Кудибин

Допоможить выбрать частотник

40 повідомлень у цій темі

Купил я частотник Дельта на 2,2квт на 380вольт (частотник на фото) и появились вопросы.Первый вопрос Можно ли установить частотник в герметычный электро шкаф станка рядом с пускателямы(электро шкаф на фото).Второй вопрос Можно ли подключить от частотника мотот ВФГ и мотор горизонтального шпинделя? 

IMG_20210723_182111.jpg.241fb39ad5c558a00127fc4ead134752.jpg

1_5kw__inverter_delta_compatible 380.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вчера прмехал частотник на 2,2квт 380вольт(на фото) И появился вопрос Можно ли поставить частотник в герметичный электро шкаф станка рядом с пускателями? Электро шкаф на фото

1_5kw__inverter_delta_compatible 380.jpg

IMG_20210723_182111.jpg.241fb39ad5c558a00127fc4ead134752.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можно, тем более у вас єл мотор  на много слабей. Такие ПЧ стоят в нутри станков для сапожников, панель выносная. подключать одновременно не получится, только поочерёдно.

Змінено користувачем Виктор Смирнов
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, Кудибин написав:

Вчера прмехал частотник на 2,2квт 380вольт(на фото)

А це тільки я бачу на фото 1,5кВт?

Змінено користувачем break
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, break написав:

А це тільки я бачу на фото 1,5кВт?

Да на фото 1.5квт а у меня точно такой только 2,2квт 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Кудибин написав:

Да на фото 1.5квт а у меня точно такой только 2,2квт

 І тут інфляція!! (гумор)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Виктор Смирнов написав:

 І тут інфляція!! (гумор)

Да нет всё дело в том что фото я загрузил не свое

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А поясніть будь ласка якщо в майстерні є 380 в то навіщо вам частотник як по мені то це головна біль тільки я поставив собі частотник 3,3 кВт -АС Привід Дніпровський він чотири роки просто лежав ,а потім я таки найшов час та підключив його .Він пропрацював часів 5-8 і почав весь час вилітати захист системи ER 10 (перегрузка по току) написано що це ,або переналаштовував  меню ,або згорів двигун .Переналаштовував разів 5  не допомогло що робити далі не звестно тут станок потрібен хоч криком кричи ,а він не запускається аж ніяк .Якби в мене було 380 в в майстерні цього вистачило б з головою. Двигун цілий до речі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, дублер написав:

А поясніть будь ласка якщо в майстерні є 380 в то навіщо вам частотник як по мені то це головна біль тільки я поставив собі частотник 3,3 кВт -АС Привід Дніпровський він чотири роки просто лежав ,а потім я таки найшов час та підключив його .Він пропрацював часів 5-8 і почав весь час вилітати захист системи ER 10 (перегрузка по току) написано що це ,або переналаштовував  меню ,або згорів двигун .Переналаштовував разів 5  не допомогло що робити далі не звестно тут станок потрібен хоч криком кричи ,а він не запускається аж ніяк .Якби в мене було 380 в в майстерні цього вистачило б з головою. Двигун цілий до речі.

У мене на станку зроблено ВФГ прямым приводом,частьтник нужин для регулировкы оборотов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо наші кулібіни в АС Приводі так само роблять то я вибираю двигун постійного струму це набагато проще та надійніше.

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прикольний москалик, купа реклами, понтов- уграв силову😂. Рукожоп, нефіг соплі вішати. Прошивка на ардубіну мабуть секретна? Яка парашка, такі і вироби...🤣

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хоча це наче Скіфа проджект, колись по його  викладкам на форумі сварочник робив, досі робить. Мабуть в комерцію подався...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И вновль нужна помощь.Частотник подключил всё работает отлично но частотник стоит в шкафу и ето создает неудобства..Хочу вивисти на панель управления тумблер на реверс и резистор для регулировкы...Теперь суть самой просьбы-Каким проводом подключать тумблер и резистор Обычным проводом или надо провод экранированый?Дело в том что обычный провод эсть а экранированый надо заказывать

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Кудибин написав:

Обычным проводом или надо провод экранированый?Дело в том что обычный провод эсть а экранированый надо заказывать

Если расстояние не очень большое 2-3 метра, то как правило и обычный справляется, только не ложить рядом с силовыми проводами. Если в кабеле есть лишние не подключенные жилы то их можно подпаять к массе частотника и это будет соеобразный экран.

А так раз кабель есть, то подключите и увидете есть помехи или нет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, Кудибин написав:

И вновль нужна помощь.Частотник подключил всё работает отлично но частотник стоит в шкафу и ето создает неудобства..Хочу вивисти на панель управления тумблер на реверс и резистор для регулировкы...Теперь суть самой просьбы-Каким проводом подключать тумблер и резистор Обычным проводом или надо провод экранированый?Дело в том что обычный провод эсть а экранированый надо заказывать

Слава Україні! Можна використати для цього  інтернет кабель. Я особисто так робив.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку