Reiter

Одеський 1604. Відновлення

37 повідомлень у цій темі

Купив чисто випадково 1604 під відновлення за хорошою ціною. 

Тепер буду потихеньку відновлювати. Будуть питання. 

Станок не комплектний. Немає ЗБ, гітари, мотора швидкої подачі, варіатора, патрона та іншого. 

З хорошого, що незважаючи на шар іржі, станина в хорошому стані. 

 

Планую частотник та електронну гітару. Задню бабку або тулитиму від ТВшки, або робитиму нову. 

 

Потроху розбираю вузли. Розворушив малу поздовжню, але не можу розібрати повністю. Підкажіть як вона розбирається? Гвинт виходить з гайки, але рухома частина не знімається. Таке враження наче тримається на полосі металу, що закривпє гвинт. 

IMG-39a3acaaac639083bac7ea6eb81dd295-V.jpg

IMG-a85dfb04dd67dec95de77dcad73ddec4-V.jpg

IMG-6b4f4f17ba5906dd37583f10410ff587-V.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Візуально трохи відрізняється від мого. Якщо плануєте електронну гітару,то плануйте і на повздовжну щось такого типу.  Там стояв мотор на постійний струм ПЛ 062. Якщо не помиляюсь. Керувався магнітним підсилювачем. Його мабуть у Вас також нема. Як будете шукати патрон,то уважно,на Вашому верстаті він 130мм. ( На моєму так.)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Але ваш трохи інший. Мабуть різні роки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, lestad1 написав:

Візуально трохи відрізняється від мого. Якщо плануєте електронну гітару,то плануйте і на повздовжну щось такого типу.  Там стояв мотор на постійний струм ПЛ 062. Якщо не помиляюсь. Керувався магнітним підсилювачем. Його мабуть у Вас також нема. Як будете шукати патрон,то уважно,на Вашому верстаті він 130мм. ( На моєму так.)

Дякую. Так, планшайба під 130й патрон. 

Дякую за мануал. 

 

Іще думаю на рахунок того, як краще з задньою бабкою вчинити. Маю 2 варіанти:

1) ЗБ від ТВшки

2) Взяти відливку ЗБ 16у03. По місцю просвердлити і розточити отвір під піноль. 

 

Другий варіант більш геморойний, але таким чином буде ідеальні співпадіння центрів. Схиляюсь до нього

, lestad1 написав:

Але ваш трохи інший. Мабуть різні роки.

1963 р

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Планую частотник та електронну гітару. Задню бабку або тулитиму від ТВшки, або робитиму нову.

    Дафай, запалюй!!!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Виктор Смирнов написав:

    Дафай, запалюй!!!!!

Не зрозумів зміст Вашого коментаря. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Відкрив передню бабку. Все красиво :)

IMG_20230315_222757.jpg

IMG_20230315_222802.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А можна більше фото. Цікаво порівняти зі своїм. Мій молодший,цікаво,як з часом вносили зміни в конструктив.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, lestad1 написав:

А можна більше фото. Цікаво порівняти зі своїм. Мій молодший,цікаво,як з часом вносили зміни в конструктив.

Робитиму по ходу діла. Бо він в мене розкиданий. Одні деталі в одному місці, інші в іншому. 

 

Розібрав поперечку. Суппорт поки не вдалося відкрутити. Два болти прикипіли намертво. Залив їх поки мастилом. 

IMG_20230316_002711.jpg

IMG_20230316_002716.jpg

IMG_20230316_002706.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

свій запустив. стан добрий. ЗБ теж нема. електрику переробив бо там намудрили конкретно. будуть питання звертайтесь

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це від 1604 бабка? Км2

IMG_20230316_094538.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

Це від 1604 бабка? Км2

IMG_20230316_094538.jpg

Ні, не вона :)

 

Ну що ж. Питання з бабкою вирішене. Знайшлася бабка від 1604. Дуже вдячний @Женя Харьков

 

Эдине, що не сідає плотно на призму. Гуляє вправо-вліво. Ьаке враження, що на підошфі паз профрезерований в більший розмір. Ну нічого, підганятиму накладками. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

фото з низу й ззаду як щьо можливо. дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, praktik64 написав:

фото з низу й ззаду як щьо можливо. дякую

 

IMG_20230323_110350_edit_107439076209647.jpg

IMG_20230323_110429.jpg

IMG_20230323_110359.jpg

IMG_20230323_110411_edit_107447918249750.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Планую частотник

 

Є подвижки по відновленню? Як частотник ставити, як керування обертами і тормозом?

 

, praktik64 написав:

свій запустив. стан добрий. ЗБ теж нема. електрику переробив бо там намудрили конкретно.

 

А як саме переробили електрику: Що нове зроблено, що із старого залишилось?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IvanR написав:

 

Є подвижки по відновленню? Як частотник ставити, як керування обертами і тормозом?

Поки на місці. Відновлення повільне і не спішне. Частотник замовлятиму з Китаю. Мотор ставити 1,5 квт 1500 об. Оьерти і гальмування - частотником. Поки план такий :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

старе по схемі все зняв. дуже намудрили. поставив два релє на пуск та реверс. подача через латор . двигун на подачу 220в постійного струму. працює приємно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я завів керування частотником на рідний важіль. Ліво -хід,право реверс,на себе стоп.дуже зручно. В через те,що поряд стоїть  нгф,то і він керується через важіль токарного.

 Повздовжну подачу підключив через шим регулятор. Поставив мотор на 110в постійник

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, lestad1 написав:

Я завів керування частотником на рідний важіль. Ліво -хід,право реверс,на себе стоп.дуже зручно. В через те,що поряд стоїть  нгф,то і він керується через важіль токарного.

 Повздовжну подачу підключив через шим регулятор. Поставив мотор на 110в постійник

Але у Вас лише подачі. Різьби не ріже? 

Тому й думаю поставити крокові мотори і електронну гітару

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ріже. Змінні шестерні весь комплект є. Ріже навіть крок 4. Хоч по паспорту не ріже)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, lestad1 написав:

Ріже. Змінні шестерні весь комплект є. Ріже навіть крок 4. Хоч по паспорту не ріже)

А. Ну у Вас є шестерні. А в мене там пусто :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, lestad1 написав:

Я завів керування частотником на рідний важіль.

 

Як саме зроблено керування частотником рідним важелем-джойстиком? Мені порекомендували це зробити через проміжне реле. І перевести все керування на 24 вольти.

 

1 година тому, praktik64 написав:

старе по схемі все зняв. дуже намудрили. поставив два релє на пуск та реверс. подача через латор . двигун на подачу 220в постійного струму. працює приємно.

 

Це ви переробили електрику на мотор подач? Уже без отого реостата і магнітного підсилювача? Чи магнітний підсилювач залишили? А як привід шпінделя?

 

2 години тому, Reiter написав:

Поки на місці. Відновлення повільне і не спішне. Частотник замовлятиму з Китаю. Мотор ставити 1,5 квт 1500 об. Оьерти і гальмування - частотником. Поки план такий :)

 

А резистор на динамічне, чи як правильно сказати екстренне гальмування? В рідній схемі такий був. Я б хотів залишити його додатково до частотника. Родібне робив Ігор Кава для свого ИТ1-М, але в нього на 3 фази.

В мене двигун буде 1.1квт 1500об., такий як і був, але інший, рідному кінець настав, частотник 1.5 квт, такий купив, буде трохи з запасом)

 

 

Ще одне питання, як бути з помпою? Як підключити на 220, помпа ПА-22, 125ват. Якщо через конденсатори, то чи хватить мощності, точніше чи не буде завеликою втрата через пуск конденсаторами? Чи замінити мотор на помпі на потужніший, або взагалі на однофазний?

, lestad1 написав:

Ріже. Змінні шестерні весь комплект є. Ріже навіть крок 4. Хоч по паспорту не ріже)

 

От якби ще й 4.5 різав, було б взагалі супер, можна було б планшайби самому собі робити)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не було ні шестерень ні приклону. Приклон зробив по фоткам які знайшов. Шестерні замовив . Але зараз, мабуть теж робив би електро.

Хоча більш подобається механіка

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку