47 повідомлень у цій темі

Є такий знаменитий кулемет Браунінг М2. Вже більше як сто років в строю, а досі справно служить. Постачають і нам такі, але важкенький - 38 кг без набоїв, з рук не постріляєш, турель потрібна. То ж дід на замовлення наших військових змайстрував кілька з того, що було. Задача була щоб  можна було по ворогові  стріляти вперед-назад-вліво-вправо-вниз і вгору. Що вийшло напевно буде зрозуміло з фото. Хлопці стріляли, кажуть нормально. 

IMG_20230822_151349_800 (1).jpg

IMG_20230822_151423_648 (1).jpg

IMG_20230816_071059_425.jpg

IMG_20230831_165924_452.jpg

IMG_20230902_144332_238.jpg

16

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Робитиму і я, набрав заготовок. Хочу прийти до мінімально витратної "пастелі" під М2. На тижні буде кілька варіантів.

изображение_viber_2023-09-01_14-16-08-742.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, маляр написав:

Робитиму і я, набрав заготовок. Хочу прийти до мінімально витратної "пастелі" під М2. На тижні буде кілька варіантів.

изображение_viber_2023-09-01_14-16-08-742.jpg

Як на мою думку конструкція трохи хлипкувата. Правда, сам стріляти з тої гармати не пробував, але хто стріляв - то кажуть що смикає не по-дитячому. У мене теж була задача зробити якнайпростіше, якнайжорсткіше і якнайфункціональніше - кращого з того, що показав, не придумав.  Там передбачена можливість фіксації положення в потрібному положенні в вертикальній площині в межах сектору, а також механізм точної наводки по вертикалі. Кажуть, що кулемет при стрільбі задирає вгору, то передбачено й такий запобіжник - кріплення за задній кінець рами.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, savelich написав:

Як на мою думку конструкція трохи хлипкувата.

Випробовуватимуть, побачимо що допрацювати.

изображение_viber_2023-10-01_11-12-17-773.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Треба ознайомитись з промисловими зразками. 
Щоб не задирало угору під час використиня, можна зробити простий блокіратор.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Rat_stainless_steel написав:

Треба ознайомитись з промисловими зразками. 
Щоб не задирало угору під час використиня, можна зробити простий блокіратор.

Це ж і проблема. Воїнам треба, а розуміння як ні, у мене сотні фото з инета, поки розмірів до просишся і то проблема, за 100років М2, багато розумного придумано. Я не Кб Луч, і немає можливостей та фінансів. Хочеться оптимально шукаю рішення.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, маляр написав:

Це ж і проблема. Воїнам треба, а розуміння як ні, у мене сотні фото з инета, поки розмірів до просишся і то проблема, за 100років М2, багато розумного придумано. Я не Кб Луч, і немає можливостей та фінансів. Хочеться оптимально шукаю рішення.

Для КБ "Луч" то дрібнувата буде задача. Хоча... коли приїздили до мене хлопці, що шукали хто їм зробить турелі, то привозили заводський зразок, щоб зкопіювати. На якому заводі його зконструювали й зробили не знаю..., але за голову взявся, бо щоб повторити в гаражних умовах знадобилося б місяць на одну турель, і то, якби устаткування було як у Дядька Максима ( :) ). То ж отримали хлопці зразу кілька тих турелей через два тижні, хоча й зовсім не схожих на ту заводську, але ж цілком працездатних. В тому числі й з пристроєм проти задирання ствола при стрільбі... Стріляють, зауважень не було. Слава Україні і смерть ворогам!

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Брав участь у ремонті, повторити взагалі не варіант

изображение_viber_2023-09-28_21-51-43-623.jpg

изображение_viber_2023-09-28_21-47-02-461.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, маляр написав:

Брав участь у ремонті, повторити взагалі не варіант

изображение_viber_2023-09-28_21-51-43-623.jpg

изображение_viber_2023-09-28_21-47-02-461.jpg

Приблизно таке саме й мені показували, тільки без бронезахисту. Не знаю наскільки то необхідно таке городити для зовсім не такої вже й складної задачі? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На стандартному, штатному станку, при стрільбі короткими чергами, піднімає передню опору. То як правило, на неі мішок з піском ложать. Враховуючи що дані саморобні станки будуть використовуватися скоріш за все для ппо, то мабуть треба було б зробити пробні стрільби і вносити поправки в конструкцію, якщо вони будуть...

Врахуйте що штатний станок важить 20кг

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, влад55 написав:

На стандартному, штатному станку, при стрільбі короткими чергами, піднімає передню опору. То як правило, на неі мішок з піском ложать. Враховуючи що дані саморобні станки будуть використовуватися скоріш за все для ппо, то мабуть треба було б зробити пробні стрільби і вносити поправки в конструкцію, якщо вони будуть...

Врахуйте що штатний станок важить 20кг

 

 

 

Наскільки розумію, наші закордонні друзі дають нам ті кулемети зі штатною триногою, що передбачає стрільбу або лежачи, або сидячи. Стріляти по повітряним цілям з такого положення очевидно незручно. Тому й з'явився запит на турель для стрільби стоячи, та ще й з кузова автомобіля. Ну, а поки  промислових таких не вистачає, то доводиться й нам, аматорам, допомагати... 

browning_m2hb-768x323.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Абсолютно вірно Савеліч, станків для ппо я не бачив, тільки такий як на фото. В принципі, для бліндажа чи окопа його з головою, обидві задні опори на максимум взад і передня максимально коротка, тоді більш меньш комфортно, приходилося посидіти за цією машинкою)))))) При конструюванні станка для ппо, потрібно враховувати цю віддачу. Крім того, ним чергами не постріляєш, тільки короткими, 2-3 патрона, і при таких темпах стрільби, відстрілявши короб(100) відразу міняєш ствол. Процедура не дуже довга, але час займає, тим більше вночі. В нас зробили станок на 3 Максима, стоіть на 66му, такий собі недолугий ерзац на стандартний станок зчетвіреного максима. Ідея дуже хороша, враховуючи що іх на складах біля 1000шт(таку кількість доводили), з патроном нема проблем, не гріється, можно поставити примусове охолодження, темп стрільби тих самих 600 пострілів, проти шахедів саме воно. До речі амер дуже комфортний в стрільбі, просто супер для такого калібру)))))

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Товариш з такого не одну тисячу набоїв вистріляв, каже що у всіх оцих станків які є в зараз в нас на озброєнні є одна проблема, дуже сильно задирає ствол в гору, треба робити як станок на Абрамсі, щоб горизонтальний шарнір був на осі кулемета а не під нею.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Meyson написав:

Товариш з такого не одну тисячу набоїв вистріляв, каже що у всіх оцих станків які є в зараз в нас на озброєнні є одна проблема, дуже сильно задирає ствол в гору, треба робити як станок на Абрамсі, щоб горизонтальний шарнір був на осі кулемета а не під нею.

+

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 година тому, Meyson написав:

Товариш з такого не одну тисячу набоїв вистріляв, каже що у всіх оцих станків які є в зараз в нас на озброєнні є одна проблема, дуже сильно задирає ствол в гору, треба робити як станок на Абрамсі, щоб горизонтальний шарнір був на осі кулемета а не під нею.

Жаль, що ніхто раніше не підказав, можна було б щось придумати, коли "клепав ті турелі"  і зовсім не таке складне - якусь жорстку раму з кріпленням до двох штатних точок на кулуметі, а саму раму  на турелі на горизонтальному шарнірі на рівні осі ствола... жаль, хороша "мисля приходить опосля"... В майбутніх замовленнях, якщо будуть, візьмемо до уваги. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Слава Україні!

Бажаю здоров'я, панове!

Прошу вашої допомоги!

Я військовослужбовець протиповітряної оборони. Нещодавно нам для вогневої групи видали новий кулемет Browning M2 турецького виробництва (Canik). Але в комплекті йшла піхотна станина,  яка не підходить для зенітного вогню і ми не можемо повноцінно працювати по "мопедах". Нажаль реалії такі, що ми повинні самостійно вирішувати цю потребу.

Як виявилось величезна проблема знайти людину, яка б змогла а головне захотіла виготовити для нас такий виріб. 

Я випадково натрапив на ваш форум і бачу, що у вас є готове рішення. 

Чи можете виготовити для нас таку станину?

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, nikityukvasiliy написав:

Слава Україні!

Бажаю здоров'я, панове!

Прошу вашої допомоги!

Я військовослужбовець протиповітряної оборони. Нещодавно нам для вогневої групи видали новий кулемет Browning M2 турецького виробництва (Canik). Але в комплекті йшла піхотна станина,  яка не підходить для зенітного вогню і ми не можемо повноцінно працювати по "мопедах". Нажаль реалії такі, що ми повинні самостійно вирішувати цю потребу.

Як виявилось величезна проблема знайти людину, яка б змогла а головне захотіла виготовити для нас такий виріб. 

Я випадково натрапив на ваш форум і бачу, що у вас є готове рішення. 

Чи можете виготовити для нас таку станину?

 

Відправив повідомлення на Вашу пошту, пишіть, дзвоніть. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, влад55 написав:

Цікаво. Схоже, тут люди вже врахували болячку з підкиданням ствола при пострілі, горизонтальну вісь шарніру кріплення    підняли до рівня осі ствола. З тих, що бачив в інтернеті мабуть це сама вдала конструкція. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, savelich написав:

каже що у всіх оцих станків які є в зараз в нас на озброєнні є одна проблема, дуже сильно задирає ствол в гору, треба робити як станок на Абрамсі,

Чи є чим поділиться в кресленнях? Хочу зробити правильно. Бажано полегшену версію

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, влад55 написав:

Все класно окрім горизонтального шарніра, він надто хиленький, в оригіналі він набагато масивніший. Стосовно центру віддачі то він може бути не на осі ствола, затворна рама кулемета надто масивна, і переміщення такої маси також може давати немалий реактивний момент який може не співпадати з осю ствола.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 годин тому, маляр написав:
, savelich написав:

каже що у всіх оцих станків які є в зараз в нас на озброєнні є одна проблема, дуже сильно задирає ствол в гору, треба робити як станок на Абрамсі,

Чи є чим поділиться в кресленнях? Хочу зробити правильно. Бажано полегшену версію

Якщо є чим допомогти у вирішенні проблеми шабельної роботи, будь ласка хоч на личку!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кожні елементи важливі, функціональність до зінітної, універсальність, навіть із коробами! (Вони таки різні!) Є вихід - малогобаритний іконштейн з ексцентриком, + кріплення фіксація стрічки. <> Турель та тринога! Фото. Важливе - подолати задирання стволу. У кого є рішення на основі як мінімум від версій (придумано до нас) "пастель під виріб" в особу. Цікава творча тринога, фото. Завжди цікаво з чогось готового - вузол поворотний одаптували або що  знайти бюджетно - рішення! Ділитися можна  сенс у личку, ваше право з відомими перестраховками.

изображение_viber_2023-10-14_15-00-37-236.jpg

изображение_viber_2023-10-14_14-39-08-637.jpg

изображение_viber_2023-10-14_14-39-08-786.jpg

изображение_viber_2023-10-14_14-39-09-529.jpg

изображение_viber_2023-10-14_14-39-09-769.jpg

изображение_viber_2023-10-14_14-39-09-846.jpg

изображение_viber_2023-10-14_14-39-09-903.jpg

изображение_viber_2023-10-14_14-39-09-956.jpg

изображение_viber_2023-10-14_14-39-10-286.jpg

изображение_viber_2023-10-14_14-39-10-736.jpg

изображение_viber_2023-10-14_14-45-58-738.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

изображение_viber_2023-10-14_14-39-10-592.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Потрібно прийти до робочого кронштейну! Широкого застосування, та зенітної можливості, з правильною геометрією виробу від задирання! Поворотне від - вільного що є, знайти, до - ось так треба оптимально робити! Кронштейн під М2 "пастель" щоб лазером нарізати готове і самому зібрати зварюванням! Тоді у хлопців з'являться можливості! Це важливо і критично часом!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку