Леня

Балон+редуктор

17 повідомлень у цій темі

Доброго дня! Є совдеп газовий балон 5л і насадка для нього (редуктор?). Мені не зрозуміло, яким чином там штучка герметизується на штуцері балона? Я думав що якесь кільце стоїть в насадці, але ні. Можливо якась гумка чи пароніт на штуцері має бути? Поясніть, хто шарить, гугл не розуміє мене. Дякую.

IMG_20221024_135443.jpg

image.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Широке гумове кільце має бути зверху на клапані балона, там для нього є канавка. Це старовинний редуктор РДСГ ""Балтика"". Балони з таким клапаном зараз не заправляють. 

Змінено користувачем Куляста_Блискавка
доповнення
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

 

Но кран меняется на стандартный для балонов пропан-бутан

Я этого не приветствую. Когда люди сами выкручивают и садят на краску/клей и т.д. да, конечно, если ты сам поменял, а потом отнес на опрессовку на газовую службу, где это подтвердят доками, то да. Но я не узнавал, походу это денег стоит...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Леня написав:

ты сам поменял, а потом отнес на опрессовку на газовую службу

В балоні реальний тиск 5....8 кг/см, залежно від температури. Підмотати ФУМ стрічку, добряче закрутити, і не годувати алкашів з газової служби. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Когда-то давно сосед по гаражу отдал мне 6 штук таких баллонов . Именно по причине что заправлять их ни где не хотели , а возится ему день было .

Три я роздал , а а остальных трёх поменял краны .

Краны стандартные , газовые . Купил на рынке , нулевые .Менял сам . Садил на фум , тоже купил , был заявленный как газовый .

С тех пор лет 15 пользуюсь переодически . Все нормально , ни где ничего не травит .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Куляста_Блискавка написав:

Підмотати ФУМ стрічку, добряче закрутити, і не годувати алкашів з газової служби. 

Ось з цим і можуть виникнути проблеми. Я колись саме тому й звертався до газовщиків. Вони мають обладнання для затискання корпуса балона аналогічне, як бокові захвати автонавантажувача для погрузки рулонних грузів. За допомогою цих пневматичних захатів затискається корпус балона і ключем з привареним додатковим подовжувачем у вигляді метрової труби легко відкручується та закручується кран, який має конусну різьбу і перетягнути його не можливо. Стрічку ФУМ однозначно варто підмотати.  Сама велика проблема — втримати корпус малого балона при відкручуванні..

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Сама велика проблема — втримати корпус малого балона при відкручуванні.

Стрічковий буксирний трос+міцно вкопаний стовпчик або  товстеньке дерево. Ключ має щільно сидіти на гранях клапана. І ще допоможуть труба довжиною в метр та  пару брудних слівець будь-якою мовою окрім російської, наприклад узбецьке :censored:,""ишек сіктим!!!!!, анансикі!!!"".

Змінено користувачем Куляста_Блискавка
граматика
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, IMP написав:

Сама велика проблема — втримати корпус малого балона при відкручуванні..

Я прихватил баллон сваркой в трёх местах к металлической крышке верстака. Не сам баллон а подставку в низу . Верстак  тяжёлый , массивный , прикручен к стене.

Знакомый который это подсказал - в свое время приваривал к металлической эстокаде которая была у них в кооперативе ,для осмотра машин с низу ,  верстака у него не было , вернее был , но просто покрыт листовым тонким железом . У меня крышка из восмёрки .

Змінено користувачем Cracker
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо есть великі лещата  то зажамаем вентить вних 

а сам балон обмотуем клиновим паском і через ричаг відкручуем 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@серега83 или можно трубу к подставке нижней прихватить. Знаю , так тоже делали .

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я виставляв в клапан гвіздок щоб відчинено було, грів на газу ту частину де вкручене 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, makks написав:

Я виставляв в клапан гвіздок щоб відчинено було, грів на газу ту частину де вкручене 

Я сверлил отверстие .

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 годин тому, Cracker написав:

@серега83 или можно трубу к подставке нижней прихватить. Знаю , так тоже делали .

 

 

было время пока не купил на 12л пользовался подобным   и как вы и предлагаете приваривал к юбке пруток ставил в тиски и откручивал по другому ни как юбка гнулась а вентиль не сорвать   приварил - открутил вентиль установил  современный  там резьба в купленном была конусная 

промазал при установке суриком и даже не уплотнял  - утечек не было 

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Viktor_KVS Так сурик и есть уплотнение . До массового появления фум ленты собственно им газовые вентиля и уплотняли .

10- 12 литров более предпочтительней ,  пятерка маловата для  аварийки , хотя на первое время волне подойдёт , а большой тягать не всегда и  везде удобно . А этот в самый раз. И по габаритам , и по весу .Но сейчас не вменяемых денег за них просят .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Куляста_Блискавка написав:

В балоні реальний тиск 5....8 кг/см, залежно від температури. Підмотати ФУМ стрічку, добряче закрутити, і не годувати алкашів з газової служби. 

В балоны 12 - 14 атмосфер тиску , якщо шо... як будете на АГЗС подивітся на ЕКМ, котрий на арматурі, сільки на ньому буде тиску. В резервуарах від 5 до 7ми, то да.. погодні умови все таке, а ось при заправці реальний тиск показує ЕКМ після насосу. І да.. бувало 15 - 17 атмосфер давить, якщо насос новий.

В мене такой такий балон є, тільки 25 літрів) виворачува цей клапан ( але пришлось балон ніжками прихватувати до стального листа 2х2м.. і викручувати ключом та ломом. Потім силікатний клей, і пакля, і затягувати до всирачки. Там конусна різьба. Дув в балон 20 Атмосфер повітря ( балон розрахований на 25 ) , пінив, норм.. Вже користуюсь років з десять... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Alex_Shine пакля на конусную резьбу не нужна .

И даже противопоказана .

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Cracker написав:

@Alex_Shine пакля на конусную резьбу не нужна .

И даже противопоказана .

 

возможно.... но пользуюсь 5ти литровым, он на пакле , походу еще до моего создания был ))) потому и сам так ввернул вентиль, чуто чуто пакли , резьбу силикатным клеем намазал  и в атаку)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку