Urijperetatko735

Кипить акб від зарядного

10 повідомлень у цій темі

Маю зарядний пристрій  lavita 192204.

Користуюсь ним років 8,але став замічати що акб. 8а.ч та 60а.ч киплять при зарядці.

Коли акумулятори повністю заряджені то на них напруга при зарядці 15.5 вольт,а в мережі 240 вольт.

Але замітив що коли в мережі 220,то більш ніж 14.5 на акб не підіймається напруга.

Зарядне трансформаторне,можна якось стабілізувати напругу на первинній обмотці щоб вона не піднімалась вище 220 вольт?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Придбайте нормальний зарядний пристрій (двох, або трьох стадійний). І буде вам щастя!
Взагаліі для умовно 12-ти вольтової свинцевої батареї є три режими заряду.
1. Буферний режим: напруга 13,6...13,8 вольт;
2. Звичайний режим: Заряджаємо до 14,2...14,4 вольти, потім зменьшується до п.1 (13,6...13,8 вольт). І там утримується.
3. Режим з "балансуванням окремих банок". 15,6 вольт. Потім п.2 + п.1.
Цей режим вимагає точного підходу до справи.
Тому рекомендовані варіанти 1 та 2.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо діод пробитий

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

нашел Вам видео (зарядка по  сути пустышка транс и диодный мост  с резисторами - ограничения тока)

выше писали  проверьте диоды  а так  нет там нечего 

можно ВАм посоветовать латр поставить перед зарядкой  если есть  чтоб ток ограничивать  (напряжение так же  падет)

https://www.youtube.com/watch?v=5SSaEuIvqTc&ab_channel=МастерскаяЭМС

или докупить модуль https://rozetka.com.ua/345086116/p345086116/?utm_l=r&gclid=Cj0KCQiA5NSdBhDfARIsALzs2EB6GcaS0PoOVeRjSYPmWWC0f5V5t7nOBnIxhyWUqp5363MsMszAzFIaAoXmEALw_wcB

не рекламирую так  первое что выдало по запросу - можно выставить и ток и напряжение по выходу  модуля  а выходы с зарядки подключить на вход блока 

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мої обидва рідні акумулятори від Mitsubishi L200 на 68 та 90 амп/год киплять при зарядці любою зарядкою (оригинальним Bosch C3, YATO YT-83001, та навіть від пускового в режимі зарядки), можливо тому що вони обслуговуємі (можна доливати електроліт), не в курсі, але так було самого початку.

А в інструкції від потужного пускового навіть написано відкривати всі банки при зарядці, це нормально, воно просто булькає активно, але не википає взагалі.

Змінено користувачем 4x4
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години тому, Urijperetatko735 написав:

Маю зарядний пристрій  lavita 192204.

Користуюсь ним років 8,але став замічати що акб. 8а.ч та 60а.ч киплять при зарядці.

Коли акумулятори повністю заряджені то на них напруга при зарядці 15.5 вольт,а в мережі 240 вольт.

Але замітив що коли в мережі 220,то більш ніж 14.5 на акб не підіймається напруга.

Зарядне трансформаторне,можна якось стабілізувати напругу на первинній обмотці щоб вона не піднімалась вище 220 вольт?

Як вже казали перевірте діоди і поставте регулятор , наприклад від ваз. Він буде вам відсікати при досягненні відповідної напруги (вони є різні по напрузі і можна підібрати) і будете мати спокій. А акуми краще періодично перевіряти на рівень електроліту і щільність. Свій дивлюся весною і осінню. Новий брав теж з можливістю перевірки, правда кальцієвий, а там свої приколи.

В мене такий саморобний зарядний вже років 10-ть працює. Проблема теж була в коливанні напруги в мережі гаражного кооперативу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

Придбайте нормальний зарядний пристрій (двох, або трьох стадійний). І буде вам щастя!
Взагаліі для умовно 12-ти вольтової свинцевої батареї є три режими заряду.
1. Буферний режим: напруга 13,6...13,8 вольт;
2. Звичайний режим: Заряджаємо до 14,2...14,4 вольти, потім зменьшується до п.1 (13,6...13,8 вольт). І там утримується.
3. Режим з "балансуванням окремих банок". 15,6 вольт. Потім п.2 + п.1.
Цей режим вимагає точного підходу до справи.
Тому рекомендовані варіанти 1 та 2.

Саме так і зробив,наказав друге зарядне.

Але ж старе зарядне робило раніше?Спробую його відремонтувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Urijperetatko735 написав:

Але ж старе зарядне робило раніше?Спробую його відремонтувати.

Я не в курсі.
Справа в тому, що зараз (завдяки загостренню проблем з електрикой) всі кинулись робити "щось, щоб було". Від того з продажу зникли навіть самі звичайні транзистори якими можна "ото" зремонтувати...
В мене наразі складено пару кубометрів різних пристроїв (ДБЖ, зарядні, та все решта).
Фахівці...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

Я не в курсі.
Справа в тому, що зараз (завдяки загостренню проблем з електрикой) всі кинулись робити "щось, щоб було". Від того з продажу зникли навіть самі звичайні транзистори якими можна "ото" зремонтувати...
В мене наразі складено пару кубометрів різних пристроїв (ДБЖ, зарядні, та все решта).
Фахівці...

В нашому місті й до війни були проблеми з радіо деталями,виручає аліекспрес,але доставка...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Одессит написав:

Я не в курсі.
Справа в тому, що зараз (завдяки загостренню проблем з електрикой) всі кинулись робити "щось, щоб було". Від того з продажу зникли навіть самі звичайні транзистори якими можна "ото" зремонтувати...
В мене наразі складено пару кубометрів різних пристроїв (ДБЖ, зарядні, та все решта).
Фахівці...

Коли в мене запитали транзистори коллегі працюючі в одній конторі, але без жодного розуміння, я поцікавився, нащо? Виявилось майстера знайшли, але транзисторів в нього нема :-)

 

Це не один раз. Зустрічне воно таке.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку