sanlevdb

Втулки чи підшипники? Задній маятник мотоцикла.

8 повідомлень у цій темі

Вітаю форумчан. Хоч і давно не було постів в темі про 49-тку, проте процесс іде. Рихтовка, підгонка і дороблення різних мілких нюансів іде повним ходом. Як виявилось міслі доработки забирають массу часу. Але тема, а точніше питання не про це. Власне на данний момент рама знаходиться на рихтовці. В неї раніше були запресовані втулки під які виготовився палець. І вивірка підрамників іде відносно траектрії маятника. Власне мої думки щодо оригінальної схеми змінилися, і надумав то переробити. Хочу зробити кочення на голкових підшипниках з новим пальцем і манжетами (виготовлених під відповідні діаметри, або підігнані покупні) для захисту підшипників, також дистанційними втулками (шайбами) між втулкою і вухами маятника. На даний момент роль дистанцерів виконують бурти на запресованих втулках. Почитав форуми з приводу переходу з одного на інше, але єдиної думки не знайшов. Одні переходять з підшипників на втулки, інші навпаки. Звісно ресурсу втулок має вистачити на мої поїздки, але хто його знає. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sanlevdb насколько помню    восстановление подразумевало оригинальный вид , тогда  зачем вносить  изменения, достаточно  будет и втулок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Иванович вірно, вигляд. Але не завжди і оригінальну начинку. Претензії на реставрацію не було) Та і якщо зроблю на підшипниках, вигляд не зміниться. Все буде в рідних місцях. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sanlevdb Думаю, что втулок будет вполне достаточно.В сумме с манжетами и смазкой,они будут ходить очень долго.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, KOLIAN75 написав:

Думаю, что втулок

З маслографітонаповненого  ( чорний) капролону - вистачить навіки. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я собі робив. Працює шикарно!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Куляста_Блискавка В мене такий є в наявності, залишилось 900 мм. в довжину і 70 чи 80 мм в діаметрі. Думаю має вистачити :D 

@Reiter Тема 2020 року, як зараз втулки себе почувають? Вирішив для себе що перероблю на капролонові втулки. Маючи в наявності уже перевірений, то гріх не зробити. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sanlevdb той мотоцикл продав. Новий хазяїн не скаржиться :) Та й по відгукам в мережі ходить воно десятки тисяч км

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку