrey_drabchuck

Питання щодо сайту / Questions about the site

3 871 повідомлення у цій темі

Тут не тут, хз, спрошу

Есть у нас функция "просмотреть темы такого то пользователя" именно темы созданные им.

А то помнишь, что было полезное, автора помнишь, а найти цельный квест

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте!

проблема с тем, что не все объявления по истечению срока размещения переходят в статус приостановленных, некоторые остаются в активных была всегда. и при подъеме объявлений нужно смотреть две страницы - дело привычное.

но жуть как стало неудобно, когда объявления уже поднятые устаревают на сутки раньше, чем новосозданные, у которых заканчивается срок размещения. теперь, чтобы сохранять определенную логику размещения объявлений нужно листать туда-обратно страницы приостановленных и тех, что туда не попали, в результате элементарная задача поднять объявления занимают значительно больше времени. или получается полная "каша".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, softm сказал:

И таки поднятые - 30-ть дней. А новосозданные - 31 день жизни. Правильно?

совершенно верно.

но, оказывается, они прекрасно поднимаются вверх сразу после истечения 30 дней, не смотря на то, что до завершения объявления осталось 2ч30минут (к примеру)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, mrich сказал:

совершенно верно.

но, оказывается, они прекрасно поднимаются вверх сразу после истечения 30 дней, не смотря на то, что до завершения объявления осталось 2ч30минут (к примеру)

Вам повезло , бо у мене такого ''апгрейда'' немає )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, softm сказал:

@032triton Олег, у тебя тоже 1.75% кстати ...

 

Проверка ограничения - 30-ть дней (например). Вот и получается, что "да можно". Олег это давно-давно писал. Аж забыл :)

Так , колись була така можливість , за дві години до закінчення дії лота , його можна було підняти , но зараз такого немає !!!

Пробував , перевіряв !!!

Дзузьки )))

П.С Забув подякувати за бонус !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, softm сказал:

 

Сейчас, вероятно было бы "за три". Тут был цимес в разности времени сервера и времени гринвича, которые были использованы в разных местах. Но да, года полтора уже такого не замечается. Вопрос вероятно в провайдере, который иногда крутит. Да так крутит ...

 

Я так понимаю если есть лот "без поднятий без скидок, созданный 31 день тому", то в течение 31-го дня жизни его можно поднять на день раньше его окончания.

Досить не зручно користуватись своїми лотами у ''барахолці'' , коли на останніх сторінках перемішано лоти які не в хронологічному порядку розміщенні у списку !

Я вже колись загострював на цьому увагу , бо коли дивитись з кінця списку , то у ''зворотньому списку'' можуть бути лоти які закінчуються за 1 годину , потім лоти які заквнчуються за 1д. 23 год , потім знову лоти з закінченням через дві години , при тому лоти можуть закінчитись і ''впасти'' у призупинені , а можуть висіти закінченими у ''робочому'' списку нескінченно довго , але у них включається зворотній таймер до закінчення , без їх підняття !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, softm сказал:

@032triton И проблема в том, что я не продавец, я не вижу просто этого ...и не понимаю соответственно, на "должном уровне рефлексии" (с).

Ну коли таке станеться при сьогодняшньому плановому підйомі лотів , то заскріню і закину !

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, softm сказал:

@032triton Олег, у тебя тоже 1.75% кстати ...

А бонусний процент чомусь не діє !/))

Дивина , тай годі )))

Як знімало 2% , так і знімає надалі , навіть якщо врахувати , що про бонус було надруковано 16.07 , а лот заброньовано 17.07 !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Screenshot_20200724-235036_Chrome.jpg

Screenshot_20200724-234950_Chrome.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перевірив , вже все гутт !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 24.07.2020 в 17:58, 032triton сказал:

Ну коли таке станеться при сьогодняшньому плановому підйомі лотів , то заскріню і закину !

 

В 24.07.2020 в 17:54, softm сказал:

@032triton И проблема в том, что я не продавец, я не вижу просто этого ...и не понимаю соответственно, на "должном уровне рефлексии" (с).

Ось зараз вилізла такаж проблема , лоти по часу закінчились , але не ''впали'' у призупиненні , а висять у кінці мого списку із запущенним зворотнім відліком , ніби вони підняті вже , і їх у мене на зараз 6 чи 7 з тим самим ''симптомом'' , і будуть так висіти постійно , допоки я їх не ''вздьорну'' до гори списку !!!

 

Screenshot_20200726-101901_Chrome.jpg

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ничего страшного нет. Некоторые лоты автоматически продлеваются на "новый срок", при этом не теряя возможности подъема... Чтоб не нарушать порядка и хронологии в своих лотах можно открыть новую страничку с автоматически продлёнными лотами и в нужном тебе порядке подымать поочерёдно завершенные и автоматически продлённые...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Гелен сказал:

Ничего страшного нет. Некоторые лоты автоматически продлеваются на "новый срок", при этом не теряя возможности подъема... Чтоб не нарушать порядка и хронологии в своих лотах можно открыть новую страничку с автоматически продлёнными лотами и в нужном тебе порядке подымать поочерёдно завершенные и автоматически продлённые...

Міша , так я такої сторінки зробити не можу , бо лоти і так перемішані в хронологічному порядку !

От заради цікавості , відкрий останню сторінку ''барахолки'' , і там ти побачиш лоти які вже ''зависли'' по тижню !!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зачем им там висеть? Их можно подымать, подстратвая под другие свои лоты в нужном порядке.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Гелен сказал:

Зачем им там висеть? Их можно подымать, подстратвая под другие свои лоты в нужном порядке.

Зрозуміло , що їх МОЖНА підняти , але ж їх продавці не бачать у закінченних , і загальна кількість лотів продавця теж не змінюється !

От у мене 300 лотів виставлено , і це при тому , що 8 лотів вже відсутні у загальному списку барахолки , а загальна кількість не 292 лота у мене в продажі , а все тих самих 300 ?!!

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Все ответы на ваш вопрос находятся в ЧЗТВ. Приятного просмотра. И там несколько страниц, кстати.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А можно ли в подписи указывать ссылку на свой профиль или лот в барахолке?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З якихось причин призупинилися 8 лотів які мають завершитись від 1 до 3 год , відновити їх не можу !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, 032triton сказал:

З якихось причин призупинилися 8 лотів які мають завершитись від 1 до 3 год , відновити їх не можу !

Тоже самое , поднять не могу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Після зміни статусу броні не залишається на сторінці "Мої продажі", а переходить на такий екран. screen_1.JPGСкрін додаю. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Maple сказал:

Після зміни статусу броні не залишається на сторінці "Мої продажі", а переходить на такий екран. screen_1.JPGСкрін додаю. 

 

У мене перекидає на таку пусту сторінку після любої моєї дії із зміною статусів співпраць , і це вже десь із два/три тижні так працює !!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене знову почали ''падати'' у ''призупинені '' , лоти яким до завершення меньше двох годин !

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, 032triton сказал:

У мене знову почали ''падати'' у ''призупинені '' , лоти яким до завершення меньше двох годин !

 

Вже призупиняються лоти яким до закінчення 3 годин 

На мої повідомлення включена премодерація !?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Дякую за ваше повідомлення! Любі друзі! Як ви не маєте бажання посваритись, чи послати десь адміністрацію, то ліпше напишіть що в вас не так, і ліпше до приватних повідомлень до того, хто наразі у всьому винен (у ЧЗТВ зверху вказано, червоним, хто він - той самий). Але можете і ту в темі писати - колись то (може) навіть хтось прочитає і (ми впевнені!) щось зробить! ПИСАННЯ ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ ЗМЕНШУЄ ЧАС ВІДПОВІДІ - В ДВА РАЗИ!
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как самостоятельно  перенести лот из одного раздела барахолки в другой не создавая новый?

После создания нового раздела "Оптика" Жорик два моих лота с оптикой заблокировал, третий ещё не нашел.

 

Изучение ЧЗТВ мне не помогло.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку