Reiter

Порадьте частотник

69 повідомлень у цій темі

Потрібен нормальний не дорогий частотник для мотора 2,2 квт. Не терміново, тому розглядаю замовлення з алі. 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як на мене то краще купити наший АС привод чим Китай з плюсів гарантійне і після гарантійне обслуговування.

Їхніми частинками користуємось не один рік від однофазних до трьох фазних 11кВт.

В їх серії навіть є перетворювач з однофазної в трьох фазну мережу вихід  3 по 380 вольт, що актуально для підключення двох швидкісних двигунів на станках, у нас на строгальном стоїть такий 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, cvbc написав:

Як на мене то краще купити наший АС привод чим Китай

наш це який?

скажіть будьласка назву або дайте посилання

теж треба підключити двохшвидкісний двигун до 220В

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

АС привод электротехнічна компанія

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, MikhailLefter написав:

АС привод электротехнічна компанія

Подивився. Цінник мені, нажаль, нн підходить :(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маю такі на продаж. Сам також ними користуюсь на 675 і 16б05п. Ще ніразу не підводили. Є вихід на зовнішнє управління і гальмівний резистор

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не можу фото з тел долучити, тому ставлю посилання на https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/chastotnik-2-2kw-chastotniy-peretvoryuvach-dlya-tv4-tv6-16b05p-ngf-675-IDMjNc6.html?bs=olx_pro_listing

якщо цікаво можу зробити лот тут на барахолці

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, MikhailLefter написав:

АС привод электротехнічна компанія

В цих апаратах використовується скалярний метод управління, тобто при регулюванні обертів двигуна за рахунок зміни частоти, сильно падатиме момент на валу. Колись я розглядав ці частотники як варіант, але знаючі люди відмовили.

Купив на Аліекспресі Ecogoo 9100 серії на 2,2 квт, векторне управління. Крутить сверлілку з двигуном 550 ватт на частоті 12 герц видає на валу 270 об. Максимальнне сверло використовував 22 мм. і якщо сверло закусить ремінь буксує, але двигун спокійно тримає оберти. Максимальну частоту давав 100 герц, але в налаштування здається можна виставити ще більше. Там взагалі дуже багато параметрів можна під себе запрограмувати, чудова штука.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Golem написав:

В цих апаратах використовується скалярний метод управління, тобто при регулюванні обертів двигуна за рахунок зміни частоти, сильно падатиме момент на валу. Колись я розглядав ці частотники як варіант, але знаючі люди відмовили.

Купив на Аліекспресі Ecogoo 9100 серії на 2,2 квт, векторне управління. Крутить сверлілку з двигуном 550 ватт на частоті 12 герц видає на валу 270 об. Максимальнне сверло використовував 22 мм. і якщо сверло закусить ремінь буксує, але двигун спокійно тримає оберти. Максимальну частоту давав 100 герц, але в налаштування здається можна виставити ще більше. Там взагалі дуже багато параметрів можна під себе запрограмувати, чудова штука.

А можна посилання? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Serbond написав:

наш це який?

скажіть будьласка назву або дайте посилання

теж треба підключити двохшвидкісний двигун до 220В

https://acprivod.com.ua/product/preobrazovatel-chastoty-cfm310s-3-3kvt/

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поки розглядаю отакий

https://www.aliexpress.com/item/1005003768265354.html

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Golem написав:

В цих апаратах використовується скалярний метод управління, тобто при регулюванні обертів двигуна за рахунок зміни частоти, сильно падатиме момент на валу. Колись я розглядав ці частотники як варіант, але знаючі люди відмовили.

Купив на Аліекспресі Ecogoo 9100 серії на 2,2 квт, векторне управління. Крутить сверлілку з двигуном 550 ватт на частоті 12 герц видає на валу 270 об. Максимальнне сверло використовував 22 мм. і якщо сверло закусить ремінь буксує, але двигун спокійно тримає оберти. Максимальну частоту давав 100 герц, але в налаштування здається можна виставити ще більше. Там взагалі дуже багато параметрів можна під себе запрограмувати, чудова штука.

А ви з ними ознайомлювались якраз вони векторні, і китаець 2.2. кВт на двигуну 0.5кВт це напевно показник, а в нас стоїть АС привід 3.3. кВт на токарному станку двигун 4 кВт 900 обертів при частоті 25гц на прямому приводі без коробки зйом на сталі заготовка Ст45 7 мм за проход частотник не уходить ні в ошибку ні двигун не стає.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Serbond написав:

двохшвидкісний двигун до 220В

Тільки перемикання швидкості на двигуні тільки після повної зупинки двигуна потрібно комутувати так щоб зупинка потім вмикання.

Бо буде частотник видавати похибку

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, Reiter написав:

А можна посилання? 

https://www.aliexpress.com/item/32951962347.html

Такий. Давно купував, не памятаю в якого продавця. Головне дивіться щоб вхідна напруга 220 вольт одна фаза, і вихідна напруга 3 фази 220 вольт, бо там ще є трьохфазники. Один момент, що в мене він на 2,2 квт і крутить двигун максимальної потужності 1,5 квт, тобто є запас, як він себе поведе з 2,2 квт двигуном не скажу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, cvbc написав:

А ви з ними ознайомлювались якраз вони векторні

Я ним не користувався. Декілька років тому, на цьому форумі пару чоловік зазначали що даний агрегат дещо недобре працює на частотах відмінних від номінальної, а мені було критично важливий цей параметр. Купив китайця і задоволений, просто мій власний досвід, без претензій на істину. Доречі від нього запитується і гріндер 1,5 квт

https://acprivod.com.ua/product/preobrazovatel-chastoty-cfm210-2-2kvt-2/

вкладка "управление двигателем" чітко написано скалярне

Змінено користувачем Golem
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Користуюся китайцями  1.5 kw . Двигуни 1,1 . NFLIXIN та DELTA  . Працюють норм . Якщо проект - економ , то чому б i нi ? . Але в першому може не бути встановлена схема роботи з гальмiвним резистором ... в другому трьохпроводна схема управлiння з нюансами по ,,реверсу,, . Але це рiшаемо . Звернiть на цi моменти  увагу , якщо берете кiтай . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене в переважній більшості стоять DELTA VFD-M серіі і 220 і 380, також кілька поставив клієнтам, питань по роботі не виникає

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sergus написав:

Користуюся китайцями  1.5 kw . Двигуни 1,1 . NFLIXIN та DELTA  . Працюють норм . Якщо проект - економ , то чому б i нi ? . Але в першому може не бути встановлена схема роботи з гальмiвним резистором ... в другому трьохпроводна схема управлiння з нюансами по ,,реверсу,, . Але це рiшаемо . Звернiть на цi моменти  увагу , якщо берете кiтай . 

Ну в отому що я скинув, то пишуть в відгуках, що є гальмування навіть без резистора. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гальмування э в обох моiх. Але дуже бажано ,, без форсажу,, . Iнакше вилiтають вихiднi транзiстори , та все шо до них слаботочне . Гальмуванням на своiх користуюся в розумному масштабi без резистора . Все ок .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приїхав частотник. Всього за 3 тижні. Спробував підключити мотор і відбувається щось дивне :)

 

При запуску в моторі чути як щось "розганяється" по мірі набору частоти, а вал стоїть на місці. В чому я протупив? Ніколи з частотниками не мав справи. 

IMG_20231002_175320.jpg

IMG_20231002_175306.jpg

IMG_20231002_175312.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підключив вже наче правильно. Мотор запускається, але лише якщо вручну крутнути вал. Оберти регулюються, але мотор можна зупинити рукою. Щось не так із самим мотром чи треба щось налаштовувати? Від 220 працював через конденсатори (таким мені дістався). Запускав - крутиться, правда рукою спиняти не пробував. 

IMG_20231002_192628.jpg

IMG_20231002_192630.jpg

IMG_20231002_192641.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора. Якщо не помиляюсь, то двигун 3х 380. Частотник 3х220 чи 3х380?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, AlexNN написав:

Доброго вечора. Якщо не помиляюсь, то двигун 3х 380. Частотник 3х220 чи 3х380?

Мотор 3х фазний. Хіба 380 не = 3 х 220?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Обмотки потрібно підключати трикутником, у вас зірка

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Мотор 3х фазний. Хіба 380 не = 3 х 220?

Ні. Якщо двигун розрахований на 380 підключити на 220 то обертальний момент впаде в три рази

Screenshot_2023-10-02-20-42-46-039_org.mozilla.firefox-edit.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку