kolish

Головка розточна/підрізна 6Б75В

11 повідомлень у цій темі

Шукаю інформацію про таку головку... Як нею користуватись , які є нюанси , щоб не запороти інструмент і деталь... Передивився ютуб ... є різні але саме такої не знайшов... 

IMG_20230609_110549_141.jpg

IMG_20230609_110555_062.jpg

IMG_20230609_110601_739.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут нема автоподачі. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, vaycartana написав:

Тут нема автоподачі.

Есть конечно.Головка расточная,на любителя,хотя и такой работать можно.Из минусов,достаточно большие деления шкалы.Остальное,все просто.На вращающейся части риска,Если совместить с риской на нижней части,можно регулировать ключем лимб.Это в общем и все тонкости.Болты направляющей подтягиваете,чтоб резец не дребезжал.Теперь совсем все.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Шевченко Дмитрий написав:

Есть конечно

Мікроподача є, а де там автоподача як на плануючих?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, Шевченко Дмитрий написав:

Есть конечно.Головка расточная,на любителя,хотя и такой работать можно.Из минусов,достаточно большие деления шкалы.Остальное,все просто.На вращающейся части риска,Если совместить с риской на нижней части,можно регулировать ключем лимб.Это в общем и все тонкости.Болты направляющей подтягиваете,чтоб резец не дребезжал.Теперь совсем все.

Вот планирующая расточная головка, когда фиксируешь рукой диск то при вращении шпинделя каретка перемещается по направляющим, в этой голове такого нит

https://ireland.apollo.olxcdn.com/v1/files/45torttsmnf2-UA/image;s=868x1156

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, Шевченко Дмитрий написав:

Есть конечно.Головка расточная,на любителя,хотя и такой работать можно.Из минусов,достаточно большие деления шкалы.Остальное,все просто.На вращающейся части риска,Если совместить с риской на нижней части,можно регулировать ключем лимб.Это в общем и все тонкости.Болты направляющей подтягиваете,чтоб резец не дребезжал.Теперь совсем все.

Попробував покрутив.. виходить  наступне... В яку б сторону головка не крутилась подача йде в одну сторону...За оберт подається 1.5 десятки..  одномоментно ... Вручну можна буде подавати вручну по 5соток . Повернутись на ноль можна тільки в одному положенні верхньої частини відносно нижньої.. Я так розумію головка виробництва ссср... Цікаво вона йшла в комплекті  до якихось станків, чи окремо поставлялась? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Одна з причин через що я її придбав і що для мене плюсом , це її габарити... Ось на фото з іншою плануючою головою ...Менша напевно в 2рази , а легша може і в три рази..  

IMG_20230610_124522_974.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, kolish написав:

 Я так розумію головка виробництва ссср... Цікаво вона йшла в комплекті  до якихось станків, чи окремо поставлялась? 

На ній же маркування написано - 6Б75В - існує такий фрезер, певно що з його стандартної комплектації 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

пошукав в неті , це дійсно головка від 6Б75В , але по докам числиться не як розточна ,а як підрізна.. тому і нешукається в неті...Можливо тому і точність там досить груба...

Але нічого ,в мене попрацює замість розточної...  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolish написав:

числиться не як розточна ,а як підрізна.

Ну так яка ще може бути розточка 0,1мм.

Наприклад до каунасовських крс йшли плануючі головки з 0,005мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години тому, vaycartana написав:

Вот планирующая расточная головка, когда фиксируешь рукой диск то при вращении шпинделя каретка перемещается по направляющим, в этой голове такого нит

Йіст.Там ведь на диске не просто так,0,1мм написато.Это и есть подача на оборот.Паспорт,это конечно хорошо,но я нею пользуюся.Регулярненько.Так что вы ошиблись,перепутали с чем то похожим.Вполне себе планирующая головка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку