LeonCNC

Підкиньте ідей і креслень корисних речей для майстерні і ЗСУ

12 повідомлень у цій темі

Привіт Всім! Був активним читачем форуму а тепер вирішив стати і користувачем.

Давно працюю на одній приватній фірмі фрезерувальником, останніх півроку й оператором фрезерного чпк верстату, сам креслю модель, сам програми пишу, вже всі основні деталі  для внутрішніх потреб є освоєні мною для виробництва. Останній місяць компа в руки не брав для програмування, хіба як подивитись як ми товчемо оркорусню, що мені зара замінює відео ХХХ)))) Чую жи мозги без нової роботи починають ржавіти, та й деталі які робив до того доволі однотипні... Пробував сам шукати якісь креслення, ідеї, щоб створити 3d модель, а потім і по ній програму но скоро зрозумів шо це трохи нераціонально в такий час страдати хірнею. Треба вміти зробити шось корисне і окрім скидання грошей волонтерам, треба навчитись нового щоб зробити щось корисне і руцями. Сам нічого не придумав, серед знайомих волонтерів немає таких таких які б займались не закупками а робленням чи ремонтом чогось...

От і вирішив просити шановне чіпмейкерське паньство, щоб ви підкинули ідей, креслень речей які можуть стати в нагоді для потреб ЗСУ, чи в крайньому випадку в домашнім господарстві.

Якщо серед креслень будь деталі які відповідатимуть наступним технічним умовам, то можливо зроблю тестову деталь, благо я маю трохи власного матеріалу, а результати покажу в цій темі.

ТУ

1) Матеріал деталі - дюраль;

2) макс розмір заготовки 200Х200х60мм

 

Ви спитаєте, яка з цього всього користь для України, адже я зараз не зможу робити деталей потоком? Дам наступну відповідь, я маленький гвинтик системи який старається сам нарізати на собі більше різьби, щоб краще тримати! сьогодні навчусь віртуально, і як треба то зможу реально.

 

Повторюсь, наразі змоги робити деталі немає, станок завантажений роботою, комп, комп вільний ну і я по вечорах, як буде вікно і як креслення співпадатиме з габаритами мого власного матеріалу, то зроблю для перевірки самого себе. 

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Смотри, есть следующие варианты:

1) пообщаться с тем кто непосредственно воюет, они сами знают что из спецмоментов им нужны. Например Cop511 если из форумчан. Ему нужны были недавно спецкорпуса для элементов питания и спецразьемы. 

 

2) установить связь с конкретными реальными волонтерами например https://t.me/dronesanddudes (занимаются ремонтом дронов) им иногда какая то спецмелочевка нужна.

 

это как пример, а так много народа носится ищет где какую то хитрую хрень сделать, типа переходника на окуляр прицела под какую-то камеру (матрицу). Добавиться в разные группы и смотреть кто реальный пацан и кому можно помогать, а кто так, чисто пыль поднимает.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

маю цікаву та не складу задумку по гранатомету для АК та інших. використовуються радянські гранати ..,ргд та ф-1 . також можна використовувати 60мм міни та вог17. там все до волі просто. сировина -відходи труб та бляхи

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@praktik64 товарищ майор, перелогиньтесь.

Змінено користувачем Гаврилів Василь
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, praktik64 написав:

маю цікаву та не складу задумку по гранатомету для АК та інших. використовуються радянські гранати ..,ргд та ф-1 . також можна використовувати 60мм міни та вог17. там все до волі просто. сировина -відходи труб та бляхи

НЕ, не, до зброяки я пхатись не хочу. І не збройних проектів ціла купа є, просто я шукати не люблю-не вмію)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, LeonCNC написав:

І не збройних проектів ціла купа є, просто я шукати не люблю-не вмію

Масово потрібні скоби для скріплення колод при будівництві, лопатки на перфоратор, щоб рубати твердий грунт при будівництві укріплень, кайла, з настанням холодів потрібно буде багато опалювальних пічок. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пічки скоро стануть дуже актуальними, але це Ваш формат, їх роблять без ЧПУ, лише болгаркою та зварювальним апаратом: https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/278131170_5199786913375702_6447652947179905926_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=9udkDRSbT_EAX_3CDKo&tn=JTQgdhvq7EYI5vcg&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=00_AT9FmErFIq3YEkGVIBy-Nh2MjZ3xli-i5VYnLUYm9yFipg&oe=63090487 

А взагалі, армія повинна обходитись без волонтерів - держава зобов'язана забезпечувати її усім необхідним. Якщо волонтери допомагають армії, значить - чиновники вкрали гроші держава не справилась. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Jason_dinAlt написав:

волонтери допомагають армії, значить

усякий дріб'язок типу  скоб, масксіток та інших ""цвяхів і шурупів"" можемо і Державі допомогти. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо знайшов би свою нішу і свого споживача як в ЗСУ, так і серед цивільних, нагрівач такого типу (  стара, добра керосинка), працює на гасові і солярці, теплова потужність близько 2 кВт,витрата палива -близько 200 грамів/годину. Майже не смердить, можна використовувати як для обігріву, так і для готування їжі. Конструкція проста і допускає безліч варіацій як по матеріалам,так і по розмірам і формам, головне зберегти пропорції, не обов'язково лити з силуміну - піде і  штампована бляха .

other-goods-for-home-kerosynka-kerogaz-prymus-yz-sssr__96979159m.jpg

завантаження.jpg

Змінено користувачем Куляста_Блискавка
граматика, доповнення
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шановні, прімуси, пальники, пічки це все добре, но в мене не бляхарська майстерня, я чітко в першім пості все описав, що працюю на чпк фрезерному верстаті, шукаю креслення різних корисних речей чи для майстерні, чи для можливих потреб наших ЗСУ. Шукаю ці креслення щоб вчитись по них робити 3d модель, а по ній і готову програму обробки.

Змінено користувачем Куляста_Блискавка
пояснення, доповнення
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Jason_dinAlt написав:

 

А взагалі, армія повинна обходитись без волонтерів - держава зобов'язана забезпечувати її усім необхідним. Якщо волонтери допомагають армії, значить - чиновники вкрали гроші держава не справилась. 

Ага... ми ж 30 років будували в арміі логістику! Армія це бюрократія з високими сходами!

А волонтер вільна людина, не потрібно ні в кого питать дозвіл, чи чекати наказу, чи підтвердження! Бистренько достав, одвіз, всім добре...

Волонтери бляха супутника купили!!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, LeonCNC написав:

Шановні, прімуси, пальники, пічки це все добре, но в мене не бляхарська майстерня, я чітко в першім пості все описав, що працюю на чпк фрезерному верстаті, шукаю креслення різних корисних речей чи для майстерні, чи для можливих потреб наших ЗСУ. Шукаю ці креслення щоб вчитись по них робити 3d модель, а по ній і готову програму обробки.

Я роблю сожки різні планки вівера на Ак47 Ак74 Акс Рпк ПК  Аксу планки на СВД кріплення сожки і багато різного але це все до зброї, різні перехідники до мін, а багато багато іншого 

Глушники з тетану і стальні.

Якщо чесно або допомагати до зброї робити Аксесуари або нічого не робити. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку