Phelix

Де можна купити лист сталі 20г, або аналог?

11 повідомлень у цій темі

Доброго дня. 

Потрібно купити лист сталі 20г, товщиною 5мм, розміром 1.5х6м. Так як виробництво даних листів у Росії - у нас її не можна ніде знайти, обдзвонив всі оголошення в інтернеті. Можливо у нас на ринку є аналог даної сталі, і хтось знає де можна придбати. Буду вдячний за контакти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я недавно теж шукав 45 сталь листову для зірочок. обдзвонив всі бази у Вол. обл, сказали що внас такої сталі не роблять, тільки ст 3

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скачайте в форматі pdf та шукайте https://www.info-ua.com/izdaniya/metall-daidzhest/download.html

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, IMP сказал:

Скачайте в форматі pdf та шукайте https://www.info-ua.com/izdaniya/metall-daidzhest/download.html

лол что? на дворе 21 век, Вы предлагаете искать поставщика в газетке с объявлениями. По факту, ни стали 20 (и такую же слегка легированную), ни стали 45 в такой толщине нет. В основном - это ст.3, 08кп и т.п.

Я помню, изготавливали довольно интересные детали и одна из них была пластина толщиной 3 или 4мм, уже не помню, материал - сталь 20. Так даже в тех. процессе, написанном еще в СССР, было указано - фрезеровать... хотя деталь можно было бы спокойно вырезать из листа. В такой толщине, по понятным причинам, есть только 65г. Или буржуйские сплавы, один из которых - это Хардокс. Хардокс 400 в состоянии поставки имеет около 42 единиц и довольно конкурентоспособную цену, в отличии от разных бёллеров-шмёллеров. Для тех, кто будет сейчас закидывать ссылками, что есть такая толщина в нужном сплаве, рекомендую для начала позвонить, а если есть - заказать и сделать анализ на содержание углерода. К примеру, не так давно покупал на МХ сталь 40х в кругах, оказалось сталь 20 (не давала нужной твердости, сделали анализ - а там засада)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Phelix сказал:

Потрібно купити лист сталі 20г, товщиною 5мм, розміром 1.5х6м. Так як виробництво даних листів у Росії - у нас її не можна ніде знайти, обдзвонив всі оголошення в інтернеті. Можливо у нас на ринку є аналог даної сталі, і

Цікаво, а які властивості (склад) вона має, що ви шукаєте саме її або її аналоги?

Адже листової сталі в продажу зараз багато. Чому шукаєте саме її?

Змінено користувачем petvas
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Brobdingnagian написав:

лол что? на дворе 21 век, Вы предлагаете искать поставщика в газетке с объявлениями.

Альберт Ваграмович! Прохання не хамити, а проходити мимо. Я особисто іноді користуюсь цією, як ви кажете газеткою, хоч приблизно зорієнтуватись хто, що і в якому регіоні продає. Іноді там можна знайти і неліквіди, а також не зовсім поширені сталі та сплави. І якщо ви в курсі хто і що, де саме продає в Україні, то це не означає, що всі повинні бути в курсі.

 Ви до речі свої зварювальні столи з якого металу пропонуєте?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, IMP сказал:

Прохання не хамити, а проходити мимо

Я не хамлю, просто есть более эффективное решение и называется - Гугл. Про сварочный стол немного не понял, вроде бы ничего подобного в барахолке не продавал. 

Осмелюсь предложить топикстартеру альтернативу - сталь 09г2с, если нужна сталь с высоким содержанием марганца. Ее довольно много в Украине и в разных толщинах

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Brobdingnagian написав:

просто есть более эффективное решение и называется - Гугл

 Ох, вже це "еффективне" рішення ))) У нас половина України продає кота в мішку, або це зараз модно називати https://uk.wikipedia.org/wiki/Аутсорсинг :crazy_mini: Зайдіть на пром юей і там половина пропонованого товару або зовсім не існує, або немає в наявності "на даний момент".

 

, Brobdingnagian написав:

Осмелюсь предложить топикстартеру альтернативу - сталь 09г2с, если нужна сталь с высоким содержанием марганца

 

 От з цього мабуть і варто було на мою думку починати.....Це — мабуть друга поширена марка сталі в Україні після Ст.3

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ради интереса посмотрел и я. И что видно, 20г и 20гс есть только в России, 20хгса у нас от 16мм.. Я так понимаю, под ответственную сварку?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Потрібно виготовити деталь (оригінальна прийшла в негідність), дали частинку металу на аналіз, отримали сталь20г, ось і шукаємо лист, з якого потім буде різатись потрібна деталь. Якщо можливо хтось знає аналоги даної стали, і щоб можна булоб купити лист товщиною 5мм - буду вдячний за контакт. 

На рахунок гугла - вчора цілий день потратили на дзвінки - результату "0", як показує практика - більшість фірм навіть не знають що вони пиодають... менеджери зазвичай передзвонюють до виробника, і при сприятливих умовах пробують перепродати тобі те, що продає напряму виробник... ну але все ж сталі 20г ніде немає, а підказати замінник, чи аналог даного матеріалу ніхто з тих хто продає метал - не зміг!

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Phelix , напевно, якщо показати деталь, яку необхідно виготовити, було б простіше зрозуміти який "аналог" Вам підійде. А, можливо, буде і кращим.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку