San1084

Вибір 675 чи 676 фрезерний

7 повідомлень у цій темі

Всім доброго здоров'я. Хочу придбати собі фрезерний 675 чи 676. Підскажіть яка різниця між ними? І що краще обрати? Буду дуже вдячний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Основна різниця в габаритах, як самих верстатів, так і можливих обробляємих деталей. 75 значно меньший, ніж 76. В мене 676й. Але, якби зараз стояв вибір, що брати, то дивився-би як мінімум на 6Т80Ш - габарити не дуже більші, ніж в 676, але можливостей більше, і ергономіка вдобніше. І вже з ISO, а не з морзе.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую. В меге НГФ))). І під конус морзе є фрези, росточна голова, цангові патрони і т.д. тільки км3((( Але це все можливо докупити під км 4. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В свій час теж хотів 675-676 але подивлявся на 6т80ш.

З 675-676 теж не все просто там різні заводи виробники і вони відрізняються, багато читав про них.

По 6т80ш відлякувала ціна. Але в порівнянні цих станків 6т80ш значно виграе.

Так сталося що придбав 6т80ш і тільки потім зрозумів що не даром він дорожчий, хоча хороший 675 не на багато дешевше. Вдаватися до опису чим 6т80ш кращий не буду все це можна перечитати в інтернеті, там сутева різниця.

Що до ISO І КМ 3-4, зрозуміло що ISO краще. А перехідники з ISO40 на КМ ніхто не відміняв.

В самого також є НГФ тому вся оснастка з км3 без проблем може використовуатись на 6т80ш.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все від портеб.... Якщо потрібно часто змінювати інстумент - то треба брати з ISO40 і без варіантів.... Іноді я просто мучусь з КМ-4 в цьому плані.... Якщо робота хобійка/інструменталка і можна обігрувати ситуацію цанговим патроном з ER-32, для більшості робіт, то 676 досить не поганий варіант....

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді. Мені вистачить і 676. У нас в барахолці стоїть Комунарас. Все одно всі станки я повністю перебераю. Не бачу сенсу переплачувать 10-15 тис за намальовані губи. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, San1084 написав:

Дякую за відповіді. Мені вистачить і 676.

Бажаю успіху, довівши 676 до ладу він порадуе.

Думаю все у Вас вийде бо е ціль.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку