4x4

3Л722 - чи потрібен шаговий двигун для тормозу прискоренної подачі?

13 повідомлень у цій темі

Вітаю, питання по плоскошліфу 3Л722.

Мені не потрібен шаговий двигун для мікроподачі (та пов'язана електрика-електроніка у шкафу, який збираю майже з нуля), буду подавати вручну, як ДМ.

Як швидко та безпечно тормозиться бабка при прискореній подачі асинхронним двигуном М12 - коли відсутній в схемі шаговий двигун М14?

Я чув інфу наче шаговий двигун потрібен у схемі для цього, підкажіть хто викидував шаговик з схеми, як у вас тормозиться бабка на прискореній, дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4x4 написав:

Вітаю, питання по плоскошліфу 3Л722.

Мені не потрібен шаговий двигун для мікроподачі (та пов'язана електрика-електроніка у шкафу, який збираю майже з нуля), буду подавати вручну, як ДМ.

Як швидко та безпечно тормозиться бабка при прискореній подачі асинхронним двигуном М12 - коли відсутній в схемі шаговий двигун М14?

Я чув інфу наче шаговий двигун потрібен у схемі для цього, підкажіть хто викидував шаговик з схеми, як у вас тормозиться бабка на прискореній, дякую.

схему кінематики додайте, так буде простіше говорити про щось

в кожного в майстерні 722га стоїть правда :)

 

 

spr_3l722_kin.jpg

Змінено користувачем voronin_10
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене там нема нічого і норм. А от в колег інерція шалена, десь 8мм після вимкнення тумблера. Будуть ставити замість шаговика примітивну фрикційну муфту, буде трохи важче мотору швидких, але то дурниця.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А динамічне гальмування?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, voronin_10 написав:

схему кінематики додайте

схема на всіх 3Л722* 1986-1990 одна та ж сама (не в курсі за 3Д722), через ШВП - шаговий на мікроподачу, асинхроник на прискорену.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

А динамічне гальмування?

Трансом через реле як на Їжах (итв, итвм)?

Змінено користувачем 4x4
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ставте динамічне гальмо і не будете мати проблем, також не забувайте якщо викинути двигун то і сама по собі інерція буде менша так  як одним ротором буде менше. Той кроковий двигуш дає не  тільки дає мікро та автоподачу, а також дає другу ускорену, так звану "турбо" подачу)) Якщо хочите щоб все було як з заводу ставте частотник і всі ці проблеми відпадуть

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Любая ось с ШВП может падать при уменьшении момента удержания. На станках с ШВП в вертикальной оси на моторе применяют тормоз. В данной шлифовке удерживает дополнительно видимо редуктор привода ускоренного (если он червячный удержит точно без шаговика), в каждом станке момент может быть разный, у кого-то может сползать, вибрация помогает...Любая ось с ШВП может падать при уменьшении момента удержания. На станках с ШВП в вертикальной оси на моторе применяют тормоз. В данной шлифовке удерживает дополнительно видимо редуктор привода ускоренного, в каждом станке момент может быть разный, у кого-то может сползать, вибрация помогает...  В червячных редукторах с малым передаточным, эффект самоторможения может быть не 100%.

В схеме безопасности при обрыве тока плиты станок должен остановить стол  поднимая как можно быстрее  камень, это самое главное чтобы не улетело с модернизацией.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, Дядько Максим написав:

Будуть ставити замість шаговика примітивну фрикційну муфту

А ому не поставити банальне електромагнітне гальмо? По принципу лебідки, включили мотор відпустило, виключили загальмувало, і нічого не буде вибігати.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, WareEDM написав:

В схеме безопасности при обрыве тока плиты станок должен остановить стол  поднимая как можно быстрее  камень, это самое главное чтобы не улетело с модернизацией.

От якраз тут може пригодитися друга швидкість ускореної, але там це наче реалізовано на першій швидкості

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо в вас ще стоїть на верстаті шаговик, і його не вкрали, то простіше  відновить тиристорний. комутатор, стоїть на поворотних дверцятах в правому углу.

взагалі цей шаговик стоїть на тормозі за допомогою двох із четирьох обмоток. при переміщенні бабки даже ручному , без шаговика можливий самоход, він не великий, можливо декілька соток, але при точному шліфуванні це критично.

верхній червячний редуктор  має не велику редукцію, тому від ползучки буде трохи важко вберегтися. можна тормозною електромуфтою, але потрібно городить схему, або підбирать постійну напругу на дві обмотки на  двигун ускореного переміщення,і теж потрібно добавлять електроавтоматику, щоб він весь час стояв на тормозі,а при ускореному переміщенні тормоз вимикався.

правда якщо її неправильно виберете, можливий вихід мотора із строю.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години тому, WareEDM написав:

схеме безопасности при обрыве тока плиты станок должен остановить стол  поднимая как можно быстрее  камень, это самое главное чтобы не улетело с модернизацией.

Я працюю на столі, тої функції не робив взагалі. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

функція аварійного відскоку реалізована на електроавтоматиці в стандартній схемі і відношення до шаговика практично не має ніякого.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку