krit

Восстановление станка 16т04а

8 повідомлень у цій темі

Такой вопрос, между тумбой и станиной, желательно прокладку бумажную кинуть, или тупо метал к металлу? 

778.jpg

Змінено користувачем krit
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, krit написав:

Такой вопрос, между тумбой и станиной, желательно прокладку бумажную кинуть, или тупо метал к металлу? 

778.jpg

Може краще на тонкий лар епоксидки щоб ідеальне прилчгання було? 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пришабрити

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 годин тому, Reiter написав:

Може краще на тонкий лар епоксидки щоб ідеальне прилчгання було? 

 

Типа навечно?))

 

16 годин тому, Wemas написав:

Пришабрити

Зачем?

Змінено користувачем krit
....
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, krit написав:
22 години тому, Wemas написав:

Пришабрити

Зачем?

Наверное, затем же, что вы хотели туда бумажку ложить))

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, gesichtslos написав:

Наверное, затем же, что вы хотели туда бумажку ложить))

Я не специалист конечно, но по моему, там и бумажка свою роль прекрасно выполнит, нет там перемещений как у суппорта, это так - абы что-то шабреть)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перепрошую, якщо офтоп.

 

Наскільки я знаю, ноги маленьким станочкам шабрять, коли хочуть прикрутити їх до жорсткої основи, щоб після прикручування саму станину маленького станочка не повело.

Але це у випадку дрібних китайців, і "нерідних" основ - швелерів всяких, і т.д.

У вас же, я чогось так думаю, і жорсткість станини значно перевершує китайця, і основа рідна, з заводу оброблена для нормального прилягання ніг станка. Тобто, не виглядає, що пришабрювання дасть якусь користь - за виключенням випадку, якщо там дійсно погане прилягання (в Кіровакані всяке могли зробити).

А епоксидку з металевою стружкою підливають в стик тумби і станка (бачив на Ютубі в когось) коли теж є зазори між ногами станка і тумбами, але великі, і\або шабрити зовсім не хочеться. При цьому не приклеюють, а просто наливають смолу на тумбу, ставлять в незакріпленому стані станок (ніжки мастилом можна змазати) - і так воно висихає, формуючи умовно рівну прокладку між тумбою та ніжкою. А тільки після повного висихання смоли - вже прикручують станок до тумби. Можливо, і це не ваш варіант.

 

Якщо ніжки станка без люфта стоять на тумбі, то не видно вигоди від паперової прокладки.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, knife_life написав:

Перепрошую, якщо офтоп.

 

Наскільки я знаю, ноги маленьким станочкам шабрять, коли хочуть прикрутити їх до жорсткої основи, щоб після прикручування саму станину маленького станочка не повело.

Але це у випадку дрібних китайців, і "нерідних" основ - швелерів всяких, і т.д.

У вас же, я чогось так думаю, і жорсткість станини значно перевершує китайця, і основа рідна, з заводу оброблена для нормального прилягання ніг станка. Тобто, не виглядає, що пришабрювання дасть якусь користь - за виключенням випадку, якщо там дійсно погане прилягання (в Кіровакані всяке могли зробити).

А епоксидку з металевою стружкою підливають в стик тумби і станка (бачив на Ютубі в когось) коли теж є зазори між ногами станка і тумбами, але великі, і\або шабрити зовсім не хочеться. При цьому не приклеюють, а просто наливають смолу на тумбу, ставлять в незакріпленому стані станок (ніжки мастилом можна змазати) - і так воно висихає, формуючи умовно рівну прокладку між тумбою та ніжкою. А тільки після повного висихання смоли - вже прикручують станок до тумби. Можливо, і це не ваш варіант.

 

Якщо ніжки станка без люфта стоять на тумбі, то не видно вигоди від паперової прокладки.

 

Дякую, тепер зрозумів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку