Санёк.

Справи садові

13 повідомлень у цій темі

Живу біля Харкова. Два роки тому придбав саджанець персику у Одеському питомнику. Персик замерз.

Рік тому купив вже у Бахмуті-замерз.

Оце везу додому вже "місцеві" саджанці-харківські. Колега по роботі приніс.

Ну, якщо і цей замерзне-то я вже не знаю. :|

У кого які садові надбання та поради? Чи утеплюєте персик, виноград, тощо?

IMG_20220907_173359.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Павлоград - персики растут и плодоносят. Как Вы определили, что замерз(последние 5 лет теплые зимы)?  Может другие причины гибели. Вообще-то тут больше за железо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У батьків в черкаській обл персики вже років 20. Виростають з кісточок. Ні персики ні виноград батьки не утеплюють. При мені пережили коли було мінус 18. Паростки персіків, що дали знайомі, мабуть такі самі. 

Трохи раніше взимку при сильному вітрі деякі вимерзали. Садити на південь від будинків, це вже якийсь захист від північних вітрів. 

Багато інформації на форумі '' Строим Дом ''. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

За персик не скажу, а виноград ми завжди на зиму закривали, і той, що  типу "неукривний", і привезений із півдня. Дача в чернігівській області. Але ми його не закопуємо, як вчать старі книжки, а кладемо на землю, трохи придавлюємо декількома важкенькими дрючками, і щільно укриваємо стовбурами соняшника, вони дуже гарно утеплюють. Виходить класно, ні разу не підмерзав.

Тількі ні в якому разі не можна укривати кукурудзою. Вона замокає, лоза під нею пліснявіє, та ще і миші заводяться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Посадив.

Завтра в п'ять на роботу,  вони самі не посадяться. )))

Ямки були викопані від учора, вдобрені, лійка з водою чекала.

Ці персики стали для мене ідеєю фікс ))

IMG_20220907_205033.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, bykreev написав:

Павлоград - персики растут и плодоносят. Как Вы определили, что замерз(последние 5 лет теплые зимы)? 

Они просто засыхали. Весной не пускали листков. Я их уже и не трогал, думал, корни, может, там живы. Нифига. По году простояли, сухие патычки в итоге.

, bykreev написав:

Вообще-то тут больше за железо.

Раздел соответствующий-побутове. Почему бы не обговорить?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Сергій Лавріненко написав:

Садити на південь від будинків, це вже якийсь захист від північних вітрів. 

 

В мене будинок виходить фасадом на південь на вулицю. Посадити з півдня я не можу, хіба що за двором.

Розумію, що у дворі, який закриває з півдня будинок-саджати південні рослини так собі ідея, але після двох поразок зупинитися вже не можу.

 

, Filosof написав:

За персик не скажу, а виноград ми завжди на зиму закривали, і той, що  типу "неукривний", і привезений із півдня. Дача в чернігівській області. Але ми його не закопуємо, як вчать старі книжки, а кладемо на землю, трохи придавлюємо декількома важкенькими дрючками, і щільно укриваємо стовбурами соняшника, вони дуже гарно утеплюють. Виходить класно, ні разу не підмерзав.

Тількі ні в якому разі не можна укривати кукурудзою. Вона замокає, лоза під нею пліснявіє, та ще і миші заводяться.

В мене "неукривний" Ізабелла не боїться ніяких зим.

А от молоді паростки укривного білого-ні. Не укрив колись-50 мм над землею вижило стебла, остальне-замерзло. 

І да, я зазвичай прикидую землею.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Залишилися корінці від підрізки корньової системи-залив їх поки що водою. 

Буду вихідний-посаджу у горщики-і на підвіконня.

IMG_20220907_211009.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Раздел соответствующий-побутове. Почему бы не обговорить? В этой теме здесь мало активных в теме сад, пока.. Из десяти саженцев 1-2 погибают (15 лет практики_)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, bykreev написав:

Раздел соответствующий-побутове. Почему бы не обговорить? В этой теме здесь мало активных в теме сад, пока.. Из десяти саженцев 1-2 погибают (15 лет практики_)

По поводу гибели саженцев, кроме персиков-меня очень удивила черника. 

Это дичалая голубика (грубо говоря). Так вот. Дядько на 0л* торгует кустиками, в лесу их Житомирском выкапывает. 

Заказал, в общем, я. 

Пришли 10 кустиков, посадил. Рядом с голубикой.удивлению моему не было предела, когда какая-то падла, вероятно, жуки, сгрызли всю чернику за две недели под корень. Почище колорадов на картошке. Просто уничтожили. А голубика-в полуметре-хоть бы что...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години тому, Санёк. написав:

Живу біля Харкова. Два роки тому придбав саджанець персику у Одеському питомнику. Персик замерз.

Рік тому купив вже у Бахмуті-замерз.

Оце везу додому вже "місцеві" саджанці-харківські. Колега по роботі приніс.

Ну, якщо і цей замерзне-то я вже не знаю. :|

У кого які садові надбання та поради? Чи утеплюєте персик, виноград, тощо?

IMG_20220907_173359.jpg

може бути що на "протязі" садите.. в мене таке було з мигдалем... поки не переніс у затишне місце.. нічого не допомагало.. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А які у Вашого мигдаля врожаї? Він, начебто парою повинен рости? Хлопчаче дерево опиляє жіноче. Інакше горіхів не відать. 

Чи він самоопиляємий?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в мене декоративний... 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку