Reiter

Кран "Журавель"

96 повідомлень у цій темі

Доброго дня. Набридло рвати спину при погрузці-вигрузці залізяк. Тим паче іще треба просити друзів, щоб допомогли. Давно думаю про підкатний кран "Журавель". Думаю зварити сам. Домкрат маю. Підкатний на 2т. Хід штоку в нього зовсім малий, тому думаю зробити підйом стріли через систему важелів, використавши деталі того ж домкрату. Купувати готовий наче як дорого. Але, звісно, побачу яка вигода від саморобного як заїду на металобазу і взнаю цінник на матеріал. 

 

Якщо хтось підкаже ду купити за недорого то теж розгляну такий варіант. Або може хто продає вживаний за адекватну ціну

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

домкрат+гідроциліндр, далі - сварка/болгарка. Складного нічого немає, є вагон відео з такою саморобкою. Вживаний я б не купував, там проектували інженери, а їх головна задача - дешево. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

домкрат+гідроциліндр, далі - сварка/болгарка. Складного нічого немає, є вагон відео з такою саморобкою. Вживаний я б не купував, там проектували інженери, а їх головна задача - дешево. 

Дякую. Думав над варіантом гідроциліндр + домкрат в якості насоса. Але трохи більше геморою. Тому спробую таки з підкатного домкрата через важелі зробити. Мені максимум 300 кг піднімати. Зараз головна задача зробити швидко і з мінімальними вкладеннями фінансів

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Купіть на олх б/у залізничний гідравлічний домкрат - штука недорога, та ідеально підходить для оснащення майстерні, починаючи саморобним пресом і закінчуючи вашою задачею. Там гідроциліндр, з привареною до нього маслостанцією, зазвичай двоплунжерною, тобто без "холостого ходу". Все що треба це розрізати його, заглушити ГЦ і вварити штуцера для під'єднання гідравлічного шлангу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Reiter написав:

з підкатного домкрата

не піде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

не піде.

Чому? Я про такий

4030392670_w600_h600_4030392670.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Reiter написав:

Я про такий

вони є різні і всі слабенькі для такого. Заявлений тоннаж можна ділити на 2-3. На підйомнику плече 1/3-1/6. Те, що пишуть на подібних підйомниках - тоннаж гідроциліндра, сама залізяка в дугу гнеться при наближені і частини до такого, навіть по написам якщо ставити - сам штифт не витримає... 

Я з гідро-домкратами чимало стикався - оті циферки на сучасних - повна туфта. Потрібно просто все рахувати "вручну". 

Я б робив сам. Варіантів кілька:
насос+циліндр  - роздільні. Найпростіший і практичний спосіб. Знайти циліндр - не проблема, знайти поломаний домкрат і з нього зробити насос - не проблема.
насос-циліндр - або знайти готовий, або зробити з підходящого домкрата і якогось донора циліндра. Готовий - рідкісна штука, а нова - недешева. Зробити - багато непростої токарки, потрібен люнет. Але вигляд файний.

Зробити насос з нуля - проста штука. Але в рази простіше зі старого домкрата, а їх можна вагонами в ломі назбирати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Bogdan написав:

вони є різні і всі слабенькі для такого. Заявлений тоннаж можна ділити на 2-3. На підйомнику плече 1/3-1/6. Те, що пишуть на подібних підйомниках - тоннаж гідроциліндра, сама залізяка в дугу гнеться при наближені і частини до такого, навіть по написам якщо ставити - сам штифт не витримає... 

Я з гідро-домкратами чимало стикався - оті циферки на сучасних - повна туфта. Потрібно просто все рахувати "вручну". 

Я б робив сам. Варіантів кілька:
насос+циліндр  - роздільні. Найпростіший і практичний спосіб. Знайти циліндр - не проблема, знайти поломаний домкрат і з нього зробити насос - не проблема.
насос-циліндр - або знайти готовий, або зробити з підходящого домкрата і якогось донора циліндра. Готовий - рідкісна штука, а нова - недешева. Зробити - багато непростої токарки, потрібен люнет. Але вигляд файний.

Зробити насос з нуля - проста штука. Але в рази простіше зі старого домкрата, а їх можна вагонами в ломі назбирати.

Ну я цим домкратом піддомкрачував 16б16 :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще розглядаю варіант зробити з гвинтового Волговського домкрату

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 година тому, Reiter написав:

Мені максимум 300 кг піднімати. Зараз головна задача зробити швидко і з мінімальними вкладеннями фінансів

Если есть за что зацепиться, то ваш вариант это китайский тельфер на 0.5т. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години тому, Reiter написав:

Волговського домкрату

там слаба конструкція корпусу редуктора. Та й слабенький.

Це та ситуація де потрібно кратний запас, не раз заводські ламались при некритичних, ніби, для них нагрузках. 

І гідравліка більш виграє. 

Є розрахунки ричага? Який хід циліндра має бути?

До речі. Якщо все так складно з деталями, то простіше, таки, лебідку туди поставити. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Закупився сьогодні металом. Лише труби купив. Всякі пластини і т. д. мають знайтися в заначках. 

 

Взяв труби 60х60х4 та 50х50х4.

 

Хотів взяти не квадратного, а прямокутного січення. Але не знайшлось таких розмірів щоб одна в іншу вставлялась. 

 

Робитиму по типу ось цього з регульованими ногами. Думаю не зайва функція

271f8450ade94a885cb0aca4f520580a.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20230503_170806.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мда, хотів запропонувати не морочитись, а купити готового як мій Big Red Jack (він же Torin TЗ2002X) на 2т, на якого я зробив ще подовжувач щоб ВФГ з великих фрезерів знімати, але бачу що вони подорожчали у 2.5-3 рази, я купляв у 2019 щось типу за 6000 грн, зараз вони по 16-17 тис.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4x4 написав:

Мда, хотів запропонувати не морочитись, а купити готового як мій Big Red Jack (він же Torin TЗ2002X) на 2т, на якого я зробив ще подовжувач щоб ВФГ з великих фрезерів знімати, але бачу що вони подорожчали у 2.5-3 рази, я купляв у 2019 щось типу за 6000 грн, зараз вони по 16-17 тис.

Так ото ж. Аби цінник був гуманний, то купив би і не грався. Але доводиттся економити. Зате труби товсті, а не як в китайських по 9 - 12 тис :)

 

Труби обійшлися мені 3700. Вивіз по дорозі на металобазу трохи металобрухту і виручив 1700 :) Завтра вивезу решту. Частково відібью вартість

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Reiter написав:

Робитиму по типу ось цього з регульованими ногами. Думаю не зайва функція

271f8450ade94a885cb0aca4f520580a.jpg

 

А як воно їздить будучи складеним, на 2х ногах з нахилом на себе чи що?

 

Мій біг-ред-джек віне же торін, має у розкладеному вигляді 6 коліс, а коли складається на переїзд, то їздить на 4 колесах:

 

9909.400.jpg

 

torin.jpg

 

(Всі картинки з інтернету, з гугла).

Змінено користувачем 4x4
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4x4 написав:

 

А як воно їздить будучи складеним, на 2х ногах з нахилом на себе чи що?

 

Мій біг-ред-джек віне же торін, має у розкладеному вигляді 6 коліс, а коли складається на переїзд, то їздить на 4 колесах:

 

9909.400.jpg

 

torin.jpg

 

(Всі картинки з інтернету, з гугла).

Ну додати 2 колеса не проблема. Ноги як я розумію просто витягаються і ставляться в оті шматки труби в вертикальне положення. Зате можна регулювати їх довжину

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Ну додати 2 колеса не проблема. Ноги як я розумію просто витягаються і ставляться в оті шматки труби в вертикальне положення. Зате можна регулювати їх довжину

Якщо по ногам, то ніщо нікуди не витягюється та не виставляється, тільки піднімається та опускається, фіксується пальцями зі скобами. Я можу зняти вам відео завтра як то все розкладається-складається, що де піднімається, на цьому моєму крані 2т:

IMG_20230503_221435.jpg

 

Змінено користувачем 4x4
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4x4 написав:

Якщо по ногам, то ніщо нікуди не витягюється та не виставляється, тільки піднімається та опускається, фіксується пальцями зі скобами. Я можу зняти вам відео завтра як то все розкладається-складається, що де піднімається, на цьому моєму крані 2т:

IMG_20230503_221435.jpg

 

Та я про ту конструкцію, яку хочу зробити :) Там ноги не піднімаються, а витягуються з направляючих труб. Але за рахунок цього ноги можна регулювати по довжині незалежно кожну для доступу в якісь незручні місця

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Які колеса втулити? Ті що спеціально для такого крану якось задорого коштують. Щось близько 600 - 700 грн за 1 шт. 

Які є бюджетні варіанти? 

 

Бачив якось на базарі в діда алюмінієві з поліуретом. 

Типу отаких

Screenshot_20230511_210026_com.android.chrome.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

поліуританові - добра штука, але часто розслоюються і т.д. Думаю, вони перші в ряду для такого. 

Я був колись з мішок купив совкових пластикових і стальних з товстою гумою,  від магазинних ящиків (для кавунів і капусти...), то на тих станки ставлю і важкі - тримають. Таких і їм подібних ще повно знайти можна. На одне десь 300 кг точно витримає, думаю до 500 кг запас. 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, Reiter написав:

Які колеса втулити?

У вас така вага, що можна все що завгодно. Шукайте на пром.юа. Можна подивитись в Епіцентрі, але Епіцентр не дешевий магазин.

6 годин тому, Reiter написав:

Типу отаких

Правильний вибір. Але краще одразу з кронштейном - збережете багато часу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Доброго дня. Набридло рвати спину при погрузці-вигрузці залізяк. Тим паче іще треба просити друзів, щоб допомогли. Давно думаю про підкатний кран "Журавель". Думаю зварити сам. Домкрат маю. Підкатний на 2т. Хід штоку в нього зовсім малий, тому думаю зробити підйом стріли через систему важелів, використавши деталі того ж домкрату. Купувати готовий наче як дорого. Але, звісно, побачу яка вигода від саморобного як заїду на металобазу і взнаю цінник на матеріал. 

 

Якщо хтось підкаже ду купити за недорого то теж розгляну такий варіант. Або може хто продає вживаний за адекватну ціну

Добрий день. Можу запропонувати кран підкатний ( гусь), майже не вживаний, 6 000. Стоїть без потреби, зробив собі кран балку. Все працює, фарба не облуплена. Якщо буде зацікавленість, фото зроблю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, володя73 написав:

Добрий день. Можу запропонувати кран підкатний ( гусь), майже не вживаний, 6 000. Стоїть без потреби, зробив собі кран балку. Все працює, фарба не облуплена. Якщо буде зацікавленість, фото зроблю.

Ех. Аби раніше трохи написали. А так, вже купив метал, назад вже не повернеш :(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, володя73 написав:

Добрий день. Можу запропонувати кран підкатний ( гусь), майже не вживаний, 6 000. Стоїть без потреби, зробив собі кран балку. Все працює, фарба не облуплена. Якщо буде зацікавленість, фото зроблю.

Якщо топікстартер не проти, і йому не потрібен, я хотів би придбати крана

Змінено користувачем Serbond
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку