krit

Лайфак - как бы как)

10 повідомлень у цій темі

Небольшой ремонт в помещении получился не таким уж и небольшим.

Дошло даже до по клейки плинтуса, так как я не строитель, да и хозяин из меня никакой,  ну не люблю я эту рожу хозяйскую)

Короче купил клей "жидкие гвозди", а пистолета нет, в будущем тоже не знаю когда он мне пригодится.

Сделал подачу из того что было: Лерка на 12, болт натяжной с кровати, хомут, шайба, патрубок, шарик, болтик на 6, две гаечки на 6.

1686248518159.jpg

1686248518149.jpg

8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Респект! Але простіше було в магазин збігати! ;-)))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Jonhson написав:

Респект! Але простіше було в магазин збігати! ;-)))

Я полгода пенсию не получаю, к оккупантам на поклон не иду, так что мне как бы так лучше...

Змінено користувачем krit
....
13

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та отличная приспособа!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

2 години тому, Женя Харьков написав:

Та отличная приспособа!

 

Спасибо!

Змінено користувачем krit
помилка
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все получилось, багет поклеил, правда шарик с шайбой убрал, в поршне есть выемка центровочная, а с шариком поршень перекашивает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, krit написав:

Я полгода пенсию не получаю, к оккупантам на поклон не иду, так что мне как бы так лучше...

Вопрос двухсторонний, делаете Вы лучше или хуже - в данный момент Вы оставляете больше денег в бюджете страны агрессора, а можете тянуть оттуда по максимуму, чтобы меньше денег на танки оставалось.

Мирного неба Вам.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Чертенок №13 написав:

Вопрос двухсторонний, делаете Вы лучше или хуже - в данный момент Вы оставляете больше денег в бюджете страны агрессора, а можете тянуть оттуда по максимуму, чтобы меньше денег на танки оставалось.

Мирного неба Вам.

 

Я это понимаю, что сесть им на шею - правильно, но не могу себя заставить!

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, krit написав:

Я полгода пенсию не получаю, к оккупантам на поклон не иду, так что мне как бы так лучше...

Добре придумав.... Головне не підкормлювати окупантів.... Я теж, пока сидів в окупації, вісім місяців,  (правий берег Дніпра), а працювати в гаражі дуже хотілось, а світла три місяця не було, а потрібно було турбінкою різати і шліфовати,,,, то я до сонячних панелей підключав її, (    DC 220v 325w)....є в мене одна турбинка (125).   (китайське гамно, з слабеньким двигуном,  нормальну турбінку панелі с такою потужністю не тягули)..... А головна проблема була в дисках відрізних,  війна мене застала без запасу дисків, купувати в колоборантів не хотів принципово..... От всіх своїй друзів оббігав, і поубирал у них всі зношені диски від 180 та230 турбінок, і на своїй 125 працював ними..... Мимо ворот мого гаража по дорозі всі дні, танки та БМП пролітали туди-сюди, а я в гаражі закривався, і працював,,,,,, та і вибухи не далеко від гаража були, а я працював....... (профіль на навісі, перед гаражом мені попсували осколки від вибухів.... 

IMG_20220304_122853.jpg

IMG_20220304_122737.jpg

IMG_20220302_130734.jpg

IMG_20220302_130722.jpg

IMG_20220302_130232.jpg

IMG_20220302_125620.jpg

IMG_20220302_125615.jpg

7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, krit написав:

Я полгода пенсию не получаю, к оккупантам на поклон не иду, так что мне как бы так лучше...

Тоді - знімаю капелюха! 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку