Х-50

Бесперебійник та 3-D принтер

10 повідомлень у цій темі

Планую зробити 3-д принтер. Але з поточною ситуацією з пеербоями зі світлом без резервного джерела живлення -ніяк. Хтось застосовував бесперебійник для живлення цього пристрою? Можете поділитися досвідом? Чи реально хочаб зберегти можливість додрукувати деталь після відключеня світла?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я ставил упс  на 2 киловатта  для фрезерного чпу по дереву   (брал списанный  с организации)

в  упсах для пк  есть одна особенность не работают  долго от батарей или ценник космос   работа  5-мин  - 40  те что попадались мне 

выход или разбирать и ставить доп систему охлаждения  + наращивать акб  + менять схему зарядки 

иль  ставить обычный  и  после отключения бежать и запускать генератор 

у APC есть моделька  ups smart 750  - н е новая ценник  относительно гуманный есть  возможность подключать внешний акб и  он выдает чистую синусоиду 

есть конечно специализированные на дом и тд но ценник там не гуманный 

или брать обычный преобразователь 12- 220   и  самому крутить авр чтоб перекоммутировать  переключение  - немного дешевле а емкость акб по вашему желанию 

идеально конечно упс по технологии онлаин  но там  но там ценники не гуманные 

   Итог --- У Вас будут ипмульсные источники питания - Вам достаточно простого упса  а вот время работы  - зависит от размера кошелька 

 

 

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я когда-то прикидывал рентабельность покупки УПСа к принтеру. Просто посчитал количество материала, которое могу купить за его цену. Был очень удивлён, и решение о покупке само отпало)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зарядний блок

АКБ 100+а*Г BB

Принтер i3 в мене на 12В

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, softm написав:

Зарядний блок

АКБ 100+а*Г BB

Принтер i3 в мене на 12В

 

А скільки він у Вас споживає по факту? Тут більше питання про те, чи може принте зупинитися планово-завдяки роботі бесперебійника- а потім продовжити друк? Думаю вимикати, якщо напруги немає більше 5-10 хвилин, оскільки таких потужностей акумуляторів не маю...

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До речі- вихопив на звалищі ще до цієї війни такий ось апарат.Виручи він мене просто нереально, не знаю, як додумався придбати його там-за 500 грн, що досить дорого,як для тих місць.  Акуми виявилися живі- більше 10 хвилин комп на них не ганяв-але думаю, що і більше можуть- просто не проводив краш-тесту йому. Що скажете з приводу цього апарату? Може тривало працювати? Виглядає досить потужно- вентилятори та 2 12 вольтових акумулятори всередині.

0-02-05-69af7759c90ad7658e46d312646a3cbfa0a38eec5cc15abcb66256bf3972e902_4ff10a52ddfa5387.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Стоїть LogicPower LP-850. Поки що просто працював на випадок короткочасних перебоїв, щоб не злітав друк. Думаю, якщо без нагрівального столу, то може хвилин 40 витягне.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Х-50 написав:

Тут більше питання про те, чи може принте зупинитися планово-завдяки роботі бесперебійника- а потім продовжити друк

 

якось так.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, Х-50 написав:

Планую зробити 3-д принтер

Так принтер же саморобний? Однак він буде живитися від 12 (24, 48...) вольт. Навіщо йому 220 вольт, а потім знову понижувати напругу?
Перетворення 12 => 220 Вольт складне, дороге і неефективне.

Треба напряму від акумулятора, і весь "УПС", грубо кажучи, зведеться до двох потужних діодів.

А щодо паузи у друку - то думаю з тим немає особливих проблем.

Хоча звісно ж, охолодження моделі і самого принтера, а потім повторний нагрів, якості кінцевому виробу не додасть...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Quercus написав:

охолодження моделі і самого принтера, а потім повторний нагрів, якості кінцевому виробу

 

З абс та петг, може і недійти до виробу, з охолодженням...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку