Дядя_Уеф

Принципи виготовлення саморобного бетона

11 повідомлень у цій темі

Доброго усім вам здоров"я!

Вирішив створити таку тему. Через те що хочу поки немає дощу долити трохи фундаменту до майстерні.

Так а як правильно замішати отой бетон? Яку марку робити? Яки пропорції компонентів?

 Цей фундамент буде ще й виконувати роль невеликої дамби для перенаправлення природнього стоку води.

По міцності конструкції там питань немає,не буду на цьому зосереджуватися. Очевідні запаси. А от по стійкості бетона при впливі на нього отого водяного фактору літом та взимку в мене недорозуміння проблеми.

Раніше якось не думав багато про це. Замовив марку 200 міксером, залили та усе. А зараз туди міксером не залізти,.Та й мало треба, біля 1 кубу, на перший етап. Коли сам мішав, то брав пропорцію 6 відер щебню, 2 відра піску, та відро цементу. Води 10 літрів. Чомусь сумнівів ніколи не було. А зараз почав сумніватися у вірності такого підходу. Особливо скільки потрібно води?

Порадьте як мені робити це будівництво, хто розуміється звичайно? 

 

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трохи вже подивився роликів. На деякі запитання отримав відповіді сам. Ех, хвала господу, шо Ютуб створили!

Тепер треба дізнатися про те, як зробити водостійким той бетон.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не забувайте, що треба після заливки накрити плівкою і мочити час від часу, хоча б тиждень.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рідке скло робіть бетон водостійким.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зараз по буд-магазинам повно різноманітної хімії для бетону - і для гідрозахисту, і зимові добавки, і біозахист, і прискорювачі твердіння.... ... Коштує то все не так і багато, то-ж нема сенсу колхозити усілякіми "народними методами". 

Сам нещодавно заливав частину пола у гаражі, з перекриттям погреба. Купив прискорювач твердіння бетона (який заодно ще і як пластифікатор працює). Розрахував, що на ведро цемента виходить 125 мл. Сподобалось. Реально, через 5 годин вже ходити по бетону можна. За добу, якщо треба, вже можна опалубку знімати.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А по гідродобавкам - шукайте по словам "гідрофобна добавка в бетон"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуже погано, якщо фундамент виконує функцію водовідвода. Кругом фундамента робиться отмостка, щоб грунт навколо був сухий. При потраплянні води до фундамента, вона проникає до основи і розм'якшує грунт під подушкою, що робить її нестійкою і спияє просіданню. Краще функцію водовідведення "доручити" іншій споруді, до фундамента по ходу води.

1..jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Слушно кажете

47 минут назад, Pasha65 сказал:

Дуже погано, якщо фундамент виконує функцію водовідвода.

Та відмостка буде також, але стінка фундаменту буде виконувати роль дамби, яка буде тримати та направляти стік води по жолобу

навкруги фундаменту. Я вже так робив і раніше, просто зараз здвигаю межі цієї дамби трохи далі. Усе це дуже ефективно працювало 

багато років. Та ї там навантаження від металевої будівлі зовсім невелике.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Karmadon сказал:

Не забувайте, що треба після заливки накрити плівкою і мочити час від часу, хоча б тиждень

Самое лучшее засыпать тырсой и её мочить.

11 час назад, Дядя_Уеф сказал:

то брав пропорцію 6 відер щебню, 2 відра піску,

Тут не всё так просто, нужно знать скважность щебня. Вот на ликвидацию этой скважности и даётся песок. Получаем так называаемую сбалансированную гравийно-песочную смесь.

И уже на песок дозируем цемент, а на него воду.

Скважность определяется в любой ёмкости известного размера.

Засыпаем щебень, встряхиваем до уплотнения и так что бы от был вщерть, заливаем воду до краёв, сливаем в мерную посуду.

Объём воды делим на обём ёмкости, имеем скважность.

Змінено користувачем Stebium1
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Дядя_Уеф сказал:

Доброго усім вам здоров"я!

Вирішив створити таку тему. Через те що хочу поки немає дощу долити трохи фундаменту до майстерні.

Так а як правильно замішати отой бетон? Яку марку робити? Яки пропорції компонентів?

 Цей фундамент буде ще й виконувати роль невеликої дамби для перенаправлення природнього стоку води.

По міцності конструкції там питань немає,не буду на цьому зосереджуватися. Очевідні запаси. А от по стійкості бетона при впливі на нього отого водяного фактору літом та взимку в мене недорозуміння проблеми.

Раніше якось не думав багато про це. Замовив марку 200 міксером, залили та усе. А зараз туди міксером не залізти,.Та й мало треба, біля 1 кубу, на перший етап. Коли сам мішав, то брав пропорцію 6 відер щебню, 2 відра піску, та відро цементу. Води 10 літрів. Чомусь сумнівів ніколи не було. А зараз почав сумніватися у вірності такого підходу. Особливо скільки потрібно води?

Порадьте як мені робити це будівництво, хто розуміється звичайно? 

 

 

Намешал за свою жизнь многие десятки кубов бетона, поэтому могу раздавать советы :)

Если хотите получить качественный, прочный, водостойкий, морозостойкий бетон, замешиваете его исключительно на 500-м портландцементе, без шлака, лучшее, что мне попадалось это ХайдельбергЦемент.

Пропорции у вас примерно правильные, но совсем правильно будет на одно ведро цемента 5 ведер щебня 5-20, 1 ведро гранотсев, 1 ведро песок мытый, воды МИНИМУМ, начинайте с 6 литров, и обязательно - комплексная добавка на основе супер- или гиперпластификатора, из недорогих типа этого. Бетон должен выглядеть полусухим, а при похлопывании лопатой должен расползаться, после виброукладки никакая вода сверху появляться не должна, а если появилась, то это означает, что ее в бетоне раза в полтора больше, чем необходимо и долго такой бетон не проживет. Никакого посыпания цементом поверх уложенного бетона делать не надо, это дурь полная, смесь должна быть гомогенной по всей толщине.

Через 6 часов после укладки такой бетон у вас схватится, через сутки по нём можно будет ездить, через 5 суток из него можно будет высекать искры молотком и полировать.

 

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, vzilk сказал:

поэтому могу раздавать советы

Большое вам спасибо за ваши дельные советы . Обязательно буду применять.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку