Olexy

Пайка різців газовым пальником(з балончику)

6 повідомлень у цій темі

Всім вітання, маю на господарці пальник varta під дихлофосні балони,  щось накшталт тої що на фото.114182-3.jpg

Вже не в перше паяю єю різці латунню але то секс. Бачив на ютубі відео де чудак в отвори подавав кисень і температура дуже замітно підіймалась. купувати кисневий балон заради того щоб раз на місяць щось попаяти, то ідіотизм як на мене. 

Питання, а що буде якщо наприклад додавати трохи водню, наче його температура горіння 2300градусів. і отримати не складно》беремо їдкий натрій(крот для раковин) і шматочок алюмінію, накриваємо капроновою кришкою і через шланг медичної крапельниці  подаєм до пальника. можливо хтось єксперементував, або має ідеї.

Змінено користувачем Olexy
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Olexy написав:

беремо їдкий натрій(крот для раковин)

Не треба сексу з кротами ядучою хімією. Все набагато простіше -  купуємо МАПП газ у літрових ( або МАФ у великих пропанових  балонах) і забуваємо кошмар з кротами і іншою гидотою. 

..Горілку п'ють, а пальником паяють.

Змінено користувачем Куляста_Блискавка
доповнення
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Куляста_Блискавка написав:

Не треба сексу з кротами ядучою хімією. Все набагато простіше -  купуємо МАПП газ у літрових ( або МАФ у великих пропанових  балонах) і забуваємо кошмар з кротами і іншою гидотою. 

..Горілку п'ють, а пальником паяють.

Згоден, кацапня іноді гризе. 

 

Подивився трохи ціни, мене трохи жаба душить 2000грн віддати аби раз на місяць два запаяти різьця.

Я тим пальником булерьян розпалюю, мені два балони на опалювальний сезон вистачає.

Якщо  боїтеся лугів(кацапською - щелоч)-тверде мило в руки не беріть, оскільки в твердому миловарінні використовують саме їдкий натрій.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Які саме різці маєте паяти?

Якщо невеликі відрізні та розточні (а то найпотрібніші, бо прохідні легше купити, ніж паяти), то є сенс забути про газ, кисень та інше, а використати апарат контактного зварювання. Перевірено, працює. В Києві можу дати попаяти, скільки потрібно.

Робиться зі старого трансформатора мікрохвильової пічки, або іншого, аби лише магніт був чималий, та місце для двох витків вторинної обмотки.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То зробіть електролізер, кисень в пальник, а водень надвір в атмосферу. Хоча я теж топлю за контактну зварку, сильно розширить можливості майстерні.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, 4post написав:

Які саме різці маєте паяти?

Якщо невеликі відрізні та розточні (а то найпотрібніші, бо прохідні легше купити, ніж паяти), то є сенс забути про газ, кисень та інше, а використати апарат контактного зварювання. Перевірено, працює. В Києві можу дати попаяти, скільки потрібно.

Робиться зі старого трансформатора мікрохвильової пічки, або іншого, аби лише магніт був чималий, та місце для двох витків вторинної обмотки.

звичайно паяти невеликі розточні або відрізні, прохідних під пластинки вистачає)).

бачив як контактной зыаркою паяють, прикольно, буду міркувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку