Дядя_Уеф

Як найрозумніше завершити власну справу, і при тому не вітдати на розграбування, а перетворити у ресурси для спокіної зустрічи зі смертью.

100 повідомлень у цій темі

, IMP написав:

це питання вже буде більше хвилювати ваших рідних.

Воно їх не цікавило ніколи, і чим далі тим меньше. Ніхто з них навіть не знає, де це розташовано, та на яких засадах. Якщо їм завтра скажуть, що я помер, вони і не будуть цікавитися цим майном, навіть квартири не заморочаться на себе зареєструвати. Усе ментам дістанеться з часом, якщо я сам не упораюся з цим. І я не перебільшую повірте. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Serbond написав:

продать(передать) бизнес так, что бы он продолжал приносить прибыль изначально не выполнимое задание

По моему это истина. Если этого не удалось немцу из Америки , хазяину бывшему Андрея Кушнирюка. То уж тут в Украине такого просто не может быть.Как говорил один мой мудрый знакомый:"Беда этой страны, что в ней собственность почти никогда не переходит от одного человека к другому законным путем".А второй, профессиональный адвокат, на мой вопрос, как бы мне так офрмить документы, что бы меня любой негодяй в фуражке не грабил, ответил:" Есть Саша один способ - эммиграция." 

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

Воно їх не цікавило ніколи, і чим далі тим меньше. Ніхто з них навіть не знає, де це розташовано, та на яких засадах. Якщо їм завтра скажуть, що я помер, вони і не будуть цікавитися цим майном, навіть квартири не заморочаться на себе зареєструвати. Усе ментам дістанеться з часом, якщо я сам не упораюся з цим. І я не перебільшую повірте. 

 

(( Безрадісна тема.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

(( Безрадісна тема.

Ну коли дитина народилася , то це радісна подія. Коли людина померла, то якось зазвичай сумно рідним. Правда я чув, що у Африці радіють тому. Так само і з власною справою, я так вважаю. Коли її розпочинають то якось це усе повинно радувати, ну а коли завершують, то теж сумно. Але це дві іпостасі одного процессу життя. Усе що народжується повинно померти. Так тоді треба, коли народжуєш власну справу не забути подумати, як ти її будеш знешкоджувати. Бо вона ж твоя. Звісно що її може знешкодити щось інше, або хтось інший,але це треба йому стати потрібним. Це буде звісно трагедія, і це я роздивлятися не буду.. А от як самому, з розумом, знищувати свою справу? Оце мене і цікавить.. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Дядя_Уеф написав:

Ну коли дитина народилася , то це радісна подія. Коли людина померла, то якось зазвичай сумно рідним. Правда я чув, що у Африці радіють тому. Так само і з власною справою, я так вважаю. Коли її розпочинають то якось це усе повинно радувати, ну а коли завершують, то теж сумно. Але це дві іпостасі одного процессу життя. Усе що народжується повинно померти. Так тоді треба, коли народжуєш власну справу не забути подумати, як ти її будеш знешкоджувати. Бо вона ж твоя. Звісно що її може знешкодити щось інше, або хтось інший,але це треба йому стати потрібним. Це буде звісно трагедія, і це я роздивлятися не буду.. А от як самому, з розумом, знищувати свою справу? Оце мене і цікавить.. 

Мені здається,що є помилка у підході.Справа,яка колись почалася,особливо багато років тому,повинна була принести свої плоди.Тобто якесь нерухоме майно,рахунок в банку,шматок золота,або маленьку купу діамантів.І все це із задоволенням приймуть діти та рідні,коли прийде час.А якщо справа усього життя не принесла нічого,крім самої справи,то навіщо вона дітям? Щоб вони займалися нею теж все життя і не мали чого передати онукам? Так можливо вони будуть мати свою власну справу,яка принесе їм більше користі та задоволення на протязі життя...Навіщо переносити на дітей свої невдачі та помилки?

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Alexander888 написав:

Справа,яка колись почалася,особливо багато років тому,повинна була принести свої плоди.Тобто якесь нерухоме майно,рахунок в банку,шматок золота,або маленьку купу діамантів.І все це із задоволенням приймуть діти та рідні,коли прийде час.А якщо справа усього життя не принесла нічого,крім самої справи,то навіщо вона дітям? Щоб вони займалися нею теж все життя і не мали чого передати онукам? Так можливо вони будуть мати свою власну справу,яка принесе їм більше користі та задоволення на протязі життя...Навіщо переносити на дітей свої невдачі та помилки?

 

Діти, нажаль, не завжди знають як краще ((

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Діти, нажаль, не завжди знають як краще ((

Дітям треба пропонувати можливі варіанти,але не примушувати їх виконувати свої нездійснені мрії.Я ж кажу,що діти навряд чи відмовляться від грошей,за які вони зможуть побудувати свій бізнес,своє життя. Так що треба розраховувати на те,що твоя справа тільки твоя. Це ж стосується виликих будинків,які будують іноді,розраховуючи,що там разом буде жити велика родина,з дітьми та онуками.А потім залишаються чоловік з жінкою вдвох в будинку площею 300-1000 кв.м. Знаю декілько таких. І не тому,що посварилися,ні.Просто зустрічатись на свята та вихідні це ОК,а жити разом-ні.

Змінено користувачем Alexander888
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, Alexander888 написав:

Тобто якесь нерухоме майно,рахунок в банку,шматок золота,або маленьку купу діамантів.

Ну я припустим і сам не знаю що робити із діамантами, шо б голову не вітбили та діаманти не забрали. І що мої нащадки зможуть з ними поратися адекватно, дуже сумніваюся. Але суть справи у тому, що для того, щоб це все про що ви пишете з"явилося наприкінці, то треба щоб це було частиною стратегії. Народження структури, і її приспання, або пререродження для нового життя. Ну і там десь повиннобути заплановано те, про що ви написали. Але я, пробачте про це зпочатку не думав. А думав тільки щоб родина вижила. Ну от вона вижила, а як розумно позбутися того, чому далі жити не потрібно ? Якісь кроки роблю,але дуже повільно виходить і без доходу майже.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

Ну я припустим і сам не знаю що робити із діамантами

 

Треба в експерта по діамантам запитати )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Треба в експерта по діамантам запитати )))

вони є на форумі?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Дядя_Уеф написав:

вони є на форумі?

 

Впевнений, що є. Доречі, ви ще в Германії?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, softm написав:

Доречі, ви ще в Германії?

А де б мені бути?Хто собак гулятиме тричі на день?

До речі заведення майстерні для праці, чимось нагадує заведення тварин.

Так само коли береш до себе тваринку, то як правило не думаєш, шо будеш робити коли вона важко захворіє, або просто від старісті почне втрачати можливості їсти, ходити, справно відправляти куди потрібно свої потреби і т.ін.

А також невідомо, хто раніше це перестане мати мождивість робити, ти сам, чи твоя тваринка?

І про те що як правило тобі прийдеться вбити твого улюбленьця, мало хто думає перед тим як когось приручити.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Brobdingnagian написав:

Единственный вариант - продать оборудование, деньги разбросать

Начал вашу рекомендацию воплощать в жизнь. Время собирать камни прошло, начал разбрасывать. Пока получается. За пол года уничтожил процентов двадцать. Считаю, что не так уж и плохо. Причем не на лом, а в 30-50 раз дороже. Удается и нерабочее, под восстановление покатать по Украине. Так что жизнь не затухла пока в неньці. Я рад этому.

        Форум помогает тоже, хотя через форум идет только если до 10 кГр. Но и на том спасибо.Мне бы ликвидировать побыстрее то что в арендованном помещении стоит, да договор расторгнуть. А то сосет кровушку.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

А як діяти нам в Україні, коли ти вже вирішив шабашити назавжди?

Зараз в Україні продати чи купити бізнес не може ні будка кури-гриль на ринку, ні мережа заправок. Не той час і трохи не та країна. В нас коли продається бізнес, то в 90% покупець розуміє, що тому бізнесу дихати лишилось не довго. Ніхто не продає курку, що несе золоті яйця. В вашому випадку потрібно задати собі питання чи ви хочете цим займатися в принципі, чи настільки перегоріли що вже не можете на те залізяччя дивитись.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Дядя_Уеф написав:

Форум помогает тоже, хотя через форум идет только если до 10 кГр. 

Ой вей - шара любит стойких . Держитесь , успехов Вам и главное не унывать!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас (к сожалению) неправильное понимание слова "ликвидировать".

99% сразу скажут - уничтожить. И автор темы так же рассуждает.

А на самом деле - "сделать ликвидным", т.е. продаваемым и покупаемым.

Ясно, что продать на чермет по 4 грн/кг много ума не надо. Но можно же и не только так?

У меня вот теща - уже эксперт по олх, такой хлам за такие деньги уходит, что я диву даюсь просто...

Успеть вовремя продать ненужное - тоже надо уметь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 годин тому, Magister_Lex написав:

И автор темы так же рассуждает.

Если бы я так считал, то не спрашивал бы тут мнений. Я как раз и спрошиваю как сделаться самозанятому небольшому предприятию в Украине  ликвидным ? Как мерять ликвидность и в чем ее измерять? Какими методами повышать ликвидность? 

Метод вашей тещи это единственное, что мне подсказали. Он работает, но я чувствую, что есть еще какие то способы повышать ликвидность?

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

как сделаться самозанятому небольшому предприятию в Украине  ликвидным ? Как мерять ликвидность и в чем ее измерять? Какими методами повышать ликвидность? 

По этим темам люди диссертации пишут,многие ученые-экономисты над этим работают.А вы хотите услышать ответ на форуме. Ну,раз хотите,выскажу свое мнение.Прежде,чем в Украине предприятия станут ликвидными,должна закончиться война нашей победой и подняться экономика.До тех пор никто деньги ни во что вкладывать не будет.Либо Ваше предприятие должно начать выпускать продукцию для фронта и под гарантии оплаты государством.Это по первому вопросу.

По второму-ликвидность измеряется степенью эксклюзивности оборудования либо производимой продукции.

По третьему вопросу-повышать ликвидность можно как раз повышая эксклюзивность.

Просто металлообрабатывающие станки можно купить в любой момент.А если к ним есть узкоспециализированный персонал,который производит редкую продукцию,на которую есть стабильный спрос,то вот тогда это предприятие стОит денег.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Продавав своє обладнання теж не дешево місяць , два назад , приїхали хлопці які розвиваються, поторгувалися трохи але купили . Зараз самий час купувати , війна закінчиться і піде підняття . До речі своє продав а купив інше 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, stan написав:

До речі своє продав а купив інше 

То це вже бізнес, в не ліквідація. Поздоровяю!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, Alexander888 написав:

По второму-ликвидность измеряется степенью эксклюзивности оборудования либо производимой продукции.

Так а в каких единицах измеряется ликвидность? И есть ли кретерий ликвидности, как в газовой динамике? Например Прандтля или Нусельда. Еси есть, то какая формула?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Дядя_Уеф написав:

Так а в каких единицах измеряется ликвидность? И есть ли кретерий ликвидности, как в газовой динамике? Например Прандтля или Нусельда. Еси есть, то какая формула?

Прошу прощения,у меня не экономическое образование,а техническое,поэтому настолько глубоких знаний нет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Дядя_Уеф Це час, за який ви можете змінювати вид своїх активів за найменших втрат. Найбільшу ліквідність мають самі гроші. Найменшу - нерухомість чи якісь специфічні колекційні речі. У будь-який час продається і купується будь-що, це завжди лишень питання ціни і очікувань сторін.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Гаврилів Василь написав:

Найбільшу ліквідність мають самі гроші. Найменшу - нерухомість чи якісь специфічні колекційні речі.

Тоді можна допустити, що ліквідність можна вимірювати у відсотках. 100% -це ліквідність грошей (це коли підприємство тільки починається, коли в нього нічого немає окрім грошей інвесторів), тоді ліквідність підприємства дорівньує 100%. Але прибутка немає з того..Далі ті гроші перетворюються на малоліквідні речі, які повинні приносити прибуток.Можно зробити припущення, шо чим меньша ліквідність підприємства, тим більший , по відношенню до початкових грошей, прибуток воно може створювати. Прощу зауважень на це припущення.

І ще запитання. Якщо гроші це 100% ліквідності, то що має нульову ліквідність?

 

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин тому, Дядя_Уеф написав:

То це вже бізнес, в не ліквідація. Поздоровяю!

Було продано те що не потрібно а куплено що треба . Зараз заробити на продажі ссср обладнання важко 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку