Ruslan Oleksiyovuch

ФТ-11 Ф1 поповнення в майстерню якої ще немає

46 повідомлень у цій темі

тел поза зоною , можна ссилку на пост на скільки я зрозумів це керування частотником  а не акп 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня ,хочу на станку замінити головний двигун , в оригіналі там 10кв 1460об/хв , маю на господарці  3.5 кв 1460 об/хв  та 5.5 кв 940 об/хв   на 5.5 потрібно буде  підібрати більший шків  щоб вийти на оберти згідно таблиць і не зменшувати продуктивності маслонасосів , 3.5 кв як на мене маловато , в основному точу ф 80 ст 45 оберти 640 подача 0.34 4 мм на сторону , при великих діаметрах буде перебор включатися . хто що думає 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Ви на своєму верстаті фартук не знімали / дивились?

Придбав 16Б25Псп, стан - не зношений, працює все окрім гальма (ще продавець надав ще 1 коробку скоростей), але при транспортуванні на пів дороги з фартука, справа / внизу, де виходить дріт чомусь полилося мастило, ось думаю, чи вартує це все знімати та дивитися перед запуском (тоді запущу набагато пізніше, ані кран балки ані чогось такого ще не має), або це просто розтрусило по не дуже гарній дорозі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, MarkUA написав:

Доброго дня! Ви на своєму верстаті фартук не знімали / дивились?

Придбав 16Б25Псп, стан - не зношений, працює все окрім гальма (ще продавець надав ще 1 коробку скоростей), але при транспортуванні на пів дороги з фартука, справа / внизу, де виходить дріт чомусь полилося мастило, ось думаю, чи вартує це все знімати та дивитися перед запуском (тоді запущу набагато пізніше, ані кран балки ані чогось такого ще не має), або це просто розтрусило по не дуже гарній дорозі.

Ще не розбирав але в планах є ,бо погано  включається  поперечка  від сабе ,потрібно регульнути але це можна зробити лише на знятій  ,  на рахунок вашого питання  то якщо немає тріщин то мабуть просто розгойдало його хоча  там того масла має бути 2-3 л  , фартух там звичайний типу 16б20  такі використовувались на багатьох верстатах   в основному 16к20 ,відео обзори на ютубі є ! Бо по фт  інформації практично нема ,рідкісні вони 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 годин тому, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Ще не розбирав але в планах є ,бо погано  включається  поперечка  від сабе ,потрібно регульнути але це можна зробити лише на знятій  ,  на рахунок вашого питання  то якщо немає тріщин то мабуть просто розгойдало його хоча  там того масла має бути 2-3 л  , фартух там звичайний типу 16б20  такі використовувались на багатьох верстатах   в основному 16к20 ,відео обзори на ютубі є ! Бо по фт  інформації практично нема ,рідкісні вони 

Так, по ФТ або моєму 16Б25Псп інформації не багато. Навіть повний паспорт не знайшов, тільки перелік комплектуючих та електросхему, яка мені взагалі ні до чого, бо продавець поставив москальський контроллер. Одна платка та пару трансформаторів у шафі - все, зоч полички для заначки роби )))))))))))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є такий паспорт. Від верстата зі своїм оригінальним фартуком. Були модифікації з фартуком і коробкою подач уніфікованими ( 16Б20 ) і були зі своїми.

16Б25ПСп - станок токарно-винторезный.djvu

Ще такий:

 

ПС: 16Б16 домашні відмовили продавати, розуміючи, що відразу як минує криза, буду шукати такий же...

ФТ11.djvu

 

Спробував завантажити в файли - щось не виходить ... помилка без опису. Було ще декілька файлів, якщо знайду, завантажу в цю тему.

Змінено користувачем Богдан7
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, MarkUA написав:

Так, по ФТ або моєму 16Б25Псп інформації не багато. Навіть повний паспорт не знайшов, тільки перелік комплектуючих та електросхему, яка мені взагалі ні до чого, бо продавець поставив москальський контроллер. Одна платка та пару трансформаторів у шафі - все, зоч полички для заначки роби )))))))))))))

 Тому і схиляюся до того щоб була  рідна схема , допустимо завта крякне той москальський контролер і що робити ? Вихід тільки один коробку в утиль  і частотник! В моєму все рідне  і якщо  щось і відмове то воно ремонтнопригодне  ,а комплектуючі копійки коштують , станок простояв 20р і все  запустилося !  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

3.5 кв як на мене маловато , в основному точу ф 80 ст 45 оберти 640 подача 0.34 4 мм на сторону

1. Це мало, нашвидкоруч прикинув - потрібно 6.4 кВт для низьковуглецевих сталей.

2. В першу чергу дивіться скільки потужності ви можете відібрати з мережі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, SFT написав:

1. Це мало, нашвидкоруч прикинув - потрібно 6.4 кВт для низьковуглецевих сталей.

2. В першу чергу дивіться скільки потужності ви можете відібрати з мережі.

5.5 кв буду ставити , ввідний 50А

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, olkogr написав:

А для чого там плата контролера? В мене зроблено на кількох релюхах.

Покажіть як реалізовано  думаю буде багатьом цвкаво 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Богдан7 написав:

Було ще декілька файлів, якщо знайду, завантажу в цю тему.

Дякую! Буду вдячний якщо ще є інфа)

Змінено користувачем MarkUA
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Ruslan Oleksiyovuch написав:

 Тому і схиляюся до того щоб була  рідна схема , допустимо завта крякне той москальський контролер і що робити ? Вихід тільки один коробку в утиль  і частотник! В моєму все рідне  і якщо  щось і відмове то воно ремонтнопригодне  ,а комплектуючі копійки коштують , станок простояв 20р і все  запустилося !  

Ну що робити? Варіанта 3 тоді:

1) зібрати шось на кшталт рідної схеми, але, бажано, із сучасних комплектуючих.

2) зробити те саме на Arduino, це взагалі зовсім не складно, декілька кнопок перемикання швидкостей та потрібна комбінація які муфти треба ввімкнути. Прошивка там - рівень студента курсового проекту. По часу більше плату малювати та робити. Але це самий нормальний варіант. Та і ломатися там нічому, якщо все нормально зроблено.

3) Частотник.

 

Доречі. У москальського контроллера є мінус - якщо коротке у муфті, то вилітає симістор. Вони я так розумію про запобіжники не чули.... )))))))))

То в мене проблема з муфтою тормоза, і там на платі паяно/перепаяно та продавець казав за це. З цим ще не розбирався, це буде напевно останне, чим по верстату займатися, бо сама легка частина.

 

Змінено користувачем MarkUA
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Ruslan Oleksiyovuch написав:

5.5 кв буду ставити , ввідний 50А

Тобто живлення буде від 1 фази? Доречі дуже цікаво, як вийде.

Руслан, а що з майстернею? Є якийсь прогресс із будівництвом, чи до зими не встигли стіни?

Я в своїй зараз 3 фази роблю, на днях зкину фото у свою тему, заходьте "на вогник світла": https://chipmaker.com.ua/index.php?/topic/20588-16б25псп-або-фт-11-новий-рівень-майстерні/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, MarkUA написав:

Тобто живлення буде від 1 фази? Доречі дуже цікаво, як вийде.

Руслан, а що з майстернею? Є якийсь прогресс із будівництвом, чи до зими не встигли стіни?

Я в своїй зараз 3 фази роблю, на днях зкину фото у свою тему, заходьте "на вогник світла": https://chipmaker.com.ua/index.php?/topic/20588-16б25псп-або-фт-11-новий-рівень-майстерні/

Маю повноцінні 3ф ввід 50а  , майстарня момалу будується ,зараз поштукатурені стіни 1шого етажа, закінчую з опаленням , буду далі крани ставити 

20230307_090744.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, MarkUA написав:

2) зробити те саме на Arduino, це взагалі зовсім не складно, декілька кнопок перемикання швидкостей та потрібна комбінація які муфти треба ввімкнути. Прошивка там - рівень студента курсового проекту. По часу більше плату малювати та робити. Але це самий нормальний варіант. Та і ломатися там нічому, якщо все нормально зроблено.

 

Я робитиму собі керування на сіменс лого (як варіант для тих хто не хоче з Arduino бавитись), силова схема аналогічна рідній.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, mycolaevich написав:

Я робитиму собі керування на сіменс лого (як варіант для тих хто не хоче з Arduino бавитись), силова схема аналогічна рідній.

Робіть це так щоб потім можна було щей продати   робочий варіант , не забувайте про форсаж муфти та гальма 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чесно кажучи не думав що воно таке коняче !!! Приїхав мені сьогодні люнет нерухомий до фт 11  38 кг чистої ваги ,  ну люнет до 1к 62 десь в районі 10  кг   , здивований  дуже але довольний , на фото вроді  такий як всі а по факту як на дип 300

20230314_132750.jpg

20230314_132805.jpg

20230314_132808.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, mycolaevich написав:

Я робитиму собі керування на сіменс лого (як варіант для тих хто не хоче з Arduino бавитись), силова схема аналогічна рідній.

Якщо зробите схему публічною то це може багато кому допомогти!

Якщо вирішите виложити - можна на гітхаб наприклад.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А тут ще цікаву штуку випустили:

https://www.arduino.cc/pro/hardware-arduino-opta

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А тут ще цікаву штуку зробили:

https://www.arduino.cc/pro/hardware-arduino-opta

Якщо треба буде переробляти кпп - то напевно подивлюся і цей варіант.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку